Sprzedam/kupię prace maturalne

Kinga Salamon

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Sprzedam oryginalną i ciekawą prace maturalną. Praca została wysoko oceniona.
Temat : Italia inspiracja dla artystów" w oparciu o literature i dzieła malarskie.
Wszystkie najwazniejsze elementy wysyłam.
Cena do negocjacji.
Zapraszam
Kontakt na maila: k.salamon@onet.pl
 

Kinga Bednarczyk

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do zaoferowania prezentację maturalną z języka polskiego o następującym temacie:


Lublin, jako centrum kultury regionalnej. Zaprezentuj osiągnięcia wybranych twórców związanych z Lubelszczyzną

Z pracy korzystałam podczas zeszłorocznej matury z polskiego (2013), zdając na 100%. W całości jest napisana własnoręcznie przeze mnie. Sprawdzana dwukrotnie przez polonistki.
Może ona posłużyć, jako gotowa prezentacja, jak i pomoc przy napisaniu własnej prezentacji.

Utwory wykorzystane:
- Biernat z Lublina „Praca bogactwa czyni”,
- Kochanowski Jan „Do doktora Montana”,
- Prus Bolesław „Kartki z Lubelskiego” (dodaje skany oryginalnego czasopisma z 1874r. z tym fragmentem),
- Hartwig Julia „Elegia Lubelska”

Sk
ład oferty:
- praca (6 stron A4) (czcionka Times New Roman, 12pkt)
- bibliografia (konspekt)
- karta cytatów

- plan prezentacji
- plan wypowiedzi ramowy i szczegółowy (do łatwiejszego uczenia się :wink:
)
- prezentacja multimedialna
- dodatkowe informacje o autorach
- informacje zgłębiające temat
- linki do poszerzenia swej ciekawości związanej z tematem pracy
-skany niektórych stron książek

Cena: 120 PLN (przelew bankowy) (ewentualnie do negocjacji)

Wysyłka: email (zaraz po zaksięgowaniu wpłaty)

Kontakt:
- email:
kiniab.65@gmail.com
 

oliwia11

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam na sprzedaż sześć prac maturalnych.1. " Sposoby sprawowania władzy. Przeanalizuj temat w kontekście wybranych utworów z różnych epok."2. " Tytuł,motto,ostatnia scena jako klucz do interpretacji dzieła. Omów na wybranych przykładach."3. " Wzajemne relacje rodzice dzieci. Porównaj postawy bohaterów analizując dobrane teksty.4. " Miłość piękna i tragiczna. Porównaj wybrane przykłady z kilku okresów literackich."5. " Omów i porównaj literackie kreacje wędrowców i pielgrzymów w wybranych utworach."6. " Przygoda jako podróż i doświadczenie. Przedstaw motyw wędrówki i sposoby ich ujęcia w wybranych tekstach kultury." Cena 50zł.
tel: 695 312 186
 

aneta568

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Witam. Mam na imię Aneta. Oferuję pomoc w przygotowaniu prezentacji z języka polskiego. Wszystkie osiągnęły w latach ubiegłych bardzo wysoką punktację. Jestem miłą osobą, z doświadczeniem i gwarantuje dobry kontakt. Uczę języka polskiego. Prace są uczciwe, solidne, pomoc jest udzielana indywidualnie, pod danego maturzystę i z dużym zaangażowaniem, żaden tam Internet. Dołączam bibliografię, plan ramowy i wszystkie potrzebne materiały, jak ksero literatury przedmiotu, albumy, materiały na plakat itp. Do tematu są opracowane pytania i odpowiedzi. Jestem pewna, że będziesz zadowolony. Pisz na maila aneta568@wp.pl, najlepiej na gg 6943415. Tel: 508170483. Wszystko wytłumaczę, jak już się ze mną skontaktujesz. Zapraszam[/SIZE]
 

matura2014

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam ciepło wszystkich tegorocznych maturzystówJ

Matura ustna z języka polskiego to egzamin, który nie dla każdego ucznia jest łatwy.

Z racji tego, iż jestem dyplomowanym nauczycielem z języka polskiego pomagam w przygotowaniu kompletnych prezentacji maturalnych. Jestem osobą uczciwą i profesjonalną.

W SKŁAD MOJEJ OFERTY WCHODZI:
1.Bibliografia (bogaty skład bibliografii z podziałem na literaturę podmiotu oraz przedmiotu)
2.Konspekt(plan ramowy wypowiedzi - podzielony na trzy części - TEZA - ARGUMENTY - WNIOSKI)
3.Treść prezentacji (napisany prostym językiem, łatwym do nauczenia, czcionka 12)
4.Kartka z cytatami, które będzie dodatkowym walorem na egzaminie
5.Materiały dodatkowe- jeżeli temat tego wymaga
6.Pytania jakie może zadać komisja na egzaminie


Dziękuje wszystkim za zaufanie i zainteresowanie!!!!

KONTAKT:

uczciwa_pomocmaturalna@wp.pl
 
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, posiadam pracę maturalną na temat
"Samotność bohatera romantycznego i człowieka współczesnego. Scharakteryzuj i porównaj wybranych bohaterów literackich."

Literatura:
- Dżuma, Albert Camus
- Cierpienia młodego Wertera, Johann Wolfgang Goethe
- Wieża, Gustaw Herling-Grudziński
- Kordian, Juliusz Słowacki
- Campo di Fiori, Czesław Miłosz
- Hymn, Juliusz Słowacki

Kontakt: mala363@poczta.onet.pl
 

mirabelki_

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prezentacje maturalne, mogące (oczywiście!) posłużyć jako znakomite źródło do stworzenia własnej pracy :) Tematy prezentacji są następujące:

1. Omów sposób ujęcia i funkcje motywu miłości na przykładzie dowolnie wybranych tekstów literackich i tekstów kultury.
2. Odwołując się do wybranych przykładów literackich, ukaż konflikt pomiędzy młodymi i starymi.
3. Artysta jako bohater literacki. Przedstaw i porównaj różne sposoby oraz znaczenie kreacji tej postaci w wybranych utworach różnych epok.
4. Diabeł postacią znaczącą. Omów problem na wybranych przykładach
5. Drzewo – świadek i uczestnik życia postaci literackich. Omów zagadnienie na wybranych przykładach literackich
6. Filmowe adaptacje dzieł literackich jako przykłady interpretacji tekstu pierwowzoru. Odwołaj się do wybranych przykładów i dokonaj ich oceny
7. Motyw wędrówki w literaturze
8. Różne oblicza władzy. Omów temat w oparciu o wybrane przykłady literackie.
9. Różne przejawy buntu w literaturze. Omów zagadnienie,analizując wybrane teksty.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech śle PW.


albo pisze na: mag_teksty@wp.pl
 

kropka_17

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje maturalną
Prezentacja na temat ,,Negatywny
bohater,czarny charakter.Ukaż sposób i cel kreowania takich postaci w
wybranych utworach literackich"
Wicej informacji na e-maila akmak123@interia.pl
 

anita58

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie :)

od 5 lat zajmuję się pisaniem prac maturalnych. Nie jestem jakąś firmą posiadającą zbiór prac dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Pozwalam na swobodny dobór lektur gdyż to Ty musisz dobrze się czuć podczas prezentacji i mówić o książkach które rozumiesz, znasz a nawet lubisz Pisanie pracy zajmuje mi zaledwie kilka dnia :) do pracy dołączam plan pracy i bibliografię :) całkowity koszt mojej pomocy to 50 zł jeśli jesteś zainteresowana/y tą ofertą napisz do mnie koniecznie mój meil anita58@o2.pl gg 6488929

pozdrawiam

Anita
 

Pisanie prac

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oferuję pomoc w napisaniu prezentacji maturalnej na dowolny temat. Prace napisane są dokładnie i rzetelnie, bezpiecznie i bez kopiowania. Cena uzależniona jest od tematu i terminu, jednak zawsze przystępna.Płatność ratalna (bez zaliczek). Prywatna konsultacja poprzedza płantość, jasne zasady współpracy.

Kontakt:

GG: 1225655
M@il: pisanie_prac10@wp.pl

Krótki czas oczekiwania i promocyjne ceny dla każdego! Zapraszam do kontaktu i współpracy!
 

Attachments

  • 5059ac1a3edfda630c238af08.jpg
    5059ac1a3edfda630c238af08.jpg
    95,2 KB · Wyświetleń: 0

student_FP

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Napiszę prezentację maturalną na dowolny temat.
Jestem absolwentem filologii polskiej, literatura to moja pasja. Prace maturalne piszę od pierwszego roku, w którym zostały wprowadzone, mam więc bardzo duże doświadczenie.
Zapraszam po szczegóły.
z.gajcy@wp.pl
gg 10737504
 

Filolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do zaoferowania parę prac maturalnych w normalnych cenach
Tematy:
Rola miłości w życiu człowieka. Omów zagadnienie na wybranych przykładach literatury polskiej i obcej.
Literackie portrety żydów x2
Los polskiego emigranta. Omów na wybranych przykładach literatury polskiej

kontakt:
ggrzesiek@onet.pl
 

Martaa20

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Temat: ,,Czy literatura potrafi tworzyć recepty na szczęście i radość w życiu człowieka ? Zaprezentuj Swoje stanowisko, odwołując się do przykładów literackich."
Praca jest napisana bardzo solidnie, pisałam ją razem z Panią profesor, prezentacja trwa 15 minut, napisana jest na 6 stron, do tego
Bibliografie, oraz moge dołączyc plansze poglądową z ktorej sama korzystałam (plansza niewymagana) cena 80 zl
 

Monroee

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną o temacie: "Literacka i filmowa wizja PRL-u. Analiza i interpretacja wybranych tekstów kultury lat 70-tych i 80-tych.".

W zestawie:
- pełny plan prezentacji (z bibliografią oraz ramowym planem wypowiedzi)
- treść prezentacji (cztery strony)
- karta cytatów
- przykładowe pytania i zagadnienia oraz uwagi.


Praca zdana na 100%, prace pisał nauczyciel języka polskiego.

Cena :100 zł

kontakt: olus10@o2.pl
 

krzychu27

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego. Temat"Sposoby kreowania obrazu ojca w literaturze"(Motyw ojca w literaturze. Omów na wybranych przykładach). Jest to moja autorska praca. Do pracy o obj. 4 i pół strony dołączam także plan ramowy pracy(konspekt), a także bibliografię i cytaty. Prezentacja została oceniona na 18 pkt. Cena 40 zł, do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę pisać na krzynion(malpa)gmail.com, Pozdrawiam;)
 

kuba1110

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie. Mam na sprzedaż prezentacje maturalną z języka polskiego. Temat prezentacji to : ”Przemiana bohatera i jej sens w literaturze. Omów odwołując się do wybranych utworów. ” Prezentacja oczywiście ”podejdzie” pod inaczej sformułowane tematy dotyczące tego samego - np. ”Motyw przemiany bohatera literackiego na przykładzie wybranych utworów” czy tym podobne. Praca została napisana dla mnie przez dobrego ucznia który już wcześniej zdawał maturę. Została dodatkowo sprawdzona i poprawiona przez moją znajomą nauczycielkę polskiego, także jest to naprawdę porządny kawałek tekstu i ciężko wyłapać tam jakiekolwiek błędy. Całą prezentację osobiście jeszcze skróciłem - zrobiłem dodatkową, krótką wersję którą nauczyłem się ”na pamięć” do matury. Sam osobiście dzięki tej pracy zaliczyłem maturę ustną na 80%, a nigdy ”orłem” z polskiego nie byłem i wstyd się przyznać ale jechałem przeważnie na trójkach.
Co wchodzi w skład prezentacji? :
-Bibliografia (literatura przedmiotu i podmiotu - bibliografia została sprawdzona kilkukrotnie przez 2 nauczycielki - jest bezbłędna pod każdym względem ;) ),
-Ramowy plan wypowiedzi,
-Właściwa treść prezentacji,
-Skrócona prezentacja ( idealna do szybkiej nauki na pamięć :) ),
-Przykładowe pytania jakie może zadać komisja.
-Niektóre pozycje literatury przedmiotu w wersji elektronicznej i streszczenia lektur użytych w prezentacji.

Całą pracę mogę przesłać pocztą elektroniczną, albo jeszcze lepiej, preferuję odbiór osobisty na terenie Rzeszowa i Jarosławia w woj. podkarpackim.

Cena to 50zł, do uzgodnienia :)

W razie jakichkolwiek pytań nie krępuj się pisać.

telefon :
535 821 941

gadu-gadu :
7015924

e-mail:
jakejake@poczta.onet.pl
 

praceNa5

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Profesjonalna pomoc zespołu specjalistów i naukowców. Prace magisterskie, inżynierskie, licencjaty, dyplomowe, zaliczeniowe, semestralne, maturalne, referaty, eseje itd. [/SIZE]
[SIZE=12pt]Przepisywanie tekstów.[/SIZE]
[SIZE=12pt]Dodatkowo oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego i niemieckiego. [/SIZE]
[SIZE=12pt]Korzystne ceny, krótkie terminy ![/SIZE]
[SIZE=12pt]Skontaktuj się z nami - prace_na_5@interia.pl[/SIZE]
 

imi

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Montevideo
Sprzedam posiadane, pisane na zamówienie prace maturalne na temat:

1. motywu przemijania w literaturze
2. motywu miasta w literaturze
3. motywu śmierci w literaturze
4. dworku szlacheckiego w literaturze
5. motywu władzy w literaturze

Do każdej prezentacji dołączam bibliografię oraz ramowy plan prezentacji.

Istnieje możliwość zamówienia pracy na inny temat. Jestem absolwentką filologii polskiej, posiadam również doświadczenie dziennikarskie.
Realizacja zadania maks. do dwóch tygodni.

Kontakt:
izabela.m[at]onet.eu
w temacie proszę wpisać: prezentacja maturalna
 

korn140

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=9pt]Witam[/SIZE]

[SIZE=9pt]Sprzedam prace maturalne, które wraz z dziewczyną zdaliśmy na 100%. Prace zrobione[/SIZE]
[SIZE=9pt]samodzielnie, więc nie powielą się z innymi w internecie :)[/SIZE]

[SIZE=9pt]1. "Na wybranych przykładach scharakteryzuj słownictwo internetowe stosowane w komunikacji.[/SIZE]
[SIZE=9pt]Odnieś się do takich form, jak np.: czat, komunikatory, forum."[/SIZE]
[SIZE=9pt]- Praca zwiera: profesjonalną prezentację power point, bibliografię, plan ramowy oraz pracę[/SIZE]
[SIZE=9pt]główną do nauki.[/SIZE]

[SIZE=9pt]2. "Symbolika tańca w literaturze polskiej. Przedstaw zagadnienie, odwołując się do wybranych[/SIZE]
[SIZE=9pt]przykładów."[/SIZE]
[SIZE=9pt]- Praca zawiera: bibliografię, plan ramowy, pracę główną do nauki.[/SIZE]

[SIZE=9pt]Jak widać tematy są rozbieżne więc zapraszam do wyboru:)[/SIZE]
[SIZE=9pt]Cena za sztukę 25zł[/SIZE]

[SIZE=9pt]Zapraszam[/SIZE]
[SIZE=9pt]KONTAKT:[/SIZE]
[SIZE=9pt]email: korn140@wp.pl[/SIZE]
 

wydera

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przygotowaniu tego typu prac. Prezentacje zawsze wysoko oceniane. Gwarantuję rzetelne i terminowe wykonanie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Krótki czas oczekiwania. Warunki realizacji do uzgodnienia. Przekonaj się o mojej skuteczności już teraz, dołącz do wielu zadowolonych maturzystów!!!


Zapraszam po szczegółowe informacje. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
mail: wydera19@wp.pl
gg: 28909590
 
Do góry