Sprzedam/kupię prace maturalne

hudyruj

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Zapraszamy na http://www.prezentacjamaturalna.org.pl - jeśli masz problem z pracą maturalną, to najlepsza oferta. Ponad 1200 klientów, 5 lat działalności, wiele pozytywnych opinii (do zobaczenia na stronie). Można mieć pewność, że prezentacja maturalna będzie na najwyższym poziomie. Każda praca jest pisana przez polonistę i sprawdzana później przez inną osobę - weryfikatora. Do każdego zamówienia dodawane są informacje jak najlepiej przygotować się do wystąpienia oraz kartka z potencjalnymi pytaniami, których można się spodziewać stając przed komisją.
 

gwk133

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam :)

Mam do sprzedania prezentacje wraz z bibliografią i planem ramowym:

1. „Błędny rycerz na drogach polskich” - scharakteryzuj marzycieli i idealistów, których wykreowała literatura.

2. W oparciu o wybrane utwory przedstaw literackie wizerunki ukochanych w różnych epokach.

3. : Miłość, romans i flirt jako tematy literackie. Omów zagadnienia, interpretując utwory literatury od romantyzmu do dwudziestolecia międzywojennego.

Ponadto mogę napisać dla Ciebie oryginalną, niepowtarzalną oraz całkowicie poprawną merytorycznie i stylistycznie prezentację maturalną, której temat wybierasz Ty.
Ponadto posiadam kwalifikacje w zakresie historii sztuki, dlatego mogę równie profesjonalnie podjąć się prac obejmujących zagadnienia dotyczące malarstwa, rzeźby, a także filmu.

Gwarantuję całkowite bezpieczeństwo i moje doświadczenie w pisaniu maturalnych prezentacji.

Cena uzależniona od tematu – najniższa to 40 złoty. W cenie: prezentacja, plan ramowy, bibliografia, możliwe pytania komisji egzaminacyjnej.
Istnieje możliwość dopracowania, modyfikacji, usunięcia ewentualnych błędów w napisanej już przez Ciebie pracy - cena 15-20 złoty (w zależności od stopnia poprawek).


Dla osób zainteresowanych, w razie jakichkolwiek pytań odnośnie prezentacji maturalnych, mój kontakt:

gwk@vp.pl

Pozdrawiam! :)
 

sailormoonia

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, chętnie napiszę pracę maturalną. Studiowałam polonistykę na UW. Nie kopiuję z Internetu, prace są gotowe błyskawicznie. Cena - zależnie od tematu. Jestem w stanie zrobić każdy temat. Jeśli masz problem z prezentacją, pisz śmiało - monika.tyle.styka@gmail.com
 

czasowiczka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Też się podpisuje.
Mam do sprzedania mojego autorstwa opracowane tematy z historii, notatki z lekcji.
Posiadam notatki, opracowania następujących tematów:
1.Epoki geologiczne. Najdawniejsze dzieje ludzkości.
2.Charakterystyka kultury materialnej człowieka prahistorycznego.
3.Wierzenia ludzi prahistorycznych.
4.Cechy charakterystyczne wybranych cywilizacji Starożytnego Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
5.Sztuka pierwszych cywilizacji człowiek i jego czas w cywilizacjach Starożytnego Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
6.Grecja i jej mieszkańcy.
7.Ustroje państw greckich na przykładzie Sparty i Aten.
8.Wojny Grecko - Perskie.
9.Wierzenia,kultura i nauka starożytnej Grecji.
10.Kultura i nauka Starożytnych Greków.
11.Podboje Aleksandra Wielkiego. Epoka hellenistyczna.
12.Italia i jej mieszkańcy.
13.Rozwój terytorialny Rzymu.
14.Kryzys i upadek republiki rzymskiej. Ustrój cesarstwa rzymskiego.
15.Ustrój republiki rzymskiej.
16.Kryzys i upadek cesarstwa rzymskiego.
17.Wierzenia Starożytnego Rzymu. Rozprzestrzenianie się i ewolucja chrześcijaństwa.
18.Początki średniowiecznej Europy.
19.Monarchia Karola Wielkiego.
20.Arabowie we wczesnym średniowieczu.
21.Normanowie.
22.Cesarstwo Ottonów.
23.System feudalny.
24.Spór o inwestyturę, czyli rywalizacja cesarstwa z papiestwem o panowanie nad chrześcijańską Europą.
25.Krucjaty, czyli wyprawy krzyżowe.
26.Powstanie monarchii stanowych na zachodzie Europy.
27.Słowianie we wczesnym średniowieczu.
28.Początki państwowości polskiej. Polska w okresie rozbicia dzielnicowego.
29.Odbudowa i zjednoczenie Królestwa Polskiego.
30.Przebudowa i umocowanie państwa polskiego za rządów Kazimierza Wielkiego.
31.Początki wielonarodowościowej monarchii Jagiellonów.
32.Polityka dynastyczna Jagiellonów.
33.Wojny polsko - krzyżackie w XV wieku (Wielka Wojna z Zakonem Krzyżackim, wojna 13-letnia).
34.Kryzys Europy Zachodniej w XIV wieku.
35.Wielkie odkrycia geograficzne w XV - XVI wieku.
36.Reformacja w Europie.
37.Kontrreformacja, Kościół katolicki wobec reformacji.
38.Humanizm i Odrodzenie w Europie Zachodniej.
39.Humanizm i Odrodzenie w Polsce.
40.Wzrost znaczenia magnaterii w Polsce na przełomie XVI i XVII wieku (rozwój oligarchii magnackiej).
41.Początki Rzeczypospolitej obojga narodów.
42.Walka o Hegemonię w Europie Zachodniej w XVI wieku.
43.Wojna trzydziestoletnia.
44.Wojna domowa w Anglii.
45.Europa Środkowo-Wschodnia i kraje skandynawskie w XVI i XVII wieku.
46.Wojny Rzeczypospolitej w XVII wieku.
47.Absolutyzm we Francji.
48.Kultura baroku i sarmatyzmu.
49.Początki rewolucji przemysłowej w Europie.
50.Oświecenie w Europie.
51.Oświecenie w Polsce.
52.Wzrost znaczenia sąsiadów Rzeczypospolitej w XVIII wieku Anglia w XVIII wieku.
53.Wielka rewolucja Francuska .
54.Epoka Napoleońska.
55.Kongres Wiedeński.
56.Unia polsko-saska.
57.Początki panowania Stanisława Poniatowskiego.

Więcej informacji pisać na priv. :)
 

aneta321

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Drogi Maturzysto! Od 7 lat przygotowuję prezentacje maturalne wraz ze wszystkimi materiałami. Każda praca jest pisana na indywidualne zamówienie. Jestem osobą kompetentną, uczciwą i sumienną. Jeśli posiadasz własne sugestie dotyczące pracy - z pewnością wezmę je pod uwagę. Dołączam bibliografię, plan ramowy i wszystkie potrzebne materiały, jak ksero literatury przedmiotu, albumy, materiały na plakat itp. Do tematu są opracowane pytania i odpowiedzi. Jestem pewna, że będziesz zadowolony. Czas oczekiwania: 5-9 dni. Cena: zależy od tematu. Kontakt: 508170483, maila: aneta568@wp.pl, gg: 694341
 

apes91

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację ustną "Przestrzenie nierealne, fantastyczne, zaświaty w literaturze. Omów rolę i sposób ich przedstawiania na podstawie wybranych tekstów." Na tegorocznych maturach tytuły są pozmieniane ale generalnie praca jest o roli świata nadprzyrodzonego, duchach, marach, postaciach z zaświatów w dramatach. Literatura podmiotu obejmuje Dziady cz. II i III, Makbeta i Wesele. Pisana była własnoręcznie, więc zapewniam, że nikt nie będzie mieć takiej samej! Oczywiście dodaje bibliografię i plan ramowy. Oceniona na 18pkt. Odp na smsy
 

aneta321

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jestem polonistką. Napiszę prezentację maturalną ( do 2-7 dni w zależności od tematu). Moje prace są oryginalne ( nigdy ich nie powielam i nie sprzedaję 2 osobie), pisane na bieżąco. W cenie: konspekt, tekst, bibliografia, materiały do prezentacji PowerPoint, cenne wskazówki dotyczące prezentacji a także przykładowe pytania, jakie może zadać komisja do twojej prezentacji, ksero z literatury przedmiotu. jeśli jesteś zainteresowany pisz na maila aneta568@wp.pl, najlepiej na gg 6943415. Tel: 508170483. Wszystko wytłumaczę, jak już się ze mną skontaktujesz. Zapraszam
 

kama287

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prace maturalną o temacie: Zjawy, wiedzmy, wizje sny i ich funkcja w literaturze różnych epok. Dołączam do niej plan ramowy, aneks z cytatami i bibliografię.

Zaznaczam że zdałam maturę na 100%.

Sprzedam pracę za 50 zł
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Podpinam się, mam pracę na temat Samotność bohatera romantycznego i człowieka współczesnego. Scharakteryzuj i porównaj je na podstawie utworów powstałych w dwóch epokach literackich. Mam również bibliografię oraz plan ramowy.

Kontakt przez pw ;)
 
A

alfabeta11

Guest
Science fiction a Fantasy. Odwołując się do wybranych przykładów literatury fantastycznej, dokonaj porównania podobieństw i różnic w kreacji świata w obu odmianach gatunkowych.

Praca oceniona na 100%. W komplecie sama praca + bibliografia + plan prezentacji + cytaty.
Cena 30 zł.
 

Joanna666

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam do sprzedania gotową mature z języka polskiego pisaną z pomocą korepetytora. Zdałam na 90%. Do zaoferowania mam prace maturalna, bibliografie, ramowy plan wypowiedzi oraz opracowane przykladowe pytania które egzaminatorzy mogą zadać po zaprezentowaniu pracy. Temat to " porównaj różne ujęcia motywu miłości, analizując celowo wybrane utwory". Możliwość wysłania pracy drogą e-mail, pocztą... więcej pytań prosze kierować na e-maila :) j-szaar@wp.pl wstępna cena 50zl ale mozliwosc negocjacji :)
 

vdova

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania gotową pracę maturalną zdaną na 100% :
"Motyw przemiany bohatera literackiego. Przedstaw zagadnienie w oparciu o literaturę dwóch wybranych epok literackich."
której skład wchodzą: bibliografia + praca maturalna w dwóch wersjach (krótsza i dłuższa) + konspekt (ramowy plan wypowiedzi) + przykładowe pytania. :)
cena całości to 60 zł
 

plucek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam
Sprzedam prezentację maturalną pt. "Cztery pory roku w sztuce. Omów temat, analizując wybrane przykłady z literatury i sztuki".

Prezentacja jest łatwa do nauki. Ja nauczyłem się w około tydzień przed egzaminem. Przewodnimi pozycjami z literatury są "Chłopi" oraz "Mitologia". Oprócz tego jest jeszcze kilka dzieł sztuki (obrazy, muzyka). Na egzaminie w 2010 roku zdobyłem 20/20 pkt.

Zestaw składa się z:
Prezentacja + Bibliografia + Cytaty + Pytania Egzaminacyjne + Plan ramowy + Obrazy (jpg) + Muzyka (wma).

Cena: 50zł

Prezentację wysyłam pocztą elektroniczną, bądź zwykłą. Istnieje również możliwość odbioru osobistego. W razie pytań, proszę pisać na mój adres e-mail: ploocek@interia.pl , bądź gg: 1978667

Pozdr
Patryk
 

praceNa5

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Profesjonalna pomoc zespołu specjalistów i naukowców. Prace magisterskie, inżynierskie, licencjaty, dyplomowe, zaliczeniowe, semestralne, maturalne, referaty, eseje itd. [/SIZE]
[SIZE=12pt]Przepisywanie tekstów.[/SIZE]
[SIZE=12pt]Korzystne ceny, krótkie terminy ![/SIZE]
[SIZE=12pt]Skontaktuj się z nami - prace_na_5@interia.pl[/SIZE]
 

MaciekSzymański

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Mam na sprzedaż pracę na temat: Wpływ pieniądza na życie bohaterów literackich. Przedstaw problem, analizując wybrane przykłady. Praca w całości napisana przeze mnie, oceniona na 100%. Do pracy dołączam plan oraz bibliografię. Kontakt: yoggina@gmail.com
 

Nb1x

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanie trochę czasu już minęło ale czy ktoś może byś posiadał praca maturalną, jeżeli chodzi o temat:

Koniec i początek, biblijne i literackie wizje stworzenia i zagłady świata. Omów problem, analizują wybrane teksty.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry