Sprzedam/kupię prace maturalne

tommy888

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niezbędnik maturzysty - pomoc dla osób przygotowujących się do matury pisemnej i ustnej z języka angielskiego w 2013 roku.

Znajdziesz tutaj egzaminy maturalne na poziomach podstawowym i rozszerzonym z lat 2005-2012 wraz z transkrypcją tekstów i kluczem odpowiedzi. Oprócz tego załączyłem zestawienie najważniejszych czasowników nieregularnych, poradnik skutecznego uczenia i informacje na temat matury ustnej w 2013 roku. W zestawie znalazł się również najnowszy ranking uczelni wyższych (2013) przeprowadzony przez tygodnik Wprost.
 

MaturaUstna2013

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
MAM DO SPRZEDANIA PREZENTACJE MATURALNE ( W SKŁAD WCHODZI TEKST, BIBLIOGRAFIA, PLAN RAMOWY).
CENA TYCH PREZENTACJI TO 25-30 ZŁ W ZALEŻNOŚCI OD TEMATU.
TEMATY PRAC:
  1. BALLADA NA PRZESTRZENI WIEKÓW.
  2. POLSKA LITERATURA PATRIOTYCZNA I STOSUNEK DO WŁADCY.
  3. MOTYW ZBRODNI I KARY JAKO CZĘSTE ZAGADNIENIE W UTWORACH LITERACKICH.
  4. POJĘCIE SZCZĘŚCIA W UTWORACH LITERACKICH.
  5. ROLA PRZYRODY W UTWORACH RÓŻNYCH EPOK.
  6. DEDAL I IKAR JAKO SYMBOLE OKREŚLONYCH POSTAW.
  7. RÓŻNE OBRAZY WSI POLSKIEJ W UTWORACH LITERACKICH.
  8. MOTYW SAMOTNOŚCI W UTWORACH WSZYSTKICH EPOK.
  9. BAJKA JAKO GATUNEK LITERACKI. ROZWÓJ BAJKI NA PRZESTRZENI EPOK.
  10. MOTYW PATRIOTYZMU W LITERATURZE POLSKIEJ.
Kontakt: anna.kolaczek@onet.pl
 

rafal695

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam , kupię pracę maturalną na temat : Kochająca, toksyczna... ? Zaprezentuj na wybranych przykładach literackie portrety matek. Cena do uzgodnienia na gg 6289822 lub email: plazmaspoil@gmail.com , proszę pisać o każdej porze , bibliografię potrzebuje na poniedziałek .


Pozdrawiam
 

praceNa5

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jesteś zabiegany? Masz mało czasu na napisanie pracy dyplomowej, zaliczeniowej etc?
Dobrze trafiłeś!
Oferujemy szeroko pojętą pomoc w pisaniu wszelakich prac, od maturalnych po magisterskie!
Sztab ludzi postara się o to, by Twoja praca była wyjątkowa i dobrze oceniona!

Skontaktuj się z nami - prace_na_5@interia.pl
 

MobilnaBelfer

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
DZIEKUJE KOCHANI ZA TAK DUŻE ZAINTERESOWANIE I ZAUFANIE. KAZDA PRACA JEST UNIKATOWA I PROFESJONALNA, JA JAKO PIERWSZA WYSYLAM PRACE WIEC MOŻECIE MIEĆ PEWNOSĆ ZE NIE ZOSTANIECIE OSZUKANI

W skład kazdej pracy wchodzi:
- bibliografia
-plan ramowy
-tekst wypowiedzi na ok 15 min 6-7 stron
- pytania jakie może zadac komisja

Czas napisania pracy do 5 dni
zapraszam kolejne osoby

gosiamaj15@wp.pl GG: 45841219
 

madoka

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejka! :123:

Też piszę prezentacje! Czas to maksymalnie 2 dni!

Wbijaj na...
krogulec.ania@gmail.com :014:
 

edyta_sz@onet.eu

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do sprzedania prezentację maturalna z języka polskiego, pt.: Konfrontacja marzeń z rzeczywistością w życiu wybranych bohaterów literackich-omów na wybranych przykładach. Prezentacja została napisana przez polonistkę, do jej treści dołączam również ramowy plan wypowiedzi oraz gotową bibliografię. Praca napisana jest ładnym, przystępnym językiem, całość jest spójna i logiczna co sprawia że prezentacja jest bardzo łatwa do nauczenia. Sama zdałam ją na 100 % ( w celu potwierdzenia wiarygodnosci mogę wysłać skan matury ).
Cena prezentacji: 100 zł
Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiem pod podanym numerem telefonu bądź adresem e-mail.
Zapraszam do zakupu.

edyta_sz@onet.eu
tel. 663-687-052
 

kasiaraven

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
od dwóch lat piszę mnóstwo prac maturalnych w 24h! Cały zestaw kosztuje 25zł
Każda praca jest nowa, nie kopiuję i nie wysyłam jednej pracy do kilku osób!
Każdy temat, jedna stała cena, praca w 24-48h i kontakt cały czas, nawet po wysłaniu pracy.
POLECAM!:D
kasiaraven@poczta.onet.pl
 
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam gotową pracę(konspekt, plan ramowy, treść).
Temat : Na podstawie analizy wybranych tekstów literackich przedstaw różne oblicza przyjaźni.
Cena: 40 zł
W razie zainteresowania proszę o kontakt: jooolcia16@o2.pl
 

olla1628

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :) sprzedam prace maturalna z j. polskiego z 2013r
Temat: Analizując wybrane utwory literackie, wykaż różne znaczenie motywu rozstania
Utwory jakie wybrałam do tej pracy to : A. Asnyk "Miedzy nami nic nie było"
T. Borowski "Pożegnanie z Marią"
St. Żeromski "Ludzie bezdomni"
Do pracy dołączam konspekt, bibliografię i karte cytatów.
Praca jest fajna, życiowa i szybko mozna sie jej nauczyc :)
ja osobiscie nie lubię się uczyć tego rodzaju prac ale ta naprawde szybko weszla mi do glowy :)
jeżeli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na email olla1628@wp.pl
 

apes91

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalna z bibliografia i ramowym planem wypowiedzi na temat "Rola swiata nadprzyrodzonego w dramatach roznych epok" ale na kazdej liscie z tematami jest jeden inaczej sformuowany ale o tym samym. Praca pisana wlasnorecznie wczesniej nie sprzedawana. Cena 60zl. Czekam na sms tel: 788 980 414 mail: apes91@wp.pl
 

wydera

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przygotowaniu tego typu prac. Prezentacje zawsze wysoko oceniane. Gwarantuję rzetelne i terminowe wykonanie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Krótki czas oczekiwania. Warunki realizacji do uzgodnienia. Przekonaj się o mojej skuteczności już teraz, dołącz do wielu zadowolonych maturzystów!!!


Zapraszam po szczegółowe informacje. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
mail: wydera19@wp.pl
gg: 28909590
 

Paulinaa08

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Sprzedam prace maturalna z j. polskiego (z 2013r) Praca pisana przez nauczyciela j. Polskiego.
Temat: ODWOŁUJĄC SIĘ DO TEKSTÓW LITERATURY WSPÓŁCZESNEJ PORÓWNAJ OBRAZ ŻYCIA W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH I OBOZACH PRACY.
Prezentacja zawiera: pracę 5 str. A4, bibliografia, plan prezentacji, przykładowe pytania komisyjne oraz dodatkowe materiały pomocnicze.
Dodatkowo od siebie dołączam streszczenia i opracowania dotyczące użytych w pracy lektur
W przypadku zainteresowania możliwość przesłania fragmentu pracy do wglądu.
Cena: 50 zł
Zainteresowanych proszę o kontakt: paula987@onet.pl
 

marbie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam

Jestem studentką filologii polskiej i pisaniem prac maturalnych zajmuję się już od dłuższego czasu. Pomagam w wyborze tematu i dostosowuję się do oczekiwań maturzysty. Praca napisana przeze mnie jest rzetelna, szczegółowa i dokładna. W skład prezentacji wchodzi tekst wystąpienia, kompletna bibliografia, ramowy plan wypowiedzi oraz kartka z cytatami. Na życzenie zamawiającego przygotowuję prezentację multimedialną oraz fragmenty filmów, muzyki.

Cena zależy od poziomu trudności tematu.

Kontakt:
E-mail: mrznb25@gmail.com
Kom. 727-907-192
 

Schocobons

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania kompletną prezentację maturalną (bibliografia, plan, prezentacja).
Tytuł: Różnorodne ujęcia motywu utopii i antyutopii w wybranyc utworach literackich.

Prezentacja napisana samodzielnie, sprawdzona i poprawiona przez polonistkę, napisana lekkim, prostym językiem, łatwym do zapamiętania. Za prezentację uzyskałam 19 pkt na 20 pkt - straciłam jeden gdyż komisja zorientowała się że nie przeczytałam jednej z książek (ani streszczenia^^).

Polecam ze względu na dobór ciekawej literatury m.in Igrzyska śmierci!
Kontakt: illegallover@o2.pl
 

maadziaa244

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prace 'Motyw zbrodni i kary'
praca sprawdzona przez polonistke. zdana na 100 %
do pracy dalaczam plan, konspekt, kartka z cytatami, bibliografia
prace przesylam na maila.
kontakt: maadziuulek244@wp.pl
 

fisiasta

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną, w skład której wchodzi również bibliografia, plan ramowy wypowiedzi, cytaty, przykładowe pytania egzaminacyjne oraz te, które zostały mi zadane podczas egzaminu.
Temat: „Interpretując wybrane utwory, przedstaw psychologiczny portret człowieka, który doświadczył tragedii II wojny światowej”.

Kontakt: myszka_305@wp.pl
 

Ania9494

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania bardzo fajną prezentację maturalną wraz ze wszystkimi potrzebnymi materiałami. Temat: motyw lalki, marionetki w różnych tekstach kultury. Prezentacja została oceniona na 18/20 punktów (a komisja była naprawdę wymagająca:))). Cena do dogadania :)


e-mail do mnie: anusia-94@o2.pl
 

Humus

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Prezentacje maturalne - kompleksowe przygotowanie: konspekt + ramowy plan wypowiedzi + referat do wygłoszenia na ustnej maturze= aneks z zamieszczonymi cytatami.
Niedrogo, szybko i profesjonalnie.
Tylko niepowtarzalne prace - bez kopiowania z internetu.

E-mail: h.umus@wp.pl
Komunikator gg: 38216984
 

Rompers

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, sprzedam kompletne prace maturalne (z bibliografią oraz ramowym planem wypowiedzi, a także - jeśli wymagał tego temat - z prezentacjami programu Power Point) na poniższe tematy:

1. Analizując wybrane przykłady, omów różne ujęcia miłości w literaturze pięknej.
2. Bóg i wiara. Na podstawie wybranych przykładów z literatury i sztuki omów ewolucję sposobu kreacji Boga i postrzegania wiary.
3. Heroizm dawny i współczesny. Porównaj odwołując się do wybranych utworów.
4. Komunikacja werbalna i niewerbalna. Omów zjawisko analizując zebrane materiały.
5. Metamorfoza bohatera literackiego i jej sens w literaturze. Omów na wybranych przykładach utworów literackich.
6. Parodia rzeczywistości PRL-u w literaturze i filmie. Omów na wybranych przykładach.
7. Postać wampira w wierzeniach, literaturze i filmie. Scharakteryzuj motyw na wybranych przykładach.
8. Postać żołnierza w literaturze oraz filmie. Zaprezentuj na wybranych przykładach.
9. Wykorzystując wybrane przykłady, zaprezentuj obraz wojny w literaturze i filmie.

Wszystkie prace były oceniane podczas poprzednich egzaminów w przedziale 18-20 punktów. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym robertzet1@o2.pl. Pozdrawiam.
 
Do góry