Sprawdzone sposoby na suchy kaszel.

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
takie objawy mogą świadczyć o wielu różnych dolegliwościach...tutaj nie ma co gdybać, tylko po prostu trzeba udać się do specjalisty i tyle. Nikt na forum Ci nie powie co Ci jest, raz - to tylko słowna relacja, dwa, że nie ma tu chyba ludzi na tyle kompetentnych w tym kierunku;) Tak,że po prostu pozostaje wybrać się z wizytą u internisty - prawdopodobnie od skieruje Cię na następne badania.
 

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Więc tak, ja powiem szczerze, że mam na zmianę okres w życiu, że jem ogromne ilości, znowu potem nie jadam przez parę miesięcy prawie nic...no i waga mi się stale waha, jest to w ogóle strasznie niezdrowe, ale zbaczam z tematu i nie i tym chciałam pisać;)
Więc sądzę, że ten wilczy apetyt to problem wielu osób i nie jest to jakieś zadziwiające... dla uspokojenia można się wybrać do lekarza,;)
 

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Jej, też tak kiedyś miałam;) A już totalnie jeżeli idzie o chipsy..teraz już mi trochę przeszło, ale jak sobie przypomnę to moje obsesyjne myślenie o jedzeniu, planowanie każdego posiłku, obserwowanie godziny cały czas, w oczekiwaniu na porę wyznaczoną na jedzenie ...I wychodzenie z domu też mi nic nie pomogło. Ale wiesz co? Po prostu w końcu powiedziałam sobie, że lubię jeść i kropka. Że są gorsze rzeczy na świecie, i nie ma to wielkiego znaczenia i...po prostu przestałam o tym myśleć. przeszło samo z siebie;)
 

ishq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Objawy w sumie podobne do anemii. Może cierpisz na niedokrwistość, jesz za mało mięsa... Trudno jest powiedzieć. Najlepiej idź do lekarza, bo tu na forum faktycznie nikt Ci nie pomoże. Chyba, że jakiś lekarz się tu zarejestrował ;)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Masz bardzo osłabiony organizm. Napisz jak się odżywiasz?? a może czymś się bardzo stresujesz?
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Jesteś kobieta czy facetem? W profilu masz -mężczyzna- i napisałeś/aś 'chory'. To dział dla kobiet, btw.
A co do objaw, to wydaje mi się, że mocne osłabienie. Idź do lekarza, to najlepsze wyjście.
 

deep15

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam. Chciałbym prosić o pomoc.Otóż problem polega na tym, że na pieszej pielgrzymce znajoma dostała odcisków. I zostały one posmarowane filetem. oczywiście po przebiciu. I teraz została plama o barwie fioletu. I normalnie podobno zejdzie to po jakichś 3 miesiącach samo. A ja chciałem zapytać czy istnieje jakiś sposób na wcześniejsze pozbycie się tych plam.
z góry dziękuję. :)
 

deep15

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Odciski.może źle to ująłem. żeby ropę usunąć.
pumeks nie działa hahaha.. żart :)
 

kow4l

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem nie wiem na jaki zabieg mam się zdecydować skleroterapia piankowa czy zabieg chirurgiczny tzw. podszycie chirurgiczne
Badanie doplerowskie wykazało ujście odpiszczelowe i odstrzalkowe oraz układ żył głębokich bez cech zakrzepicy i refluksów. Na bocznej 1/2 długości podudzia widoczny niewydolny perforator z odchodzącym od niego żylakowato poszerzonym naczyniem. Wygląda to tak że mam tylko jedną wychodząca żyłę o długości ok. 10 cm. Który zabieg będzie skuteczniejszy?
 

tubis

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
boże mam to samo ;( cały czas boli nie przestaje faszeruje się tylko tabletkami i marze zeby choć przez godzine ulżyło bo przez ten ból zaczynam się robić nerwowy a z natury jestem bardzo spokojny. Jeśli chodzi o stres to nie miałem zadnego wręcz przeciwnie wszystko układa mi się jak najlepiej. Ból trwa już 4 dni i nie jest to pierwszy raz pierwszy raz miałem w lipcu trwał ok 9 dni koszmarnych dni i nieprzespanych nocy, mam takie wrażenie, że ból nasila się w momencie kiedy coś zjem, nie mam zadnych odruchów wymiotnych czuje się wręcz świetnie nie mam gorączki ani nic po za małym katarem ale to już wcześniej było brzuch zaczął mnie boleć z czwatku na piątek w nocy na kolacje jadłem świrzy chleb masło pomidor odrobinkę cebuli i sól. Moj ulubiony posiłek :D jakoś nigdy nie miałem takich kłopotów na początku myślałem, że to może wina soli bo trochę przesoliłem ale to było tylko troche a ból niemiłosierny HELP! ;( no-spa ranigast krople miętowe, rzołądkowe herbata miętowa nic nie pomaga teraz zażyłem hepatil zobaczymy czy coś to zmieni a jak tak to na ile ... :(
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
tubis, z Twoimi bólami to bym poszła do lekarza, bo najwyraźniej trochę poważniej to u Ciebie wygląda ;)

Nikita, 2h to nie jest też tak mało, może niewiele jesz... :D ale szczerze, nie znam problemu, chociaż taki ścisk to kojarzy mi się faktycznie ze stresem :) Myślę, że do lekarza mogłabyś się wybrać, by się upewnić.
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
hmm mozna w googlach poszukac w jakich produktach sie znajduja :p
 

recogit

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Od kilku tygodni czuję mrowienie w lewej dłoni.Na początku było delikatne i obejmowało mały palec.Myślałam,że może spałam na ręce albo coś.Ale nie przeszło.Nasiliło się i teraz czuję to w dwoch palcach.Co to może być?Dlaczego się tak dzieje?Wybieram się do lekarza,ale załatwienie formalności ze 2 tygodnie potrwa.
mały palec (V) i pewnie część IV palca. Bardzo często są to schorzenia występujące w obrębie nerwu łokciowego, przykładem może być tu zespół rowka nerwu łokciowego. Inny problem to schorzenia w obrębie odcinka szyjnego. Mogą być to również niedobory witamin z grupy B dodatkowo magnezu itp. Warto zrobić sobie badania krwi, dodatkowo poprosić ortopedę o obejrzenie ręki, można też zrobić RTG odcinka szyjnego, ewentualnie później udać się do neurologa w celu wykluczenia jakiś chorób.
 

mariolak

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam moim najlepszym sposobem na suchy kaszel jest syrop z cebuli,czosnku i miodu.Kilka łyżeczek dziennie i już po kaszlu
 

apopow

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem nie wiem na jaki zabieg mam się zdecydować skleroterapia piankowa czy zabieg chirurgiczny tzw. podszycie chirurgiczne
Badanie doplerowskie wykazało ujście odpiszczelowe i odstrzalkowe oraz układ żył głębokich bez cech zakrzepicy i refluksów. Na bocznej 1/2 długości podudzia widoczny niewydolny perforator z odchodzącym od niego żylakowato poszerzonym naczyniem. Wygląda to tak że mam tylko jedną wychodząca żyłę o długości ok. 10 cm. Który zabieg będzie skuteczniejszy?

Tylko skleroterapia.Jeżeli wydolne sa ujścia żył odpiszczelowej i odstrzałkowej ,a zylak jest od perforatora to tylko skleroterapia.
Srednica żyły odpiszczelowej do 1 cm kwalifikuje się do skleroterapii ,lasera, oraz radio.. ,trzeba tylko ocenic koszt każdej z metod i zastanowić się .
Polecam www.popow.com.pl
 
Do góry