Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

Kellie

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
A czy po usunięciu pieprzyków nie ma blizn ani śladów bo sama mam też kilka pieprzyków i chętnie bym się ich pozbyła:)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
A czy po usunięciu pieprzyków nie ma blizn ani śladów bo sama mam też kilka pieprzyków i chętnie bym się ich pozbyła:)
Mogą zostać blizny w zależności od wielkości pieprzyka, lecz zazwyczaj są one minimalne.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
Miałem kiedyś usuwane kilka pieprzyków, uczucie jest dziwne ale przyjemne podczas wycinania ich. Dostajesz zastrzyk z znieczuleniem miejscowym.
Od usunięcia nie dostaniesz raka twoja mama jest w błędzie, a jeśli będziesz opalać to możesz dostać raka przez te pieprzyki (bo się nagrzeją albo coś nie pamiętam o co chodziło z tym) także lepiej je usunąć. A jeśli będzie dobry chirurg który ci to zrobi to nawet śladu nie bedziesz potem mieć...
 

widurek

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
nie wiem co to może być ale ja mam takie coś w jednym miejscu na łopatce ,tak jakby blisko środka pleców tylko trochę wyżej (tak jak się kończy łopatka) i mam to w jednym punkcie (mniej więcej 2x2 cm w jednym miejscu)

Witam
Mam dokładnie identyczną sytuację 2x2 cm - swędzi i mrowieje na plecach, na lewej łopatce prawie na środku tylko trochę wyże. Wytrzymałem parę miechów ale już mnie straszne nerwy biorą bo praktycznie drapię sie tam cały czas. Chyba juz jakąś nerwicę mam na tym punkcie !

poradziliście sobie z tym problemem ? Proszę o pomoc !
 

Miszu879

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
MAM STRASZNY PROBLEM MOJE OCZY SĄ KRZYWE.JEDNO JEŚT MNIEJSZE OD DRUGIEGO PRAWIE O POŁOWĘ.MYŚLAŁAM O OPERACJI PLASTYCZNEJ, ALE NIE WIEM JAKIE TO BĘDĄ KOSZTA.LUBIĘ SIEBIE I WIEM, ŻE NIE LICZY SIĘ WYGLĄD TYLKO WNĘTRZE, ALE Z TEGO POWODU MAM STRASZNE KOMPLEKSY, PROSZĘ POMÓŻCIE I DORADŹCIE
 

Andrz3!

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,

Mam do was pytanie. Objawami czego mogą być zawroty głowy, złe samopoczucie oraz częste oddawanie moczu? Ponieważ martwię się o moją dziewczynę.
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Jeśli jest to od dłuższego czasu powinniście skontaktować się z lekarzem. Przyczyn może być bardzo dużo. Zaczynając od miesiączki przez choroby na ciąży kończąc (Uwzględniając tylko to co podałeś).
Do lekarza pierwszego kontaktu on będzie wiedział co robić
 

Andrz3!

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Objawy już przeszły. Mogło to być spowodowane tym , że moja dziewczyna zaczęła robić ćwiczenia na lepsze trawienie?
 

magda240694

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam 16 lat i dość często bolą mnie piersi. Co może być przyczyną takich bólów? Czy jest to spowodowane okresem dojrzewania?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
U nastolatek może być to związane z rozwojem i kształtowaniem się piersi, bądź po prostu jest spowodowany miesiączką, która wystąpiła niedawno lub wystąpi.
 

Dziumdzia2

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pytanie czy wy (kobiety) też miałyście silą potrzebę zwymiotowania podczas stosunku?(pierwszych stosunków)?
Pytam gdyż nie wiem czy mój partner robi coś źle czy może ze mna jest coś nie tak?
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Myślę, że najbardziej prawdopodobne jest to, że po prostu bardzo się stresujesz i stąd te sensacja żołądkowe. Postaraj się rozluźnić, może trcohę zwolnijcie z chłopakiem tempo i na pewno wszystko się ułoży.
 

Sssylwusia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej. Nigdy nie byłam u ginekologa, teraz zaczynam myśleć poważnie, żeby się wybrać;] Spóźnia mi się okres od 3 tyg (nie, nie współżyję), i zazwyczaj jest nieregularny..już kiedyś tak było, że nie miałam nawet ponad miesiąc. Czy w takim wypadku powinnam iść do ginekologa? Czy to może być coś poważnego?
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ile masz lat? Lepiej by było jakbyś poszła ginekolog przeprowadzi z Tobą wywiad i przebada Cię. Po co masz się niepotrzebnie zadręczać większy strach niż wizyta u gin.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Kiedyś pisałaś, że spóźnia Ci się trzeci miesiąc, pisałaś to w 2009, do tej pory to bym się na Twoim miejscu na pewno wybrała do ginekologa, bo jak sama widzisz sam Ci się okres nie ureguluje...
Też uważam że gorszy stres związany z brakiem miesiaczki, kiedy przyjdzie, dlaczego nie jest regularna, niż wizyta u ginekologa - przecież to nic strasznego
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
idź. ginekolog nie jest straszny, oczywiście za pierwszym razem pewnie będziesz się stresować,ale przynajmniej będziesz wiedzieć czy nic Ci nie dolega.
 

luckybone

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie.. czy bolał Was pierwszy raz?
Jeżeli tak, to jak bardzo...?

Proszę, napiszcie Wasze wrażenia, i w ogóle jak wyglądał Wasz pierwszy raz?

Pytam się, bo chciałabym się trochę doinformować, jako 18-letnia dziewica. Coprawda, mam chłopaka, miałam wielu chłopaków, ale z żadnym nie spałam. Jednak chciałabym w przyszłości zrobić TO ze swoim aktualnym... Nie jest już prawiczkiem, to chyba w porządku, prawda? Przeżyć swój Pierwszy Raz z kimś, kto już spał z jedną osobą?

Powiedzcie, jak to wszystko jest...jakie towarzyszą temu emocje, czy boli, czy krwawi...

Pozdrawiam.
 
Do góry