Sonda O Gatunku Gry

kubul

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mój ulubiony gatunek to Rpg.Moje ulubiony gry z tej kategorii to Arcanum, Ghotic(?) itp. :)

W tej sondzie nie ma wszystkich gatunków...
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
No wszystkich nie ma ale sa te najbardziej znane ale dobrze ze chociaz jedna osoba postarała sie o taka sonde :) Moj ulubiny gatunek to RPG i SPORTOWE a ulubiona gra z gatunku RPG to Gothic a z sportowych PES i NBA
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Teraz zauważylem ze zapomniałem dodać strzelanki... to nic piszcie w odpowiedziach jak tktos lubi strzelanki
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja nie mam takiego ulubionego gatunku... zaglosowalam na strategie, bo jak sie zdazy ze juz gram to chyba najczesciej w takie gry... :/ ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
RPG (ale starsze, typu Planescape czy Baldurs/Icewind) i Strategie czasu rzeczywistego (AoE2)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
tak wlasnie, juz ktos zauwazyl ze nie ma w odpowiedziach FPS-ow a ja wlasnie te gry to moj zywiol :D
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Oczywiście strategie :D . Moge w to grac dniami i nocami :D .
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Słada ankieta, brakuje kilka istotnych gatunków np "Symulatory" i np "FPS"
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
No i co z tego ? Po co piszesz i chwalisz się, że nia grasz w symulatory ? Sorki, że się Ciebie znów czepiam, ale Ty sobie tylko posty nabijasz... Są osoby, które grają. Po za tym do ankiety można dodać 10 odpowiedzi, więc miejsce na symulatory by się znalazło
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
No i co z tego ? Po co piszesz i chwalisz się, że nia grasz w symulatory ? Sorki, że się Ciebie znów czepiam, ale Ty sobie tylko posty nabijasz... Są osoby, które grają. Po za tym do ankiety można dodać 10 odpowiedzi, więc miejsce na symulatory by się znalazło
Dobrze, ale zapomniałem dodac ciekawy jestem czy ty bys pamietal o symulatorach gdybys to ty zakladal ta ankiete, FPS naprawde zapomnialem, ale nawet bym nie pomyslal ze mozna dodac symulatory, raz w zyciu gralem w jakiegs symulatora.



P.S Jak piszecie w odpowiedziach jaki gatunek najlepszy to moze dodajcie gre jaka najbardziej lubicie z danego gatunku :D
 
Do góry