Sposoby na gładkie dłonie

aliana

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
moje ręce zimą zawsze są mocno ponękane i to nie zależnie jak często je kremuje. Dopiero po zimie wracają do normy.
 

ikabana83

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Dla mnie od lat numerem jeden jest Gerlan (marki Gehwol, tej od profesjonalnej pielęgnacji stóp), nie wyobrażam siebie zimy bez niego!
 
L

libelule

Guest
Teraz w Superpharm są bardzo duże promocje, można się zaopatrzyć na zimę w dobre produkty albo jeszcze przed gwiazdką prezenty kupić: http://www.superpharm.pl/promocje/index
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Najlepsze efekty dają zabiegi robione w salonach kosmetycznych, a zabiegi z parafiny są wprost fantastyczne. Przed świętami robiłam, bo od tego ciągłego mycia i szorowania w domu miałam strasznie wysuszone, a do tego ten mróz na dworze... Przy okazji dowiedziałam się sporo o pielęgnacji rąk i stóp. Dobra obsługa w salonie to jednak najistotniejsza sprawa ;) Dostałam nawet rabaty. Polecam :)
 

wioloo

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mi podoba się krem len eva natura. Bardzo wygładza dłonie i na długo nawilża.
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
potwierdzam miodowy kompres jest bardzo skuteczny! pomaga czasem też zwykła wazelina na dłonie :)
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
jezeli nie macie mozliwosci w profesjonalnym salonie, gdzie "wyfrezuja" opuszki i wszystkie truposze to moje typy JEDEN:

1. peeling:

---składniki----
a)mydlo <w kostce, lub w plynie>
b)łyzeczka soli
c)pol lyzeczki cukru

*) wykonanie:
zamydlic rece (a) na namydlone dlonie wsypac (b) sol zluszcza i rozpuszcza obumarly naskorek:) + (c) cukier dziala jak scrub-gruboziarnisty:)) w polaczeniu z sola dotrzemy do kazdego zakatka szuchych lapek:))

iiiii krok

2. TAni jak barszcz w przeciwienstwie do kosmetykow OPI i gehwol i tym podobnych:)


MASKA PARAFINOWA NA DLONIE I STOPY FIRMA BIELENDA!!!! MISTRZOSTWO SWIATA ZA 11ZL! uzywac jak kremu normalnie;))
pracaowalam na dziesiatkach profesjonalnych kremikow do stop i dloni ale teraz nawet w salonie czasami uzywam tego (wiadomo ze w salonie jesli klientka nie wie co za cudo z tej bielendy to by sie wysmiala ze chce ja "natrzec" mazidłem za 11zl;p totez mam kremy z opi po 150... guzik warte :D
z bielendy-naprawde jest mistrzostwo.
zawsze polecam klientkom.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja osobiście jestem zachwycona kosmetykami z tej linii http://www.e-lek.pl/100467,iwostin-krem-regenerujacy,100182.html Można je dostać w tej aptece po promocyjnej cenie. Krem ten tworzy tzw. „biologiczną rękawicę”, zabezpieczającą skórę przed negatywnym działaniem środowiska oraz przyspiesza gojenie się naskórka. Warto go wypróbować...
 

awaria

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
czerona lub niebieska neutrogena :) dziala cuda :))
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
mój sposób na piękne dłonie i paznokcie, to olejek rycynowy - maczam w nim pazurki przez 10min ze 3 razy w tyg. Jak mam jakieś ranki to stosuję maść tormentiol, a dłonie smaruje kremem garniera (coś ponad 15zł) ale warto i rączki mam zawsze w idealnym stanie nawet podczas mrozów:)
 

niebieskiedwaoka

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
77
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Boat Town
Kremu do rąk używam kilka razy dziennie :)

Czasami jak używam maseczki nawilżającej do twarzy i trochę zostanie to nakładam też na dłonie, skóra jest bardzo mięciutka po tym :]

Parafina na dłonie + rękawiczki też jest bardzo dobra i można to niedrogo kupić na allegro.

Domowe sposoby, jak te wymienione na początku muszę wypróbować.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Sposób z kremem i rekawiczkami bawełnianymi jest jak dla mnie najlepszy. Moje dłonie tez są szorstkie, a po takim zabiegu odzyskują gładkość.
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja zawsze na noc baaardzo dużo kremu nakładam na dłonie i ubieram rękawiczki, działa!
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Też mam problem z suchymi dłońmi, niech ta zima już się skończy... A to takie zwykłe rękawiczki są potrzebne czy jakieś specjalne?
 

kicia85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
rzeczywiście takie posty są bardzo przydatne, można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy ;) ja też do tej pory stosowałam grubą warstwę kremu i rękawiczki bawełniane na noc. ale teraz z pewnością wypróbuje wasze sugestie ;) pozdrawiam
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Wystarczy tylko rozgotować łyżeczkę siemienia lnianego w szklance mleka i odstawić na chwilę powstały kleik, aby przestygł. Ciepłą papkę rozprowadź na dłoniach. Przykryj gazą lub płatkami ligniny. Poczekaj około 10 minut. Zdejmij maskę i płucz dłonie letnią wodą. :)
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
ja stosuję wazelinę na dłonie.są później delikatne i nawilżone.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No własnie, najlepiej jest iśc jak wspominałam do gabinetu medycyny estetycznej,i wykonac taki profesjonalny zabieg na dłonie.Czasami kremy nie sa tutaj wystarczajace.
 
Do góry