Sposoby nauki

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
no właśnie musi coś pomóc, bo to jest wkurzające z deka :p
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
od kiedy odstawiłam plussza activ musze się na nowo adaptować do rzeczywistości bez pomocy ;) po odczuciach z czasów przyjmowania mam wrażenie, ze oklapłam, a koncentrację mam na poziomie minus 5, ale coraz więcej słońce...wiosna...będzie dobrze
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
E, ja tam bardziej produkty naturalne polecam np. orzeszki, zamiast plusssza on tylko niszczy zdrowie, a orzeszki wzmacniają ;)

ah. wiosna aż się doczekać nie mogę :]
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
no wiecie wszystko w jakiejś normie plusssz działa ale nie można pic tego codziennie polecam raczej na czas nauki przed egzaminem lub sprawdzianem wtedy się sprawdza
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Siadam sobie na zadku, biorę książkę albo notatki i powtarzam, powtarzam, powtarzam....
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
xscarlettx to jest chyba najlepszy sposób :) Ja zawsze robię tak, że przychodzę ze szkoły jem obiad, wietrzę pokój, siedzę tak z pół godziny na kompie, a potem się uczę, a potem wchodzę znów na kompa, gdy się nauczę, albo już nie mam siły i motywacji, aby dalej się uczyć :D
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
mój sposób na nauke ? hmm.. przed sprawdzianem z fizyki i historii(75 stron) tak robiłem i był efekt ( z obu 5 )

Przychodze do domu , siadam na komputer , następnie wsiadam do autobusu , jade do kina z kimś tam , oglądam film , dobrze się bawie , wracam , wbijam na komputer, później czytam sobie jakąś książke autorstwa Kinga , kłade się o 23 i wypoczęty wstaje do school na sprawdzian.. ^^ I w sumie powiem , że jest fajnie , tą "metode" nauki stosuje od 2,5 miesiąca , a moje jedyne oceny to czwórki i piątki , pewnie się na tym przejade jak pójde do LO , ale cóż.. narazie taki układ mi odpowiada.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Quality - liceum od gimnazjum się tak bardzo nie różni, uwierz. :D
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
hm ;> no nie zachęcasz mnie do nauki jak widze ;> ogólnie to uważam , iż podręcznik jest najgorszą możliwą formą przekazu , przynajmniej dla mnie, czasami tłumie w sobie tą niechęć i siadam czytając sobie to o czym tam napisali...geez..to jest prawdziwa katorga, po przeczytainu 10 stron włączam tv i już nie sięgam po książke tylko reszte wieczoru spędzam przed tym środkiem masowego przekazu.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
też tak mam i dlatego na lekcjach słucham, głównie na tych co mnie to interesuje mi.in biologia etc.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
mój sposób na nauke ? hmm.. przed sprawdzianem z fizyki i historii(75 stron) tak robiłem i był efekt ( z obu 5 )

Przychodze do domu , siadam na komputer , następnie wsiadam do autobusu , jade do kina z kimś tam , oglądam film , dobrze się bawie , wracam , wbijam na komputer, później czytam sobie jakąś książke autorstwa Kinga , kłade się o 23 i wypoczęty wstaje do school na sprawdzian.. ^^ I w sumie powiem , że jest fajnie , tą "metode" nauki stosuje od 2,5 miesiąca , a moje jedyne oceny to czwórki i piątki , pewnie się na tym przejade jak pójde do LO , ale cóż.. narazie taki układ mi odpowiada.
Ale czemu ja tu nie widzę tej nauki nigdzie? :D
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
ponieważ taki jest ten mój sposób ;> maxymalne odprężenie po lekcjach , pójść na sprawdzian maxymalnie wyluzowanym , uciec z 2-ch ostatnich lekcji, mhm
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
No ale, że co? Że bez nauki idziesz na sprawdzian a później dostajesz 5? No ale z czego niby? :p
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Oj no może po prostu jesteś bardzo zdolny :) i dajesz sobie radę na sprawdzianach, ponieważ duuuużo zapamiętujesz z lekcji i nie potrzebujesz spędzać wiele czasu nad książkami ? ;)
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
chyba jest tak jak powiedziała lichtgestalt , akurat z lekcjii sporo pamiętam , ale takie przedmioty jak fizyka , chemia , geografia , na to nie trzeba się totalnei uczyć , wystarczy umieć stosować wzory(fizyka) układać równania(chemia) , a historia..hm..zawsze byłem pasjonatem więc temu akurat się nie widze, wos to cały czas polityka , a ta nieźle mi szła w przeszłości i tak jest do dziś.. hm..biologia , najnudniejszy przedmiot w szkole , powiedzmy że korzystam z pomocy syna weterynarza który jest pod duża presją , nie ma alternatywy i musi umieć tą biologie ^^ przynajmniej mam z tego jakieś profity , ale tak jak powiedziałem ;> liceum już tuż tuż i prawdopodobnie tam nie wystarczy jedynie koncentracja na lekcjach ;d
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
ja nie mam żadnego sposobu na nauke, czasami sobie siąde z ksiażką czy zeszytem na 30 minut i koniec nauki bo mi sie spac chce, dlatego też prosiłbym o jakąkolwiek pomoc jak sie dobrze uczyc, i abym nabrał chęci chodzenia do szkoły
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Quality to w takim razie zazdroszczę, bo np. u nas na chemii jakbyś przyszedł na sprawdzian z 'wiadomościami zapamiętanymi z lekcji' to byś dostał góra 3 :p
 
Do góry