Sonda O Gatunku Gry

dziku292

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zagłosowałem na FPS ale jestem z gatunku takich którzy nie wybrzydzają i gram w każdą grę jaka wpadnie w ręce.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Nie zaznaczyłem żadnego, bo tak samo lubię strzelanki i mordobicia. Oraz też strategiczne.
Np. trudno powiedzieć, czy lepszy jest np. Turok: Dinosaur Hunter, czy np. Franko: The Crazy Revenage, bo obie te gry są zaje.bis.te.
Jeśli chodzi o mordobicia, to lubię właśnie stare, Polskie w typowo Polskich klimatach, jak właśnie Franko.
 

Marta77

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Polska, Szkocja
Zaznaczyłam RPG,
ale każdy rodzaj gry ma w sobie coś ciekawego. Fajnie mi się grało w Assasina, Turoka i GTA, a to raczej nie mój gatunek gier.
 
D

Dark AlexX

Guest
przygodowe

Widać po głosach, że duża większość user'ów tego forum to PCtowcy NERDowcy ;]
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Ja zawsze najbardziej lubiłem strzelanki (FPP i FPS), Quake (1, 2 i 3), Turok: Dinosaur Hunter, Unreal (pierwszy Unreal), oraz Unreal Tournament (też pierwszy), Doom (1 i 2), Wolfenstein (pierwszy) oraz jedne z najbardziej moich ulubionych gier, nietypowa gra z widokiem z oczu - skradanka Thief (pierwsza i druga część).
Oprócz tego uliczne mordobicia pokroju Franko: The Crazy Revenge, strategiczne (bardzo lubię Age Of Empires i Starcraft).
I jeszcze trochę stare platformówki - Captain Claw, Jazz Jackrabbit itp.
Oraz niektóre przygodówki - przede wszystkim Wacki: Kosmiczna Rozgrywka.

Ostatnio najwięcej giercuję w pierwszego Quake'a.

Najwięcej w każdym razie strzelanek (FPP i FPS), więc zaznaczyłem FPS.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja najbardziej lubię RPG (KotoR, Wiedźmin), poza tym standard, lubię wszystkie gatunki, mogę grać w każdą grę.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Sportowe,strategiczne i symulacyjne zawsze mnie pociągały.Ja te gry po prostu ubustwiam.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja zaznaczyłem RPG, ale lubię pograć sobie w jakieś samochodówki, albo strategie ...
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Zaznaczylem FPS bo mozna wybrac tylko jeden gatunek. Oprocz tego RPG, strategie, czasami wyscigi. Generalnie kazda dobra gra jest fajna wiec czasami gatunki nie odgrywaja az tak waznej roli.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Przepadam za niemalże każdym odłamem wielkiego zbiorowiska gier komputerowych. Niesamowicie doceniam gatunek RPG ze względu na często obszerną możliwość rozwijania głównego bohatera, oraz zgarnianie doświadczenia nie mówiąc, że uwielbiam wykonywać zadania poboczne, oraz rozmawiać z ludźmi, którym należałoby pomóc. Następnie jestem zaciętym miłośnikiem gier szybkiego reagowania, a mianowicie rozchodzi mi się o strzelanki bez okazywania szacunku do wrogów dzięki którym potrafię się odstresować na polu walki. Oprócz wymienionych gatunków lubię również zasiąść za kierownicą samochodu pokonując tor wyścigowy już nie wspominając, że istnieje możliwość swobodnego manewrowania, lecz w których nie głównie chodzi o zmuszanie rywala do poczucia spalonych opon, a w których chodzi o coś więcej, a mianowicie o to, że grę można uznać za fabularną. Jednak rzadko, co biorę się za gry strategiczne z tego względu, że nie przepadam za utrzymywaniem kontroli nad wszystkich, co się wyrabia na szklanych ekranie monitora. Zapomniałem również dodać, że w miarę często pogrywam sobie w symulatory menadżera piłki nożnej jednocześnie mogąc sterować zawodnikami. A na koniec dopowiem że również nie odczuwam niesmaku w momencie prowadzenia dochodzenia w grach przygodowych, które charakteryzują się dość mrocznym, tajemniczym, a zarazem pociągającym klimatem. W podsumowaniu można śmiało rzec, że przepadam dosłownie za wszystkimi gatunkami.
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Zdecydowanie RPG... Por prostu lubię świetną fabułę, rozbudowany świat, możliwość rozoju postaci. Oczywiście nie wszystkie gry tego gatunku są takie dobre. Moje ulubione gry to :

Gothic 1-2, Mass Effect 1-2 (RPG z elementami strzelanki albo strzelanka z elementami RPG, nie wiem jak to nazwać) KOTOR (Knights of the old republik) Baldur Gate , Fallout 1-2...
 
Do góry