Sprzedam/kupię prace maturalne

marbie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam

Jestem studentką filologii polskiej i pisaniem prac maturalnych zajmuję się już od
dłuższego czasu. Pomagam w wyborze tematu i dostosowuję się do oczekiwań
maturzysty. Praca napisana przeze mnie jest rzetelna, szczegółowa i dokładna.
W skład prezentacji wchodzi tekst wystąpienia, kompletna bibliografia, ramowy
plan wypowiedzi oraz kartka z cytatami. Na życzenie zamawiającego przygotowuję
prezentację multimedialną oraz fragmenty filmów, muzyki.

Cena zależy od poziomu trudności tematu.

Kontakt:
E-mail: mrznb25@gmail.com
Kom. 727-907-192
 

Marian Śmiałek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Drodzy tegoroczni maturzyści i znajomi tych osób! Mam do zaoferowania pomoc w zakresie pracy maturalnej z języka polskiego na maturę ustną. Gotowych jest około 350 tematów - cena w granicach 50/60 zł (listę tematów mogę udostępnić w prywatnych rozmowach) oraz do tego pisanie prac na zamówiony przez osobę temat - 100/110 zł. Pracę pochodzą ze sprawdzonego i bardzo solidnego źródła. Każdy, który skorzystał z usług jest z nich bardzo zadowolony i jeśli nie pochrzanił nic na rozmowie to uzyskuje bardzo dobry wynik! Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania!

mail: maring@gazeta.pl
gg: 159230

Pozdrawiam.
 

Szczepan23

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prace maturalna. Temat: Jak funkcjonują przysłowia w literaturze? Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach? Praca zawiera wszystko co potrzeba czyli: cytaty, bibliografie, konspekt oraz pytanie przykładowe od komisji.

Cena: 25zł

tel. 511-505-041
 

stanleyy1

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mam na sprzedanie prace maturalną "Sport w literaturze,sztuce i filmie" z której otrzymałem na maturze 90% 18/20pkt. . Praca zawiera ramowy plan prezentacji, bibliografie, 7 stron pracy. Jest to moja własna praca więc nikt nigdy poza mną jej nie prezentował , proponuje ją w korzystnej cenie (do uzgodnienia ). Dodatkowo również podam pytania jakie padły ze strony komisji a także zapewniam pomoc przy każdym pytaniu jakie będziesz miał w związku z pracą.

Plus dodatkowo dokładam do pracy prezentacje multimedialną zawierająca ponad 50 slajdów przedstawiająca sport w róznych dziedzinach sztuki takich jak: malarstwo, rzeźba i inne formy sztuki (tkaniny, plakaty itd).
Proszę o kontakt mailowy tam podam wszelkie szczegóły:slawekgr1@gmail.com
 

susz

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego, której tematem jest: "Tatry i Zakopane w artystycznych doznaniach i przetowrzeniach. Przedstaw funkcjonowanie motywu w literaturze, muzyce i sztuce"
Za prezentację w 2012 roku otrzymałam 20/20punktów (100%)

Cena: 20zł (zawiera prezentację multimedialną - w której znajduje się fragment muzyki, tekst do prezentacji - 4 storny, kartkę z cytatami i bibliografię, wszystko z możliwością edycji)
Jest to praca mojego autorstwa, także nikt nigdy wcześniej jej nie prezentował! :)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu poprzez email: susha@buziaczek.pl
 

summer_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
[indent=1,675]Sprzedam tanio prezentacje maturalne:[/indent]
  1. Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze
  2. Motyw cierpienia w literaturze różnych epok. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach literackich
  3. motyw domu rodzinnego w literaturze
  4. motyw starosci na podstawie wybranych przykladow
  5. samotnosc z koniecznosci i samotnosc z wyboru.
  6. . renesansowa koncepcja swiata
  7. walka dobra ze zlem
  8. wady narodowe polakow
  9. portrety ojców
  10. motyw bohatera negatywnego
  11. Cechy gatunkowe bajki i ich funkcje
  12. portret żyda w literaturze
  13. różnorodny obraz wsi w sztuce
  14. walka dobra ze złem w lit. i sztuce
  15. Przywołując i porównując wybrane utwory literackie, omów różne ujęcia motywu miłości.
  16. Motyw rozstania i jego funkcje w tekście literackim
  17. Zjawy, duchy , pozaziemskie istoty – ich funkcje w literaturze
  18. Różne sposoby kreowania wsi polskiej;
  19. Cechy gatunkowe bajki i jej funkcje na podstawie utworów z różnych epok.
  20. Elementy ludowe w romantyzmie i modernizmie polskim. Omów ich wykorzystanie w wybranych tekstach.
  21. Motyw sługi żebraka w literaturze polskiej
  22. Bohater o wielu twarzach. Rożne sposoby funkcjonowania motywu maski
[indent=2,025]Kontakt 1238810[/indent]
 
P

prace_zbanowany

Guest
Witam Cię Maturzysto!

Zajmuję się pisaniem prac maturalnych, do każdej pracy dodaję konspekt (ramowy plan wypowiedzi) wraz z bibliografią (podział na literaturę podmiotu i przedmiotu, ISBN, numery stron).

Do każdego tematu maturalnego jestem w stanie wykonać prezentację multimedialną. Prezentacja składa się z: fotografii, komentarzy, animacji, podkładu muzycznego, fragmentów filmu - dobór zależy od Twojego tematu pracy maturalnej. Do tematów maturalnych związanych ze sztuką przesyłam reprodukcję obrazów, zdjęcia rzeźb.

Mam 8 - letnie doświadczenie w pisaniu prac maturalnych. W latach wcześniejszych zajmowałem się pisaniem wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych na poziomie szkoły średniej i wyższej. Jeżeli masz problem ze swoją pracą maturalną lub nie masz czasu na jej wykonanie, to naprawdę świetnie trafiłeś. Gwarantuję kompleksowe przygotowanie Twojej prezentacji maturalnej. Powierz swoją ustną maturę z polskiego w moje ręce! Zainteresowanych proszę o kontakt - kontakt@pracematuralne.pl

Pozdrawiam i życzę tylko słusznych wyborów!
www.pracematuralne.pl
kontakt@pracematuralne.pl
 

zaufana-pomoc

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
DZIĘKUJE KOCHANI ZA TAK DUŻE ZAUFANIE!!
PISZCIE DO MNIE JA PIERWSZA WYSYŁAM PRACE


WITAM SERDECZNIE.Zajmuje się pisaniem kompletnych prezentacji maturalnych od 5 lat. Każda praca składa się z :
- literatury podmiotu i przedmiotu
- ramowy plan wypowiedzi
- tekst wypowiedzi
- pytania jakie moze zadac komisja
- zestaw cytatów

KAŻDA PRACA PISANA JEST INDYWIDUALNIE, NIE KOPIUJE Z INTERNETU!!
JA JAKO PIERWSZA WYSYŁAM PRACE POTEM TY PIENIAZKI, TO JEST GWARANCJA MOJEJ UCZCIWOŚCI

gosiamaj15@wp.pl
 

Maturalny2013

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem mgr filologii polskiej, nauczycielem w szkole średniej, a także egzaminatorem.

Od kilku lat pomagam przy tworzeniu prezentacji maturalnych.
Wszystkie prace napisane pod moim kierunkiem zostały wysoko ocenione.

Pełna prezentacja maturalna zawiera: gotową wypowiedź, plan prezentacji, bibliografię z podziałem na literaturę
przedmiotową i podmiotową. Ponadto pracę wzbogacam o materiały pomocnicze: kartę z cytatami, reprodukcje sztuki oraz materiały, włąsne opracowania przygotowane z uczniami na lekcjach- które przybliżą Ci tematykę lektur zawartych w pracy.

Szybkie terminy. Profesjonalnie.

Uwzględniam wszystkie sugestie co do bibliografii, oraz ewentualne wskazówki nauczycieli prowadzących.
Każda prezentacja jest tworzona od podstaw indywidualnie dla potrzeb zdającego.

Korzystając z mojej pomocy masz gwarancję, że temat zostanie przygotowany specjalnie dla Ciebie.


Do każdego tematu podaję przykładowe pytania, które mogą zostać zadane przez egzaminatora.
Zapraszam do współpracy - matura się zbliża!

Nie pobieram opłat przed napisaniem pracy
Dostępność 24 h - napisz, zawsze doradze.

Kontakt: maturalny2013@wp.pl
apióro.jpg
 

Referaty14

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nasza oferta przewiduje:
- profesjonalne przygotowanie całości prezentacji, tj. jej treści, bibliografii, ramowego planu wypowiedzi, ewentualnych fragmentów dzieł filmowych czy utworów muzycznych
- przygotowanie prezentacji na podstawie stworzonej już bibliografii
- pomoc przy doborze utworów, opracowań i innych materiałów potrzebnych do przygotowania prezentacji

http://referaty14.blogspot.com/
referaty14@gmail.com

Zapraszamy!
 

adka931

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Mam do sprzedania pracę maturalną pt.:
"Alienacja cechą wybitnych jednostek. Zbadaj problem na przykładzie bohaterów literackich i twórców literatury". Do pracy dołączona jest bibliografia i szczegółowy plan ramowy. Prezentacja została oceniona na 100%. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy. Mój adres to: adkus2321@wp.pl
 
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Posiadam pracę maturalną na temat:

"Samotność bohatera romantycznego i człowieka współczesnego.
Scharakteryzuj i porównaj wybranych bohaterów literackich".


kontakt: daria.kulczyk92@wp.pl

Pozdrawiam
mruga.gif
 

was31

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania dwie prace maturalne. Tematy to:
- Wpływ miasta na psychikę bohatera
- Szkoła i środowisko uczniowskie
Do pracy dołączam: bibliografię, plan pracy i kartę cytatów.
Zainteresowanych proszę o kontakt na adres kaswas0@onet.eu. Tam udzielę więcej szczegółów.
 

edgarr

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kupie prace maturalną temat to: na przykładzie życia i twórczości wybranego autora, wykaż związki literatury z biografią twórcy, cena do uzgodnienia
 

FSTR

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną.

Temat : Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze - omów na wybranych przykładach.

Treść pracy jest ściśle związana z przemianą,niemal 100% wypracowania można wykorzystać do pracy na temat :
Przemiana wewnętrzna jako motyw literacki i ważny element określający osobowość bohaterów literackich.

Zawartość:
-bibliografia
-cytaty
-konspekt
-wypracowanie

Literatura podmiotu:
  1. Pan Tadeusz
  2. Dziady części III, IV.
  3. Kordian
  4. Potop
  5. Makbet


Cena :50 zł

Kontakt : garti@o2.pl
GG : 2558547

Preferuje kontakt mailowy.
W razie pytań proszę pisać.
 

mgr Maj

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
DZIĘKUJE KOCHANI ZA TAK DUŻE ZAUFANIE!!
PISZCIE DO MNIE JA PIERWSZA WYSYŁAM PRACE


WITAM SERDECZNIE.Zajmuje się pisaniem kompletnych prezentacji maturalnych od 5 lat. Każda praca składa się z :
- literatury podmiotu i przedmiotu
- ramowy plan wypowiedzi
- tekst wypowiedzi
- pytania jakie moze zadac komisja
- zestaw cytatów

KAŻDA PRACA PISANA JEST INDYWIDUALNIE, NIE KOPIUJE Z INTERNETU!!
JA JAKO PIERWSZA WYSYŁAM PRACE POTEM TY PIENIAZKI, TO JEST GWARANCJA MOJEJ UCZCIWOŚCI

gosiamaj15@wp.pl
GG:45841219
 

dawid0093

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam mam do sprzedania pracę maturalną na temat:

Zaprezentuj różne realizacje motywu buntu w literaturze. Omów zagadnienie,
odwołując się do wybranych tekstów”.

cena do ustalenia

kontakt:
GG: 2629627 (często niewidoczny)
lub prywatna wiadomość na forum
 

mgrKrol2013

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkich:)Od 6 lat zajmuje się pisaniem prezentacji maturalnej.

Każda praca składa się z :

- bibliografia

- ramowy plan wypowiedzi

-teza

-tekst wypowiedzi

- zestaw cytatów

-pytania jakie może zadać komisja

Czas oczekiwania na prace do 3 dni roboczych. Koszt to TYLKO 50zł:)

Jako pierwsza wysyłam prace, piszcie do mnie kochani, jestem uczciwa osobą:)

mgr_annakrol@wp.pl


Witam serdecznie wszystkich:)Od 6 lat zajmuje się pisaniem prezentacji maturalnej.

Każda praca składa się z :

- bibliografia

- ramowy plan wypowiedzi

-teza

-tekst wypowiedzi

- zestaw cytatów

-pytania jakie może zadać komisja

Czas oczekiwania na prace do 3 dni roboczych. Koszt to TYLKO 50zł:)

Jako pierwsza wysyłam prace, piszcie do mnie kochani, jestem uczciwa osobą:)

mgr_annakrol@wp.pl
 

polonistka88

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego. Mam do sprzedania 21 prac rzetelnie napisanych przeze mnie (zajmuję się tym od 4 lat i fakt, że nie napisałam ich 50 jak niektórzy oznacza, że wolę napisać ich mniej, a robię to porządniej). Każda praca zawiera:
bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu)
wraz z całym konspektem (plan ramowy wypowiedzi)
oraz kartkę z cytatami, którą zabiera się na maturę ( gdyż nie ma obowiązku uczenia się cytatów na pamięć)
oprócz tego do pracy z zakresu malarstwa załączam reprodukcje, cztery prace zawierają także prezentację w power poincie !
GWARANTUJĘ PO KUPIENIU PRACY KONTAKT ZE MNĄ. W RAZIE WSZELKICH WĄTPLIWOŚCI JESTEM ZAWSZE DO DYSPOZYCJI ! (niektórzy po otrzymaniu kasy nie odpisują na pytania i nie udzielają wszelkich info.! Zależy mi by swoją pracę wykonać kompleksowo i jako świeżo upieczona nauczycielka dbam o to by uczeń był w pełni przygotowany do matury !)
Głównym atutem pracy napisanej polonistkę jest fakt, że zawiera ona wszystko czego komisja oczekuje! Sama jestem nauczycielką i wiem na co zwracać uwagę!
PISZĘ RÓWNIEŻ NOWE PRACE !
Cena napisanej już prezentacji : 40 zł
Cena nowej: 50-120 zł w zależności od trudności tematu i wkładu jaki będę musiała wnieść.
Tytuły prac:
  1. „Przedstaw kreacje bohaterów literackich, którzy doświadczyli okrucieństw II wojny światowej i próbują odbudować świat wartości .”

  1. "Omów motyw holocaustu na wybranych przykładach z literatury"

  1. „Przedstaw sposoby portretowania postaci matek cierpiących w literaturze i malarstwie na podstawie analizy przykładów”
  2. „Literackie portrety matek. Omów na przykładach różnych epok.”
  3. „Język polskiej piosenki młodzieżowej. Przedstaw różne formy ekspresji i ich rolę.” (+ piosenki, teksty piosenek i prezentacja w power poincie !)

  1. „Analiza i interpretacja piosenek hip-hopowych. Omów na wybranych przykładach”

  1. „Miłość jako temat literacki. Omów na przykładzie wybranych tekstów literackich.”

  1. „Miłość jako siła fatalna. Omów temat, analizując wybrane teksty literackie”

  1. „Wpływ wojny na psychikę człowieka. Podaj i omów przykładny odwołując się do wybranych utworów powojennych” (+prezentacja w power poincie!)
  2. " Literackie obrazy miłości niespełnionej. Scharakteryzuj sposób kreowania takich bohaterów z różnych epok.”

  1. „Motyw powstań narodowych w literaturze różnych epok. Przeanalizuj wybrane utwory.”

  1. „Przemiana wewnętrzna jako istotny element w kreacji bohatera literackiego. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach” (+prezentacja w power poincie!)

  1. „Katastroficzna wizja świata w poezji i w malarstwie czasów wojny. Omów na wybranych przykładach”
  2. "Na podstawie wybranych przykładów pokaż funkcjonowanie motywu pieniądza w literaturze."
  3. "Motyw szaleństwa w literaturze i sztuce różnych epok. Omów odwołując się do wybranych przykładów" ( reprodukcje + prezentacja w power poincie !)
  4. "Przedstaw portret ojca w wybranych utworach literackich różnych epok."
  5. " Ślady wątków biograficznych w twórczości pisarza. Omów na przykładzie analizy utworów wybranego autora"
  6. "Od Juliusza Verne a do Stanisława Lema-analizując wybrane utwory, przedstaw ewolucję powieści science fiction"
  7. "Scharakteryzuj realizm socjalistyczny na wybranych przykładach (np. proza, poezja, piosenka, rzeźba, plakat i/lub inne)
  8. "Omów funkcjonowanie motywu walki o niepodległość w wybranych utworach literackich"
  9. "Biesiady, wesela, bale - przedstaw rolę motywu w wybranych utworach literatury polskiej"
  10. "Buntownicy w literaturze. Charakteryzując wybranych bohaterów zanalizuj przyczyny i skutki ich niezgody na zastany świat"
23. "Samotność z wyboru i samotność z konieczności. Przedstaw funkcjonowanie tego motywu w utworach różnych epok."
24. "Scharakteryzuj postaci zabójców w wybranych utworach literackich przemyśl motywacje i moralne konsekwencje ich czynów. "
25. "Omów problem uzależnień na podstawie wybranej literatury"


Kontakt : filolozka88@o2.pl
 

wydera

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przygotowaniu tego typu prac. Prezentacje zawsze wysoko oceniane. Gwarantuję rzetelne i terminowe wykonanie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Krótki czas oczekiwania. Warunki realizacji do uzgodnienia. Przekonaj się o mojej skuteczności już teraz, dołącz do wielu zadowolonych maturzystów!!!


Zapraszam po szczegółowe informacje. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
mail: wydera19@wp.pl
gg: 28909590
 
Do góry