Sonda O Gatunku Gry

Dark Wanderer

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz City
Ja zagłosowałem na gry strategiczne choć przy klasyce czyli CS'ie też potrafię spędzić ładnych parę godzin :D A po za CS'em to już tylko dobre i klimatyczne strategię najlepiej czasu rzeczywistego (czyli nie turowe dla tych co nie wiedzą) :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
RPG i MMORPG. Wymagają myślenia i pozwalają się wczuć w odgrywaną postać. Szczególnie w przypadku sieciówek, które w przeciągu ostatnich lat stają się coraz ciekawsze-WoW tu niepodzielnie rządzi. A kiedy nie chce się wysilać półkul to można odpalić hack n' slash typu Diablo.
 

pieter

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Burkina Faso
Mój ulubiony gatunek gier to Rpg.
Najlepsze gry z tej kategorii to Gothic , TES IV : Oblivion , Mass Effect itp.
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
Również erpegi - z tym, że TES III - Morrowind (bo na Obliviona mam za słabego kompa:( ), Divine Divinity (mimo tych fragmentów, gdzie przypomina rasowy h&s), Neverwinter Nights i Planescape: Torment.

Spoza gatunku: Dungeon Keeper (klasyka!:D), HoMM III i IV, Sacred (na odmóżdżenie;) )

Grałam kiedyś w Lineage II, ale ciężko mi było dobry serwer znaleźć, jak znalazłam, to dwa padły, i zrezygnowałam...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Grałam kiedyś w Lineage II, ale ciężko mi było dobry serwer znaleźć, jak znalazłam, to dwa padły, i zrezygnowałam...
A gdzie próbowałaś? Noobwars zawsze bardzo dobrze się sprawował, choć admini specjalnie nie wychylali się z reklamą. Nie wiem jak jest teraz, ale dopóki ja grałem zawsze było w porządku.
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
Żebym to ja pamiętała, jak się serwery nazywały... ;) Dawno to było ;)
 

almost.alone

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
ś
Ja ostatnio gram w sportowe i wyścigowe ale na długo potrafią mnie wciągnąć rpg i mmorpg ;) chętnie pograł bym też w symulatory... ;p kurde dużo tego się już nazbierało ;D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Co kto lubi. Ja lubię MMORPG dla społeczeństwa i zżywania się graczy ze sobą; shootery- bo można ćwiczyć refleks, strategie- bo trzeba trochę pokombinować :)
 
Do góry