Sprawa Tymoszenko, a karalność polityków

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Jesteś rosyjskim oligarchą? ho, ho.

Raczej chciałem powiedzieć że Putin by się obraził :D
Nie zmienia to faktu że oligarchowie też kradną a głoszą słowo boże
To jest gorszy grzech według mnie niż Putina czy też Tymoszenki wycieczki do władzy
Ale ku wyjaśnieniu rosyjskim oligarchą to nie jestem, jak już coś to Ukraińskim oligarchą :D

Zaimponowałeś mi z tym że zajarzyłeś oco chodzi z tymi aligatorami :023:
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
fakt faktem ... tymoszenko jest z pod znaku bandery i fakt że jest tzw więźniem politycznym nie zmienia mojego zniesmaczenia tym że jest antypolską proruską intrygantką i niezłą aktorką. ot oligarchinii popadła w kałabanie a czort karty rozdaje :D
dodatkowo czytając wszelkie znaki na niebie i ziemi możemy założyć z dużym prawdopodobieństwem że palowany bojkot wierchuszki UE (zjednoczonych republik socjalistycznych ewropy) odbędzie się jedynie z powodu strachu powodowanego raportem UE na temat więzień dla terrorystów w Polsce jak i tym że Ukraina ma bezpieczeństwo głęboko w d*pie a tymoszenko jest dobrym powodem by wyłgać się z pod linii strzału ... dobranocy ;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dirk. Jesteś pewny, że ona jest z pod znaku bandery? Banderowcy raczej na Juszczenkę głosują. Tymoszenko to raczej ma elektorat "młodych, wykształconych, z dużych miast" i naciska na Ukrainę nowoczesną i unijną. Co prawda zarówno nacjonalizm jak i europejskość w przypadku Ukrainy oznacza proniemieckość, i to komplikuje sytuacje. Może Fan-fan coś nam naświetli, bo na pewno zna scenę polityczną Ukrainy lepiej niż my. .
 
S

serwor

Guest
Dirk. Jesteś pewny, że ona jest z pod znaku bandery? Banderowcy raczej na Juszczenkę głosują.

Wszyscy z pomaranczowej rewolucji to zwolennicy Bandery i UPA.

http://www.studium.u...u.pl/?post/2549



Blok Julii Tymoszenko chce uznania UPA za stronę walczącą w II wojnie światowej
25.11.2009
Blok Julii Tymoszenko chce uznania Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) za stronę walczącą w II wojnie światowej o niepodległość państwową.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Wszyscy z pomaranczowej rewolucji to zwolennicy Bandery i UPA.

http://www.studium.u...u.pl/?post/2549

Кремль посчитал Азарова придумщиком 31.5.2012 15:26 Российская Федерация никогда не отказывалась от диалога с Украиной по условиям поставок газа. Об этом журналистам заявил замглавы администрации Кремля Дмитрий Песков, комментируя сегодняшнее выступление премьера Украины Николая Азарова.

«Россия была, есть и будет готова прислушиваться к мнению наших партнеров, выслушивать их аргументы. В то же время Россия также всегда была и остается готовой давать любые разъяснения», – сказал Песков. Вместе с тем он подчеркнул, что РФ не собирается пересматривать условия поставок газа в Украину, как это утверждал Николай Азаров, пишет Минпром.


Mowa o gazie Azarów mówi o tym że Rosja nigdy nie odmówiła po-staczania gazu na Ukrainę
Azarów to Kłamca
Przypomnijmy sobie też sytuację tą że Janukowycz pojechał do Putina zanim podpisał nową umowę w sprawie po-staczanie gazu
Poco o ten temat pojechał przed kandydaturą ?
Spotkał się dwa razy zaraz, Putin przyjacielem nazwał i furgonetki po wsiach wysłał
"Glosujcie na Janukowycza"
Tak Janukowycz doszedł do władzy
A zaraz po podpisaniu nowej umowy na temat gazu którą Tymoszenko podpisała a raczej przedłożyła tak zwanymi re-aktywami
do 2017 które dla Ukrainy były lepszymi warunkami niż to co zrobił Janukowycz zaraz później Tymoszenko zarzuty o nadużycie uprawnień dostała

Wszyscy z pomaranczowej rewolucji to zwolennicy Bandery i UPA.

Banderowcy?
W takim razi wyjaśnij dlaczego Juszczenko o mało na tamten świat wylądował ?
Druga rzecz co ma Petlura do dzisiejszej polityki Ukraiński ?
Trzecia rzecz Janukowycz ma nuż pod gardłem już jego konta sprawdzają
Czwarta rzecz Tymoszenko razem z Putinem na początku kariery współpracowała
Czy myślisz że chciałby on teraz widzieć ją za stołem prezydenckim?
To dopiero początek już kilku polityków poleciało najgorsze jest jeszcze przed nami
 
S

serwor

Guest
Banderowcy? W takim razi wyjaśnij dlaczego Juszczenko o mało na tamten świat wylądował ? Druga rzecz co ma Petlura do dzisiejszej polityki Ukraiński ?

Nie Petlura ale Bandera, Petlura zgnął w 1926 roku.
Juszczenko,Tymoszenko i inni przywodcy pomaranczowej rewolucji to Banderowcy, w koncu przeciez Juszczenko na odchodne przyznal Banderze tytuł bohatera Ukrainy.
Nie wiem dlaczego cxhoroba Juszczenki ma wzkazywac ze nie jest Banderowcem, co ma to z tym wspolnego?

Czwarta rzecz Tymoszenko razem z Putinem na początku kariery współpracowała Czy myślisz że chciałby on teraz widzieć ją za stołem prezydenckim?

No jesli wspolpracowalo to mysle ze chcialby, w koncu starych wspolpracownikow ceni sie za wiernosc,

Putin przyjacielem nazwał i furgonetki po wsiach wysłał "Glosujcie na Janukowycza" Tak Janukowycz doszedł do władzy

A ja myslalem ze go ludzie wybrali.
W Polsce w czasie wyborow pelno furgonetek ktore zachecaja ludzi do glosowania, sa nie tylko furgonetki ale nawet Tuskobusy.

Wiktor Juszczenko nadał przywódcy ukraińskich nacjonalistów Stepanowi Banderze tytuł bohatera Ukrainy. Prezydent zaznaczył, że na ten krok czekały wiele lat miliony Ukraińców.


Wcześniej Juszczenko nadał tytuł Bohatera Ukrainy Romanowi Szuchewyczowi, dowódcy UPA w latach 1943-1950.

A wiec PiS popieral czlowieka ktory uznal za bohaterow Ukrainy mordercow tysiecy bezbronnych kobiet i dzieci na WOLYNIU>
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
No jesli wspolpracowalo to mysle ze chcialby, w koncu starych wspolpracownikow ceni sie za wiernosc,

Nie, czas współpracy z Putinem się skończył
Tymoszenko to rewolucjonistka chce reformy
A Putin i Janukowycz to bandyci

Nie Petlura ale Bandera, Petlura zgnął w 1926 roku. Juszczenko,Tymoszenko i inni przywodcy pomaranczowej rewolucji to Banderowcy, w koncu przeciez Juszczenko na odchodne przyznal Banderze tytuł bohatera Ukrainy. Nie wiem dlaczego cxhoroba Juszczenki ma wzkazywac ze nie jest Banderowcem, co ma to z tym wspolnego?

Ty nie jarzysz o co biega Petlura zaczął a Bandera to skoczył
To była wałka o niepodległość Ukrainy o wolne państwo
Zrozumiale jest że Juszczenko musiał ten tytuł dać Banderze
 
S

serwor

Guest
Ty nie jarzysz o co biega Petlura zaczął a Bandera to skoczył To była wałka o niepodległość Ukrainy o wolne państwo Zrozumiale jest że Juszczenko musiał ten tytuł dać Banderze

Hm , to piszesz ze Banderze i jego czlowiekowi nalezal sie ten tytul?
A mozna wiedziec za co?
Bo normalnie za zbrodnie na ludnosci cywilnej karze sie zbrodniarzy.

lud5.jpg



http://w3.wrzuta.pl/...ieci_ofiary_upa



ymienione poniżej metody tortur i okrucieństw stanowią tylko przykłady i nie obejmują pełnego zbioru, stosowanych przez terrorystów OUN-UPA metod pozbawiania życia - polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w męczarniach. Pomysłowość tortur była nagradzana.
Zbrodnia przeciw ludzkości popełniona przez ukraińskich terrorystów może być przedmiotem badań nie tylko historyków, prawników, socjologów, ekonomistów, ale także i psychiatrów.
Jeszcze dzisiaj po upływie ponad 50 lat od tych tragicznych wydarzeń niektórym, którzy ocalili życie, przy relacjonowaniu przeżyć występuje drżenie rąk i szczęk, a głos załamuje się w krtani.
001. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy.
002. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie).
003. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy.
004. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło.
005. Wyrzynanie na czole "orła".
006. Wbijanie bagnetu w skroń głowy.
007. Wyłupywanie jednego oka.
008. Wybieranie dwoje oczu.
009. Obcinanie nosa.
010. Obcinanie jednego ucha.
011. Obrzynanie obydwu uszu.
012. Przebijanie kołami dzieci na wylot.
013. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha.
014. Obrzynanie warg.
015. Obcinanie języka.
016. Podrzynanie gardła.
017. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz.
018. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty.
019. Wybijanie zębów.
020. Łamanie szczęki.
021. Rozrywanie ust od ucha do ucha.
022. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar.
023. Podcinanie szyi nożem lub sierpem.
024. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.
025. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy.
026. Skręcanie głowy do tyłu.
027. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą.
028. Obcinanie głowy sierpem.
029. Obcinanie głowy kosą.
030. Odrąbywanie głowy siekierą.
031. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.
032. Zadawanie ran kłutych w głowie.
033. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców.
034. Zadawanie innych ran ciętych na plecach.
035. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy.
036. Łamanie kości żeber klatki piersiowej.
037. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca.
038. Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś.
039. Obcinanie kobietom piersi sierpem.
040. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą.
041. Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej.
042. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską.
043. Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem.
044. Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem.
045. Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych.
046. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.
047. Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku - kipiącej wody.
048. Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki.
049. Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do wnętrza potłuczonego szkła.
050. Wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp.

pikieta03.jpg
 
S

serwor

Guest
051. Wkładanie do pochwy - wagina rozżarzonego żelaza.
052. Wkładanie do waginy szyszek sosny od strony wierzchołka.
053. Wkładanie do waginy zaostrzonego kołka i przepychanie aż do gardła, na wylot.
054. Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od waginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz.
055. Wieszanie ofiar za wnętrzności.
056. Wkładanie do waginy szklanej butelki i jej rozbicie.
057. Wkładanie do otworu analnego szklanej butelki i jej stłuczenie.
058. Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi wnętrznościami.
059. Odrąbywanie siekierą jednej ręki.
060. Odrąbywanie siekierą obydwóch rąk.
061. Przebijanie dłoni nożem.
062. Obcinanie palców u ręki nożem.
063. Obcinanie dłoni.
064. Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej.
065. Odrąbywanie pięty.
066. Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej.
067. Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem.
068. Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem.
069. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami.
070. Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą.
071. Obcinanie piłą obie nogi.
072. Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem.
073. Przybijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi.
074. Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami.
075. Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio głową do podłogi.
076. Zadawanie ciosów siekierą na całym tułowiu.
077. Rąbanie siekierą całego tułowia na części.
078. Łamanie na żywo kości nóg i rąk w tzw. kieracie.
079. Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później wisiało na nim.
080. Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół.
081. Rozpruwanie brzuszka dzieciom.
082. Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu.
083. Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi.
084. Łamanie stawów nóg dziecka.
085. Łamanie stawów rąk dziecka.
086. Zaduszenie dziecka przez narzucenie na niego różnych szmat.
087. Wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem.
088. Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku.
089. Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec.
090. Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele.
091. Wbijanie dziecka na pal.
092. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.
093. Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi.
094. Wieszanie na drzewie głową do góry.
095. Wieszanie na drzewie nogami do góry.
096. Wieszanie na drzewie nogami do góry i osmalanie głowy od dołu ogniem zapalonego pod głową ogniska.
097. Zrzucanie w dół ze skały.
098. Topienie w rzece.
099. Topienie przez wrzucenie do głębinowej studni.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Hm , to piszesz ze Banderze i jego czlowiekowi nalezal sie ten tytul? A mozna wiedziec za co? Bo normalnie za zbrodnie na ludnosci cywilnej karze sie zbrodniarzy.

Nie uważam że powinien dostać ten tytuł
On mordował wszystkich nawet swoich
Ale nie łączmy Bandery do prowadzonej polityki dzisiejszej na Ukrainie
Wołyń to zupełnie inny temat ( bo ty wkraczasz na prowadzoną kłótnię Ukraińsko Polską na temat Wołyniu - to nie ma nic wspólnego z Tymoszenko)
 
S

serwor

Guest
On mordował wszystkich nawet swoich
Zrozumiale jest że Juszczenko musiał ten tytuł dać Banderze

No bo czegos nie rozumie, musial dac te tytuly bohaterow Ukrainy ludziom ktorzy mordowali cywili, dzieci , kobiety, piszesz ze nawet swoich.
To za co ten tytuł?
Za mordy? No to super kraj.

A co do Tymoszenko , to nie rewolucjonistka, to bizneswomen, jak tylko bedzie miala okazje znow okradnie ukraincow na pare miliardow.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
No bo czegos nie rozumie, musial dac te tytuly bohaterow Ukrainy ludziom ktorzy mordowali cywili, dzieci , kobiety, piszesz ze nawet swoich.
To za co ten tytuł?
Za mordy? No to super kraj.

A co do Tymoszenko , to nie rewolucjonistka, to bizneswomen, jak tylko bedzie miala okazje znow okradnie ukraincow na pare miliardow.

Bo to byli partyzanci patrioci
Którzy rzeczywiście na początku nimi byli
Ale później oni stali się przestępcami
Tu po prostu jest problem z tymi partyzantami
Oni po wrócenie z wojny zostały złe potraktowane
Oczywiście przez własny naród czyli Ukraińców którzy oczywiście byli pod władaniem ruskich
I to taka mieszanka polityczna wyszła
Partyzanci się wkurzyli że ich nie właściwie potraktowano
I zaczęli zamieszkiwać lasy i z ukrycia napadać
Z czego później drastyczne konsekwencji wyszły

Stąd nadano Banderze ten tytuł


Co do Tymoszenki częściowo masz rację ale ona np podniosła emeryturę spowodowała że np dużym rodzinom zapłacono za te te gromadki dzieciaków sprowadziła z Ameryki Ambulansy wywalczyła dobre warunki z Gazpromem co Janukowycz później spieprzył

A co zrobił Janukowycz ?
Kompletnie nic

"Nie wiem dlaczego cxhoroba Juszczenki ma wzkazywac ze nie jest Banderowcem, co ma to z tym wspolnego?"

To nie choroba to otrucie
Sprawa ciągnie się do dziś
Co prawda jest już mowa o tym żeby zamknąć tą sprawę poprzez dodatkowe sprawdzenie krwi Juszczenki
Ale wątpię żeby po tak długim czasie coś we krwi by znaleźli

"A ja myslalem ze go ludzie wybrali.
W Polsce w czasie wyborow pelno furgonetek ktore zachecaja ludzi do glosowania, sa nie tylko furgonetki ale nawet Tuskobusy.
"

Oni nie jeździli tylko z hasłem "Glosujcie na Janukowycza"
Oni jeździli po wsiach którzy nie znają się na politycy
Dla tych wiśniaków liczy się żeby przetrwać zimę (czyli hodowla świń krów i ogród - wciskali im kit żeby dostać podpis)
 
S

serwor

Guest
Bo to byli partyzanci patrioci Którzy rzeczywiście na początku nimi byli Ale później oni stali się przestępcami Tu po prostu jest problem z tymi partyzantami Oni po wrócenie z wojny zostały złe potraktowane Oczywiście przez własny naród czyli Ukraińców którzy oczywiście byli pod władaniem ruskich I to taka mieszanka polityczna wyszła Partyzanci się wkurzyli że ich nie właściwie potraktowano I zaczęli zamieszkiwać lasy i z ukrycia napadać Z czego później drastyczne konsekwencji wyszły Stąd nadano Banderze ten tytuł

Kolego , to byli BANDYCI i MORDERCY!
Partyzanci to byli ci co ktorzy bronili dzieci i kobiet przed tymi TWOIMI BANDYTAMI!!!
Jesli dla Ukraincow ci bandyci to bohaterowie to wyglada ze to narod bandytow.
Tylko ze to nieprawda!
Tylko czesc Ukraincow popiera honorowanie Bandytow typu czlonkow UPA.
WIDZE ZE TY NALEZSZ DO TEJ MNIEJSZOSCI DLA KTORYCH REZAC Lachow to powod do nagradzania.
Tylko ze te twoje UPA potrafilo rezac tylko dzieci kobiety i bezbronnych, tam gdzie Polacy mieli bron juz nie rezali tylko dostawali w dupe.

A swoja droga fajnie ze udalo mi sie od ciebie wyciagnac co naprawde myslisz o UPA itd, wlasnie tego bylem ciekawy.

Spodziewalem sie tego i mialem racje.

A tutaj sobie poczytaj prawde o swojej UPA.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_wo%C5%82y%C5%84ska
 
S

serwor

Guest
To nie choroba to otrucie

A co to ma za znaczenie i co ma wspolnego z tym ze jest banderowcem?
DLA mnie banderowcy moga sie truc, wieszac, cwiartowac , wydlubywac oczy itd.

To taka chyba ukrainska tradycja od czasow buntow kozackich, z tym ze od dawna kozakow na ukrainie juz nie ma, prawdziwi kozacy wyemigrowaii dawno nad Don, tam sa teraz prawdzi kozacy.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Kolego , to byli BANDYCI i MORDERCY! Partyzanci to byli ci co ktorzy bronili dzieci i kobiet przed tymi TWOIMI BANDYTAMI!!! Jesli dla Ukraincow ci bandyci to bohaterowie to wyglada ze to narod bandytow. Tylko ze to nieprawda! Tylko czesc Ukraincow popiera honorowanie Bandytow typu czlonkow UPA.

A czy ja powiedziałem że to patrioci ?
Czy zaprzeczyłem temu że to nie byli mordercy ?

WIDZE ZE TY NALEZSZ DO TEJ MNIEJSZOSCI DLA KTORYCH REZAC Lachow to powod do nagradzania. Tylko ze te twoje UPA potrafilo rezac tylko dzieci kobiety i bezbronnych, tam gdzie Polacy mieli bron juz nie rezali tylko dostawali w dupe.

A akcja "Wisła" była zbawieniem?
A może czerwonym krzyżem ?

A swoja droga fajnie ze udalo mi sie od ciebie wyciagnac co naprawde myslisz o UPA itd, wlasnie tego bylem ciekawy. Spodziewalem sie tego i mialem racje.

I czego się dowiedziałeś ?
Że ja próbowałem ci wyjaśnić dlaczego Juszczenko nazwał Banderę patriotą
Jakbyś dobrze mój post przeczytał to by zajarzyłeś to polityczny anty-rusycyzm
Który nie ma nic wspólnego z prowadzoną polityką Polsko Ukraińską

A tutaj sobie poczytaj prawde o swojej UPA. http://pl.wikipedia....C5%82y%C5%84ska

Rozmawiamy o politycy czy o historii ?
Temat "Rzeź Wołyńska" znajduje się w temacie Historycznym

A co to ma za znaczenie i co ma wspolnego z tym ze jest banderowcem? DLA mnie banderowcy moga sie truc, wieszac, cwiartowac , wydlubywac oczy itd.

Proponuję jeszcze raz przeczytać mój post o partyzantach i otruciem Juszczenki

Pozdrawiam
 
S

serwor

Guest
A akcja "Wisła" była zbawieniem? A może czerwonym krzyżem ?

W zasadzie zbawienie, Ukraincy ktorzy mieszkali w chatach krytych sloma zostali wysiedleni[ NIE ZAMORDOWANI] do pieknych murowanych domow z elektrycznoscia , z ubikacja itd.
To dla nich byl skok cywilizacyjny, dostali nowe piekne domy i gospodarstwa.
Sory , ale jesli ktos porownuje akcje Wisla do rzezi Wolynskiej to ....................!
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Zresztą o "akcje wisła to pretensje" głównie do Rosjan akurat, ale jak zauważył Serwor, porównania nie ma. Przy okazji "akcji wisła" przesiedlano nie tylko Ukrainców, ale również Łemków a także Polaków, jeśli ich pochodzenie było podejrzane np. ukraińskie nazwisko, a takie nosi wieiu Polaków. Dodatkowo los repatryjantów Polskich z Kresów, był też ciężki. Przeniesiono do Wrocławia cały Lwów na przykład. Wszystko bydlęcymi wagonami. Skala o wiele większa niż "akcji Wisła". No niestety Polacy są ofiarami stalinowskiej manii przesiedlania narodów mimo, że kolaboracyjny polski rząd brał w tym udział.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
W zasadzie zbawienie, Ukraincy ktorzy mieszkali w chatach krytych sloma zostali wysiedleni[ NIE ZAMORDOWANI] do pieknych murowanych domow z elektrycznoscia , z ubikacja itd.
To dla nich byl skok cywilizacyjny, dostali nowe piekne domy i gospodarstwa.
Sory , ale jesli ktos porownuje akcje Wisla do rzezi Wolynskiej to ....................!

A określenie dzisiejszej polityki a zwłaszcza Tymoszenki jak ją porównałeś do polityki Banderowski
Było nie tym samy porównaniem co akcja "Wisła" do "Rzezi Wołyński"
Zastanów się co mówisz
A później historię łącz
A temat jest o polityce
Nie o Wołyniu (jak to określiłeś, i nie o banderowcach jak również to zahaczyłeś)

Polacy są ofiarami stalinowskiej manii przesiedlania narodów mimo, że kolaboracyjny polski rząd brał w tym udział.

Nie tylko Polacy byli ofiarą Ukraina też
Z jednej strony Hitler
Z drugi strony Stalin
Zatem jak mamy rozmawiać o Wołyniu to temat już jest stworzony
A jak mamy rozmawiać o politycy to temat o "Tymoszenko"
"Jest tu"
Nie widzę związku żeby łączyć to z banderowcami czy z rzezią wołyńską

Poza tym serwor nazwałeś Tymoszenko złodziejką
a wiesz ilu złodziejów w tym temacie jest na Uranie
Dlaczego? Nie wiesz ?
Bo Tymoszenko jest ogólnoświatowa
A inni nie, dlatego o nich nie wiesz
 
Do góry