Sprzedawca ziemniaków ; /

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
<lol2> nie noo... świetne
ale nie chciałabym być jedną z tych którzy kupili warzywa :p
 

tobartek

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
polski biegun ciepła/Katowice
Ja mam podobną sprawę. Z tym, że otrzymałem produkt, który wylicytowałem na eBay - ale zgodność opisu z tym co dostałem znacznie się różniła. Kupiłem produkt, jak się potem okazało dobrze podrobiony. Na razie nie będę się rozpisywał (ogólnie chodzi o wiertarkę b.znanej firmy), sprawa jest już w gestii Policji. Jak będę posiadał więcej informacji - to przekaże, ale na pewno nie wcześniej jak za miesiąc (...biurokracja).
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Ha. Byłyby to chyba najdroższe frytki w historii. Z tego co wyczytałem dostawali niestety tylko po trzy pyry, więc nie najadłbym się zbytnio. :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
3 ziemniaki zamiast telefonu xD Genialne, tylko jaki mitshubishi kosztuje ponad 2000zł :/
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Oooo, a ja bym sobie właśnie frytki zjadł, chyba zamówię u niego ziemniaki. Ale nie znam opini o tym użytkowniku dotyczące jakości kartofli. Opłaca się? :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Co za frajer - miał konto w pko xD Przeciez go bez problemu znajdą, gdybym ja miał ludzi okradać, to bym założył w mbanku, zrobił podróbkę dowodu, bo to nie trudne, chcą tylko w mailu załącznik skanu... I działał z kafejki :p Nigdy by mnie nie znaleźli :p

A nawet jeśli... To i tak by mi nic nie udowodnili :D
 

tobartek

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
polski biegun ciepła/Katowice
Dlaczego uważasz, że by nic Ci nie udowodnili? Przecież nie działasz w próżnii. Tak samo jak, zapewne, znalazłbyś kogoś by potwierdził Twoją wersję, tak samo ktoś mógłby zrobić tak samo?Ponad to, jeżeli chodzi o mBank - to kurier sprawdza Ci dowód osobisty - jakoś umowę przecież musisz podpisać.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Mnie tam jakoś nikt nie sprawdzał - dostałem list z umową, podpisałem i odesłałem. ;)
Ale być może coś się zmieniło? Dość dawno to było.
 

tobartek

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
polski biegun ciepła/Katowice
A widzisz. Ja konto zakładałem ok. pół roku temu. Noi, gdy kurier przywiózł mi umowę (z tego co się zorientowałem, prawdopodobnie oni stale współpracują ze sobą - to znaczy, że nie zlecają tego komuś ot tak sobie) musiałem się "wylegitymować", przy mnie - o ile dobrze pamiętam - otworzył zawartość paczki i podpisałem dokument (który był niejako częścią umowy). Po jakich kilku dniach z "centralii" otrzymałem już do skrzynki, bodajże kod aktywacyjny, czy coś takiego - co dopełniło formalności.

A tak w ogóle to zastanowiła mnie Twój post, gdyż mnie też oszukano - trochę w inny sposób. I też mam konto w owym banku. No nie spanikowałem - ale przez chwilkę się zastanowilem.
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Cały urok i tradycja tego forum. Zaczęło się od ziemniaków a kończy na kontach bankowych. :D
 
Do góry