Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

D

Dorota89

Guest
Czy to suchy czy to mokry biore jeden i ten sam syrop. Pani w aptece mi kiedys poleciła dicotuss i tak już został na dobre. Szybko pomaga a nawet w nocy można go pić.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
suchy kaszel może wskazywać na alergię, ja tak miałam że wieczorami miałam napady suchego kaszlu, to było straszne bo ciążko było je uspokoić, często uczulenie na kurz się objawia kaszlem, mi pomaga brane hitaxy fast wtedy, dobrze ze nie czuję się po tym leku senna, bo te od alergi często tak mają, warto się zapytać lekarza, bo jeśli osłuchowo jest czysto tto alergia jest bardzo prawdopodobna
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Mi ostatnio przy przeziębieniu niestety nie pomogły żadne domowe sposoby... Ale koleżanka siostra powiedziała mi, że jest coś takiego jak wideo konsultacje z lekarzem, no i skusiłam się na taką rozmowę przez LekarzObok. Było to o tyle wygodne, że rozmowa odbyła się przez skype'a o godzinie, na którą się wcześniej zarejestrowałam :)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
A nie jednokrotnie suchy kaszel może być objawem podrażnienia gardła, może coś dobrego na gardło??
 

dalajlama92

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Gdy dłużej się utrzymuje to polecałbym jednak udanie się do lekarza. Właściwie nawet udawać się nie trzeba, bo online też to załatwisz. Sam ostatnio korzystałem z telekonsultacji przez halodoctor.pl z internistą. Od razu też wystawił e-receptę.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Może macie jakieś sprawdzone sposoby na suchy kaszel?? Zawsze po chorobie taki kaszel strasznie długo mnie męczy :( Nic nie pomaga, pije różne specjalne herbatki, mama wykupiła już chyba całą aptekę i nic :skrzywiony:
Już trzeci dzień się męczę, ciężko jest mi usnąć a nawet jak mi się uda kaszel zaraz mnie budzi :(
Jeśli macie jakieś pomysły to proszę piszcie :)
Babciny syrop z cebuli.
Obierasz cebulę, kroisz na plastry i wkładasz do słoika, zasypujesz cukrem. Zakręcasz, odstawiasz na kilka godzin(ok.6) do ciemnej szafki. Pijesz łyżeczkę 2/3 razy dziennie. Przechowywany w chłodnym, ciemnym miejscu jest dobry 3 dni.
 

Marek.1999

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2024
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na Kaszel najlpiej mi się sprawdza nawilżacz powietrza w połączniu z olejkami eterycznymi a w szczególności w okresie zimowym!
 
Do góry