Sprzedam/kupię prace maturalne

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam ja mam do sprzedania prace maturalna temat " Świerć w literaturze i sztuce". Praca jest napisana bardzo dobrze. Jeśli ktoś byłby zainteresowany niech napisze po mnie wiadomośc prywatną.
 

oll21

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
witam ;) sprzedam prezentację maturalna z jez pol. Temat: Samotnośc romantycznego i człowieka współczesnego. Scharakteryzuj i porównaj odwołując się do wybranych utworow literackich romantyzmu i wspólczesnosci.
kontakt gg 6950483(pisać nawet jeśli będę niedostępna)
mail: a.berdys1@gmail.com
 
C

chabierra

Guest
Sprzedam pracę: Motyw Ogrodu w literaturze i sztuce, dostępna także wersja z samej literatury, jest również możliwość przerobienia pracy pod twój temat, bądź napisania nowej na podobny temat :) do pracy dodaję: ramowy plan, bibliografię, reprodukcje obrazów, przykładowe pytania i moje osobiste wskazówki odnośnie pracy :D praca oceniona na 90% :D spójna, pisana "przyjemnym" do nauki językiem.
Wszelkie osoby zainteresowane proszę o kontakt: emilka527@wp.pl
Za pracę chcę naprawdę niewiele :D
 

manaika1116

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego

Temat:Różne ujęcia motywu pożegnania i rozstania w literaturze polskiej i powszechnej. Przedstaw zagadnienie, odwołując się do wybranych utworów literackich.

Prca ta zawiera konspekt(bibliografia,ramowy plan wypowiedzi,okreslenie problemu,kolejność prezentowanych treści,wnioseki)oraz aneks z cytatami i pytania zadane przez komisje.Bibliografia i prezentacja maturalna nie zawierają błedu ponieważ zostały szczegółowo sprawdzone przez polonistkę.
W mojej prezentacji wykorzystałam utwory:
„Mit o Demeter i Korze”
„Pieśń o Roladzie”
„Romeo i Julia”
„Ludzie Bezdomni”
„Pożegnanie z Afryką

ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT NA E-MAILA:
manaika1116@onet.pl
nr gg : 10216160
 

polonistka-2012

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie maturzystów. Jestem mile zaskoczona wielkim odzewem co do prezentacji maturalnych. Dziękuje za zaufanie Piszę prace indywidualnie dla każdego, jestem polonistką i asystentem komisyjnym na maturach ustnych. Jeżeli i Ty chcesz oddać w moje ręce swój temat maturalny zapraszam do współpracy.

email pomoc_maturalna@poczta.onet.pl
GG:6064847

Bibliografia i plan ramowy tylko 30zł

zapraszam pomoc od lat:)
 

Krystian767

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Mam do zaoferowania gotowa prace maturalna na 2 tematy:
1).Postać władcy w literaturze. Zaprezentuj wybrane realizacje motywu i określ funkcje.
2).Wieś i kultura ludowa w literaturze i malarstwie. Przedstaw zagadnienie w oparciu o wybrane teksty kultury.
W pracy są wszystkie elementy tj. bibliografia, konspekt, plan ramowy oraz cytaty. Dzięki tym pracom zdaliśmy mature ustną na 100% także gwarantuje wysoki wynik. Specjalnie na życzenie mogę podesłać pytania które zadała mi komisja egzaminacyjna. Gwarantuje poprawność rzeczową oraz stylistyczną!!Zainteresowane osoby prosiłbym o kontakt na gg 5214507.Cena do uzgodnienia.
 

delmonte2

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Sprzedam prezentację maturalną z j.polskiego na temat: "Dokonując analizy zgromadzonego materiału, scharakteryzuj język sprawozdawców sportowych.". Cena do uzgodnienia. Sam zdałem na 100%.

Prezentacja jest w pliku Word i jej najważniejsze treści są wyszczególnione kolorami oraz dokładnie podzielone akapitami co sprawia, że przygotowanie się do jej przedstawiania jest bardzo proste. W skład prezentacje wchodzą również materiały dźwiękowe w formacie mp3, film, zdjęcie, a także bibliografia, konspekt, ramowy plan wypowiedzi oraz PYTANIA jakie mogą być zadane przez komisję egzaminacyjną.

Mój e-mail: kamils2626@o2.pl
albo: delmonte1tv@gmail.com

Proszę pytać mnie również o inne materiały maturalne :)
 

FmShelby

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
1
Pomagam przy pisaniu prac maturalnych, przeprowadzam przez cały proces od przygotowania konspektu do dnia podejścia do egzaminu - korektuję, wyszukuję materiały, podpowiadam jak napisać prezentację, jak przygotować się do niej - i co najistotniejsze jak zdać! (bo zakup nawet najlepszej pracy nic nie da jeśli nie umie się odpowiednio podejsć do egzaminu). Zajmuję się tym od 3 lat, z niezłymi efektami ;) Wszystko drogą mailową lub z pomocą Skype. Nie jestem nauczycielem - jestem redaktorem.

Nie gwarantuję zdania - gwarantuję że podchodzę do każdego egzaminu jak do swojego własnego (nie pomagam więcej niż 2-3 osobom rocznie)
Podejmuję się wszystkich tematów zwiazanych z literaturą.

Ceny ustalam indywidualnie (dostosowuję do tematu oraz tego w jakim stopniu muszę pomóc)

fmshelby@interia.pl
 

Milenaaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przedstaw sposoby wyrażania uczuć do kobiety w twórczości wybranych poetów różnych epok - sprzedam gotową pracę wraz z planem ramowym i bibliografią oraz przykładowymi pytaniami. Praca została oceniona na 20 pkt. Cena to tylko 50 zł :)
kontakt: gg: 3144964
 

comforthelp

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
W okresie nauki zgromadziłam szeroką i bogatą bazę notatek i wykładów z różnych zakresów przedmiotowych.
Dysponuję ciekawym zbiorem prac, notatek własnego autorstwa, pracami zaliczeniowymi i ćwiczeniami, a co najważniejsze zadaniami egzaminacyjnymi i testami z poprzednich lat.
Bogaty zbiór stanowią prace maturalne (ok. 300 tematów), które wystarczy zweryfikować i przebudować dopasowując tematykę do współczesnych czasów.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt, chętnie udostępnię posiadane materiały. GRATIS

Kontakt dla zainteresowanych osób e-mail comforthelp@poczta.fm :014: proszę pisać na e-maila
 

kamcia2222

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania maturę ustną z języka polskiego za 70 zł
Temat: "Motyw tyrtejski i jego funkcja w literaturze. Rozważ na wybranych przykładach". otrzymalam za nią 75%. dodatkowo z prezentacją wysylam bibliografię i plan pracy.
całość jest na 3 strony ewentualnie posaidam rownież tę samą pracę jednak bardziej rozbudowaną z cytatami bez bibliografii na 6 stron.
kontakt: kamcia50512@wp.pl w temacie proszę wpisać prezentacja..wyłacznie kontakt mailowy
 

pisanie

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej, jak potrzebujesz pomocy w napisaniu prezentacji maturalnej, pracy kontrolnej, zaliczeniowej, wypracowania itd. zapraszam na stronę internetową www.magiapisania.com.pl mam wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych maturzystów, każda praca jest pisana indywidualnie, nie jest ściągana z Internetu!!, wszystko opiera się na naukowych opracowaniach, bardzo wysoka zdawalność, krótkie terminy realizacja, tanio, do pracy jest dodawana bibliografia i plan ramowy, cytaty, a na życzenie także przykłądowe pytania. zapraszam do kontaktu przez stronę www.magiapisania.com.pl (tel. formularz kontaktowy), lub email magiapisania.edu@gmail.com, Zapraszam do kontaktu;-) z chęcią odpowiem na wszystkie pytania ;-)
 

carolaajn

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prace maturalna temat "Motyw winy i kary. Przedstaw różne sposoby jego funkcjonowania w literaturze."
Cena: 60zł
Książki, które są zawarte w prezentacji to: Makbet, Zbrodnia i kara, Balladyna i ballada Adama Mickiewicza "Lilie"
z prezentacji uzyskałam 90%
do tego bibliografia, plan ramowy oraz przykładowe pytania jakie mogą się pojawic.
kontakt: karolina.mandat@gmail.com
 

Magda Czaja

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Mam do sprzedania prezentację maturalną z języka polskiego.
[font=Times New Roman"]Temat[/font][font=Times New Roman"] : Przemiana bohatera w literaturze. Zanalizuj problem, wykorzystując przykłady z różnych epok.[/font]
Cała praca zajmuje 3,5 strony. Wykorzystane lektury to "Dziady", "Przedwiośnie", "Dziewczynka w zielonym sweterku", "Makbet" , " Inny świat" oraz wiersz Tadeusza Różewicza. Do pracy dołączona jest różnież bibliografia. Pracę pisałam samodzielnie rok temu, mogę rożnież udzielić informacji jakie padły pytania do prezentacji podczas egzaminu maturalnego. Koszt prezentacji to 80 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt ; gosiaczek9371@wp.pl. Praca nie zawiera planu wypowiedzi.
 

tomatoo91

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Mam do sprzedania prezentacje maturalną na ustny J. Polski.
Temat prezentacji to:
"Wędrówka. Na podstawie wybranych tekstów literackich omów przyczyny i skutki jej podjęcia."
W skład prezentacji wchodzi:
1. Plakat
2. Album- zawiera zdjecia oraz fragmenty z tekstów nawiązujących do tematu
3. 6 stron A4 do nauki
4. Streszczenia tekstów zawartych w prezentacji.
Za prezentację otrzymałem 95%. Prezentacja napisana jest na 100%. Pisana była przez Polonistkę.
Jeżeli byłby ktoś zainteresowany kupnem to zapraszam na @: tomatoo91@o2.pl lub GG: 44247833.
Pozdro.
 

sprzedammature

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do zaoferowania prezentację maturalną na temat:

* Bohaterowie literaccy, którzy doświadczyli okrucieństw wojny. Zaprezentuj problem wykorzystując literaturę XX wieku.

W przyszłym roku kończę ostatni rok studiów na filologii polskiej. Mam bardzo duże doświadczenie w pisaniu prac maturalnych. Zajmuję się tym od kilku lat. Praca na powyższy temat została napisana w 100% zgodnie ze wszystkimi wymaganiami egzaminacyjnymi, dlatego powinna zostać oceniona przez każdą komisję na najwyższą z możliwych do zdobycia liczbę punktów. Poza tekstem prezentacji przesyłam oczywiście bibliografię, konspekt maturalny i ewentualnie materiały pomocnicze, czyli całość niezbędną do zdania matury ustnej.

Cena całości: 50 zł
Kontakt: sprzedammature@gmail.com

Posiadam również prace na inne tematy. Istnieje także możliwość zamówienia prezentacji maturalnej na dowolny wybrany przez Ciebie temat- cena do negocjacji.

Pozostałe tematy:
1. Heroizm cierpienia. Omów problem, odwołując się do wybranych utworów.
2. Indywidualizm romantyczny czy utylitaryzm pozytywistyczny? Scharakteryzuj przejawy tych postaw w literaturze obu epok, i uzasadnij która z nich jest ci bliższa.
3. Życie w obozie koncentracyjnym. Przedstaw różne sposoby prezentacji tego tematu na wybranych przykładach literackich.
4. Kobieta w świecie islamu.
5.Bunt i ofiara; konieczność, przejaw szaleństwa czy świadectwo wątpliwości? Przedstaw swój sąd o bohaterach romantycznych i ich spadkobiercach.
6. Władza odsłania ludzi. Przedstaw wpływ władzy na postępowanie bohaterów literackich wybranych utworów.
7. Bohater z książką w ręku, czyli o znaczeniu lektur w świecie postaci literackich. Porównaj analizując wybrane przykłady z literatury polskiej i obcej.
8. Motyw szatana w różnych tekstach kultury. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach.
9. Spory międzypokoleniowe są częstym tematem literackim. Zaprezentuj niektóre z nich i określ przyczyny ich powstawania.
 

ekozip

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Miłość w literaturze młodopolskiej. Omów temat w kontekście wybranych tekstów literatury.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.
Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl

Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Różne sposoby pojmowania patriotyzmu. Przedstaw i porównaj na wybranych przykładach z literatury.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
…………………………………………………………..
Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Motyw wędrówki romantycznej i jego funkcja w literaturze.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
………………………………………………………………………………………………………………

Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Różne ujęcia motywu władzy. Omów temat na wybranych utworach.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
……………………………………………………………

Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Rola i znaczenie snów w życiu bohaterów literackich, mitologicznych i biblijnych.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
………………………………………………………………………….



Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Różne ujęcia motywu natury w literaturze. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
……………………………………………………………….
Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:
[font="Arial""]Arkadia i apokalipsa jako różne sposoby przedstawienia rzeczywistości. Omów tematy na wybranych przykładach.[/font]

W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl

……………………………………………………….

Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Różne sposoby pojmowania patriotyzmu. Przedstaw i porównaj na wybranych przykładach z literatury.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
…………………………………………………………..
Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Motyw wędrówki romantycznej i jego funkcja w literaturze.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
………………………………………………………………………………………………………………

Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Różne ujęcia motywu władzy. Omów temat na wybranych utworach.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
……………………………………………………………

Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Rola i znaczenie snów w życiu bohaterów literackich, mitologicznych i biblijnych.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
………………………………………………………………………….



Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:

Różne ujęcia motywu natury w literaturze. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.
W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl
……………………………………………………………….
Poszukuje chętnej osoby do kupna prezentacji maturalnej nt:
[font="Arial""]Arkadia i apokalipsa jako różne sposoby przedstawienia rzeczywistości. Omów tematy na wybranych przykładach.[/font]

W skład prezentacji wchodzi:
praca, aneks z cytatami, bibliografia, prezentacja maturalna, plan wypowiedzi, przykładowe pytani komisji
Wybrane lektury są proste, cienkie ale dobrane w taki sposób aby praca nie straciła swoich walorów.

Pracę sprzedam tylko RAZ, aby osoba kupująca miała pewność, że jest jej jedynym właścicielem.
Pracę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty lub przekazuję osobiście.
ewag1993@onet.pl

……………………………………………………….
 

Betina Kowol

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie!

Mam do sprzedania swoją własną prezentację maturalną z roku 2012. Została napisana na temat pt. "Samotność człowieka w otaczającym go świecie. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych utworów różnych epok".
Można ją także użyć jako bazę do innych tematów związanych z motywem samotności w literaturze.
Treść prezentacji została dla pewności sprawdzona przez moją polonistkę zanim zacząłem się do niej przygotowywać.
Wynik, który uzyskałam na maturze to 100%, oczywiście wszystko zależy od umiejętności i wiedzy mówcy.

W skład "pakietu" wchodzi:
- bibliografia
- treść prezentacji (4 strony A4)
- plan prezentacji
- karta cytatów.

Literatura podmiotu składa się z czterech pozycji.

W sprawie ceny proszę się ze mną kontaktować mailowo - można się dogadać!

Jeżeli masz zamiar dobrze przygotować się do ustnej matury z polskiego, szukasz przyjemnego tematu w pełni przeze mnie opracowanego, potrzebujesz bazy (fundamentu) do swojej własnej prezentacji.. NIE ZWLEKAJ! Pisz a na pewno się dogadamy! W porównaniu do konkurencyjnych ofert mam naprawdę super atrakcyjną cenę - taniej nie znajdziesz!

kontakt: tylko i wyłącznie mailowy
mail: betina_93@interia.pl
 

wydera

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pomogę w napisaniu prezentacji maturalnej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przygotowaniu tego typu prac. Prezentacje zawsze wysoko oceniane. Gwarantuję rzetelne i terminowe wykonanie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Krótki czas oczekiwania. Warunki realizacji do uzgodnienia. Przekonaj się o mojej skuteczności już teraz, dołącz do wielu zadowolonych maturzystów!!!


Zapraszam po szczegółowe informacje. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
mail: wydera19@wp.pl
gg: 28909590
 
Do góry