Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

Mamuśka2

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki! Jeśli któraś z Was odbyła dwa lub więcej porodów poprzez cięcie cesarskie i miałaby chwilkę czasu i ochotę aby mi pomóc, bardzo proszę o maila na: crazymartha@wp.pl w temacie wpisując "ankieta". Ja wyślę w mailu zwrotnym ankietę do wypełnienia.
Może trochę o sobie: Jestem studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Obecnie piszę pracę magisterską na temat opinii i doświadczeń kobiet po cc. Przeprowadzam ankietę wśród kobiet u których ciążę rozwiązano właśnie tą drogą, jednak większość miała cc tylko raz, a zależy mi na opiniach różnych kobiet, nie tylko tych po jednym cesarskim cięciu, dlatego zamieszczą tą prośbę na forum. Z góry dziękuję za każdy odzew! Mama Ani i Piotrusia :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
mnie już zdązyło dopaść, a że słyszałam, zę ma być zima stulecia na samą myśl mam ciary. A póki co dużymi garściami rutinoscorbin. Nie zamierzam iść do lekarza bo dostanę właśnie antybiotyk - i jeszcze większe osłabienie organizmu. Dlatego posiłkuję się sama. A odkąd doszło gardło to jeszcze Strepsils Intensive zażywam.
 

Euralia

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, ostatnio dostałam od koleżanki plasterki na opryszczke o nazwie herpatch. To podobno jakaś nowość. Nie wierzyłam,że plasterek mi pomoże bo już kiedys jakieś miałam i niestety zachwycona nie byłam… A tu ku mojemu wielkiemu zdziwieniu plasterki sprawdziły się nadspodziewanie dobrze. Nie trzeba ich zrywać, bo same się rozpuszczają i powiem szczerze, ze opryszczka zniknęła szybciej niż kiedykolwiek.Już miałam wizje że opryszczka zaraz będzie mi się poszerzać na pół twarzy i będę walczyć z nawracającym strupem,a tymczasem po paru dniach zniknęła i ślad po niej zaginął. Dla mnie to najskuteczniejszy sposób ze wszystkich które próbowałam. Może moje odkrycie Wam pomoże.
 

paulina36

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Witam. Od dłuższego czasu przymierzam się do usunięcia kilku pieprzyków. Jest ich dokładnie 4. Byłam na wizycie u dermatologa, który powiedział, że nie stwierdza w nich nic złego, ale jesli tak bardzo mi zależy to musze zglosic sie do lekarza rodzinnego by wypisał mi skierowanie do chirurga... Właśnie sie tam wybieram i juz sama nie wiem co robic. M ich juz dosc i chciałabym jak najszybciej sie tego pozbyc. Niestety, mam 16 lat i rodzice nie bardzo wyrazaja na to zgode. Mysle ze uda mi sie jakos ich przekonać ale mam ciagle za mna chodzi i straszy ze od usuwania takich znamion moge dostac raka... Natomiast ja duzo czytałam o tym ze własnie od nieusuwanych mozna miec raka. Do tego bardzo boje sie takiego zabiegu. Nie wiem czy to jest bolsene... Czy znieczulenie miejscowe czy narkoza.. Chciałabym usunac je do do konca miesiaca... ale na NFZ nie prywatnie....Pewnie trzeba bedzie czekac... Czy ktos miał usuwane pieprzyki? Podzielcie sie ze mna swoimi wrazeniami i opiszcie jak to wygladało... Bede bardzo wdzeczna:)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
mam ciagle za mna chodzi i straszy ze od usuwania takich znamion moge dostac raka... Natomiast ja duzo czytałam o tym ze własnie od nieusuwanych mozna miec raka.
Mama nie ma racji. Lecz nie koniecznie każdy pieprzyk musi oznaczać, że będziesz miała raka. Jeśli faktycznie są niezagrożone to nie musisz się martwić. Możesz spokojnie poczekać do 18roku życia i dopiero podjąć tą decyzję. Poza tym w czym przeszkadzają Ci te pieprzyki? W jakich miejscach one się znajdują?
Czy znieczulenie miejscowe czy narkoza
miejscowe
Zabieg zajmuje ok15minut, w zależności od tego jak duży jest wycinany pieprzyk jest zakładany opatrunek albo szef(teraz są takie naklejane jakby). Podobno nie boli, ale na własnej skórze nie sprawdzałam
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
jest znieczulenie miejscowe. nie boli w ogóle tylko jest takie dziwne uczucie w czasie zabiegu. Po kilku dniach mnie trochę swędziało, a tak to wszystko było ok.
 

czopus16

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim pisze bo moze ktos mioal taki problem. rok temu mialam bolace pryszcze i poszlam do dermatologa nie bylo ich az tyle .Dostalam masc Akneroxid . Potem zrobily sie tragiczne bąble na twarzy i rany wrecz czerwone strasznie zaczerwienione gule ropne i pecherze z ktorych leciala ropa ;/ to bylo straszne. ! potem okazalo sie ze to byla nadwrazliwosc na skladnik masci - nadtlenek bezoilu. ;( poszlam do kosmetyczki zrobila mi zabieg z peelingu clarena i bable przestaly bolec zrobily sie plaske i troche jasniejsze..NIESTETY to nie znika !1 mam straszne jakby plamy na twarzy nie sa bolace ale strasznie to wyglada...Nie wiem juz co z tym robic to jest poprostu straszne ! :(
 

trap_me

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Mam mały problem, który powoduje, że czuję się niekomfortowo. Mam nierówne piersi - prawa ma miseczkę B, lewa - C, wskutek czego nie mogę sobie nawet kupić odpowiedniego biustonosza. Nie mówiąc o tym, że krępuję się przy moim chłopaku, który twierdzi, że mu to nie przeszkadza, ale ja mam z tego powodu ogromny kompleks. Mam 19 lat i wydaje mi się, że w tym wieku powinny być równej wielkości. Boję się, że coś jest nie tak. Proszę o poradę!
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Wg mnie nie masz się czym przejmować i tylko nie potrzebnie szukasz dziury w całym. Nikt przecież nie jest idealny, a skoro Twojemu facetowi to nie przeszkadza to absolutnie nie masz powodów do zmartwień :) Mnie również by kompletnie w niczym nie przeszkadzało, jeśli moja dziewczyna by też tak miała. Wyluzuj więc ;)
 
K

kopmark

Guest
Perfumy i olejki wyprodukowane na bazie substancji roślinnych inspirują, pobudzają zmysły, poprawiają samopoczucie i wywołują przyjemne doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem.

Aromaterapię wykorzystuje się od ponad pięciu tysięcy lat, ze względu na jej właściwości lecznicze, jak i poprawiające nastrój a zapach stanowi wizytówkę każdego z nas i tylko od nas zależy, czy rozdamy ją innym, czy też bezpiecznie schowamy do szuflady.
ŚWIAT ZAPACHÓW
 

Tomekdudek

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Proponuję Ci współpracę w nowej, dobrze zapowiadającej się firmie. Wśród narzędzi, jakie otrzymujesz od firmy w pakiecie startowym znajduje się sklep partnerski. Koszt współpracy jest naprawdę minimalny wporównaniu do kosztu otworzenia własnego sklepu (domena, oprogramowanie, produkty, itd.). Gotowe produkty (perfumy, naturalne olejki zapachowe, kompozycje zapachowe, sole mineralne do stóp, sole mineralne do kąpieli, olejki do masażu) i gotowy sklep. Firma sama aktualizuje wszystkie promocje, zniżki, nowości, itd. Asortyment produktów będzie się powiększał z miesiąca na miesiąc (chcemy dostosowywać ofertę sklepów do potrzeb naszych Klientów i dystrybutorów). Firma sama obsługuje złożone zamówienia. Do Twoich zadań będzie należało przede wszystkim pozyskanie Klienta do sklepu. Dalszy proces jest prosty: 1. Klient składa zamówienie, 2. Klient opłaca zamówienie, 3. Firma pakuje i wysyła towar. 4. Ty zarabiasz 30% (z klubu stałego Klienta) lub 43% zamówienia (czyli jeżeli Klient zakupi towaru za 70 zł, Ty otrzymasz 21 lub 30,10 zł). Jeżeli klient zapisze się do Klubu Stałego Klienta i zakupi towar za min. 100 zł otrzyma na ten zakup oraz każdy inny przez kolejne 3 miesiące zniżkę 10%, jeżeli za 3 miesiące znowu zakupi za minimum 100 zł rabat zostanie przedłużony o kolejne 3 miesiące. Z zakupów tego Klienta Ty zarabiasz 30% jego zakupów. Aby dołączyć do współpracy należy wykupić starter (mały za 50 zł lub duży za 100 zł). W skład startera wchodzą: próbki produktów (perfum i olejków), katalog produktów, spersonalizowany sklep partnerski, dostęp do biura on-line, materiały promocyjne (bannery, wizytówki, ulotki, itd.) i edukacyjne (filmy szkoleniowe, konferencje on-line). Dodatkowe wynagrodzenia wg rewelacyjnego, jak na polskie warunki Planu Marketingowego (możliwość osiągania dochodów aż na 6 różnych sposobów), liczne konkursy i promocje. Wiele ryzykujesz? Możesz się sprawdzić we własnym biznesie. Umowa o współpracę (agencyjna), umowa zlecenia lub karta przedpłacona (wszystko zgodnie z polskim prawem). W razie pytań zapraszam do kontaktu: e-mail: aromagroup@plusnet.pl
 

Lena3

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
...a zdajecie sobie sprawę jaki wpływ na skórę, samopoczucie ma to pod czym śpicie- czyli robicie najważniejszą rzecz bo regenerujecie organizm, ja nigdy na to nie zwracałam uwagi bo i świadomość ludzi w tym względzie jest niska to i moja była hehe w każdym razie polecam zajrzeć o czym mówię na coconti.com może ktoś się przekona jak ja i podzieli się spostrzeżeniami.
 
R

rusalka_lesna

Guest
No lekki dyskomfort można odczuwać przez jakiś tydzień, ale to szybko mija i nie przeszkadza aż tak bardzo. Najważniejsze jest to, żeby zabieg wykonywał dobry chirurg i nie pozostawił ogromnej blizny. Ja byłam jakiś czas temu na konsultacjach u pani doktor Klaudii Zwiorek-Czech i wiele spraw mi wyjaśniła. W zasadzie większość moich obaw została rozwiana. W tym momencie myślę, ze nie ma się czego bać.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Lepiej usuwać laserowo, ślad jest o wiele mniejszy lub nie ma go w ogóle (wszystko zależy od wielkości znamienia, trudno oczekiwać żeby znamię 10 mm na 10 mm nie zostawiło żadnego śladu) . Miałem okazję usuwać laserowo i chirurgicznie, jeżeli jest taka możliwość (to zależy od miejsca znamiona) to polecałbym zabieg laserowy.
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
aż zajrzałam z ciekawości na to coconti - heh, no proszę można spać i pieknieć jednoczesnie! ;P

bardzo chętnie podziele sie spostrzezeniami z uzytkowania takiej poscieli z wielbladziej welny czy kaszmiru, jesli tylko ktos zechce mi takowoa podarować :D przyjmuje tylko powazne propozycje ;PP
 
R

rusalka_lesna

Guest
Ja w zasadzie tak dobrze się na tym nie znam i uważam, ze jeżeli zamierzasz wybrać jakiś konkretny zabieg, to wcześniej warto byłoby się skontaktować z lekarzem, który zajmuje się przeprowadzaniem takich zabiegów. Napisz sobie tutaj fbi.krakow@gmail.com myślę, że doradza ci w odpowiedni sposób. Sam raczej nie podejmuj decyzji i nie upieraj się przy niej.
 
Do góry