Sposoby na gładkie dłonie

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
te sposoby wyglądają bardziej jak przepis kulinarny niż jak sposoby na poprawienie skórę dłoni, ale wypróbowałam już kąpieli z siemienia, samo trzymanie dłoni w tej mazi może nie jest zbyt przyjemne, ale efekt jest zadowalający, także zawsze jak zaczynam mieć przesuszoną skórę rąk to zanurzam je w siemieniu, po nim ręce są delikatniejsze i ładniejsze
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Słuchajcie znalazłam super krem. W końcu. Słyszałam że najlepsza na dłonie jest lanolina i tym tropem trafiłam na kosmetyki aanatural. Krem z lanoliną tej marki super nawilża i wygładza. Ponoć diabetycy mający problemy z pękającą skórą go używają. Lanolina wytwarza jakąś ochronną warstwę, która chroni skórę. Pozyskuje się ją z owczej wełny, a te kosmetyki pochodzą z Nowej Zelandii, gdzie mają sporo owieczek i bardzo czyste środowisko. Naprawdę wysokiej jakości i skuteczne kosmetyki mają.
 

busia_żenia

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
podkarpackie
dobrym i tanim sposobem na piękne dłonie jest peeling kawowy;) po wypiciu kawki fusiastej zbieramy z dna fusy i masujemy tym dłonie:) a oprócz tego kremik ja na przykład stosuje kozie mleko ziaji.
 

wodniczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
u siebie
Co jakiś czas wystarczy umyć wieczorem dłonie sokiem z cytryny, osuszyć, wsmarować grubą warstwę ulubionego kremu do rąk (nic się nie stanie jak spora jego ilość się nie wchłonie), nałożyć bawełniane rękawiczki i iść spać.

Tyle :)
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Nie wiem, mi na prawdę wystarczy dobry krem do rąk, teraz przerzuciłam się na delikatny Hand Care Flosleku. Jeśli idzie o kremy do rąk to do tej marki mam zaufanie :) Ale tak wogóle to od czasu do czasu fajnie jest zrobić sobie taki domowy manikiur ;P
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Sposób na gładkie dłonie?

Zawsze po umyciu lekki krem do rąk na zewnętrzną część dłoni. Raz na jakiś czas kąpiel-peeling z ciepłej wody, soku z cytryny i cukru. Na noc gruba warstwa kremu głęboko nawilżającego i bawełniane rękawiczki.
Nic dodać nic ująć a rączki miękkie jak aksamit, aż chce się dotykać....
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Podobno bardzo dobrze dla dłoni robi okład z oliwy z oliwek i cytryny. Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że coś takiego stosuje się na wzmocnienie paznokci, ale ostatnio dowiedziałam się, że jest to też sposób na nawilżenie i odżywienie dłoni. Niektórzy dodają też listki mięty, albo jakieś inne zioła. Fajna sprawa.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Na dłonie bardzo dobrze działa parafina, kiedyś taki krem z avonu na jej bazie, ale nie wiem, czy można go nadal kupić
 
K

kika75

Guest
ja żeby miec gładkie dłonie i stopy zafundowałam sobie w salonie futuro w wawie zabieg parafiną po takim zabiegu rece i stopy sa nawilżone i bardzo delikatne.
 

akjam89

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Według mnie bardzo dobry krem to Nantes: do dłoni i paznokci:) Miałam bardzo przesuszone dłonie i ten właśnie kremik sprawił, że są teraz gladkie. A no i paznokcie także wzmacnia. To mi wystarcza:)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Teraz w dobrych gabinetach medycyny estetycznej mozna skorzystac z szeregu takich własnie zabiegów.
takie maseczki na ręce działaja naprawde cudownie i skóra jest nie dość ze odżywiona to do tego jest gładka i rozjaśniona.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Pomysł z bawełnianymi rekawiczkami na noc jest najlepszy, mam bardzo sucha skórę na dłoniach, a ten sposób jako jeden z nielicznych jest skuteczny. Skóra jest gładsza i bardziej miękka, oczywiscie jeden taki zabieg nie wystarcza.
Był taki krem z avonu (juz ktos pisał) najlepszy pod te rekawiczki własnie, ale ostatnio nie mozna go kupic.
 

jmichalska24

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja polecam zabieg u kosmetyczki. Jakiś czas temu zafundowałam sobie taki manicure z dodatkami, efekty są doskonałe. Teraz staram się chodzic regularnie do kosmetyczki, to znaczy przynajmniej raz w miesiącu. Mój salon to La Madame, który mogę wam spokojnie polecic (na fastdeal.pl znajdziecie rabat na zabieg). :papa:
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Peeling kawowy daje rzeczywiście dobre efekty. Ostatnio zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona - bez namysłu kupiłam jeden z najtańszych kremów do rąk w Rossmanie i jestem z niego bardzo zadowolona. Już nawet nie pamiętam jego nazwy. Na pewno żadna znana marka. Za to tania i skuteczna:)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park

DD Reporter

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Profesjonalny krem do pielegnacji rąk to krem do wysuszonych i spierzchniętych dłoni z biokompleksem lnianym z polleny eva. Krem stosowany kilka razy dziennie wygładza, lekko natłuszcza i zmiękcza naskórek dłoni. Wzmacnia paznokcie zapobiegając ich kruchości i rozdwajaniu oraz przywracając im zdrowy wygląd i blask.
 

ikabana83

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja nie mam niestety czasu ani cierpliwości na domowe sposoby, używam kremu Gerlan (marki Gehwol, tej od profesjonalnej pielęgnacji stóp). Kupuje go w aptece, jest rewelacyjny, ma w swoim składzie mocznik więc zmiękcza, nawilża i wzmacnia skórę.
 

kropelka19

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
jako mało cierpliwa również stawiam na dobry krem, na zimę rewelka jest z scholla, z łojem jelenia ( jelonek jest na tubie) na lato za tłusty ale teraz jako kurację zimową polecam
 
Do góry