Sposoby na gładkie dłonie

inezka1993

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poland
Tez robie peeling kawowy. Wystarczy troche oliwy i kawy.
Jakiez to proste :sexy:
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
eh.. ja mam bardzo suche rece a to wszystko przez preparaty dezynfekujace w mojej pracy. Niby mam rekawiczki, ale to nie wystarcza...moje dlonie sa ciagle suche, uzywam kremow,masci ... i zaraz na drugi dzien znowu to samo...
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
ja uzywam satin hands Mary Kay :) cudownie wygładzają!
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
ja mam zestaw satynowe dlonie Mary Kay :) niesamowicie wygladza
a na codzien uzywam kremu z miodem i mlekiem soraya

generalnie mysle ze nalepiej dziala czeste uzywanie kremu by skora byla nawilzona :)
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja dzięki peelingom(robię je 2 razy w tyg. na całe ciało+twarz 2 razy dziennie ale to inny specyfik,bardzo delikatny),balsamowaniu po kąpieli i wcieraniu olejku dabur vatika migdałowy(ok.3 razy w tygodniu) we włosy moje dłonie są nadzwyczaj bardzo mięciutkie i gładkie :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Gruba warstwa kremu na dłonie, nałożyć bawełniane rękawiczki i iść spać. Rano widać będzie dużą różnicę :)
 
Q

qarolka

Guest
bardzo dobre są zabiegi z gorącej parafiny, po za tym własnie na noc krem i rękawiczki, ale także różnego rodzaju olejki i moczenie dłoni w ziołowych płukankach też pomaga
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Raz na jakiś czas warto zrobić sobie peeling na dłonie (zrobić samemu z kawy, czy cukru albo z gotowych kupionych), a poza tym dobrze jest po myciu rąk smarować dłonie kremem do rąk czy balsamem- na prawdę po jakimś czasie są gładziusieńkie ;)Więc warto, potem jak przyzwyczailam się do smarowania kremem rąk po kazdym umyciu to dziwnie mi bylo 'nie smarować'.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
A moim sposobem na gładkie dłonie jest po prostu smarowanie dłoni po każdym myciu rąk (i paznokci też) kremem do rąk, albo takim, który akurat mam pod ręką. Czasem od czasu do czasu fajnie jest zrobić im peeling i nasmarować czyms tłustszym niż zwykle (jakiś tłusty krem). Według mnie wystarczy.
 

goshka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jestem za leniwa, żeby bawić się w te wszystkie maseczki itp. :D Wole kupić porządny krem odżywczy i smarować nim dłonie po każdym myciu. Ostatnio zastanawiam się nad kremem z masłem shea z the secret soap store. Widziałam taki w ich sklepie internetowym, próbowała któraś? :>
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Mało shea jest b. dobre, najważniejsze by było naturalne i z dodatkiem aloesu. A regułą na zadbane dłonie jest systematyczna pielęgnacja ich.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
goshka ja też tak mam ;) Nie chce mi się bawić przeważnie żadnymi maseczkami ani rzeczami w tym stylu i wolę po prostu używac dobrego kremu odżywczego i po każdym myciu rąk porządnie wetrzeć w skórę dłoni i paznokcie (to też ważne). Zwykle taka pielęgnacja mi wystarcza a raz na jaaaakiś czas czasem jakiś peeling.
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Ja od dłuższego czasu używam Neutrogeny. Może i nie jest najtańsza ale jak dla mnie super. A jakiś czas temu trafiłam właśnie na peeling do dłoni orzechowo-cukrowy Perfecty :) Ręce są mega milutkie i bardzo ładnie pachną.
 

betty80.80

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pabianice
Ja jakis rok temu odkrylam Krem Nawilżający do Rąk i Paznokci z Miodem Manuka 250+ Kolezanka tymi miodami sie elczy i miala tez kosmetyki. Zwlaszcza zimą rewelacyjnie nawilza i regeneruje skore wiec znow planuje nabyc tubke Ma podobno w skladzie proteiny z welny owiec :))
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
no każdy ma jakiś swój specyfik do dłoni ;) ja lubie jak sie szybko wchłania i dłonie pozostają po tym mięciutkie, jak robi się taka 'powłoka' fajna. Pamiętam, ze ulubiony krem do dłoni jaki miałam był przywieziony z Bułgarii bo oni tam robią wiele kosmetyków ale niestety w Polsce nie widziałam go :( musze sobie znaleźć coś zastępczego równie dobrego.
 
Do góry