Smak nasienia

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
musisz po prostu zacząć odżywiać Twojego faceta ananasami lub produktami mlecznymi a smak na pewno się poprawi
 
B

Blancaaa

Guest
mi jakos speram nie za bardzo idzie hehe nie polknelam jej nigdy i nie polkne
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
mi jakos speram nie za bardzo idzie hehe nie polknelam jej nigdy i nie polkne

Hehe toś mnie zaskoczyła. To tak samo ze mną w innym temacie. W moim związku oral musi być ale połykanie niekoniecznie. Anal całkowicie odpada. Nie ''połknę'' tego bakcyla nigdy :D
 
B

Blancaaa

Guest
a dla mnie anal moze byc milos francuska jak najbardziej:)lubie przygladac sie mezczyznie jak sie podnieca :lol:
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
a dla mnie anal moze byc milos francuska jak najbardziej:)lubie przygladac sie mezczyznie jak sie podnieca :lol:
Albo jak rośnie w ustach. Gotowy do strzału. Robi się taki sztywny.
Ja też lubię patrzeć jak mi sztywnieje. A tak się dzieje gdy myślę o seksie.
 
B

Blancaaa

Guest
hehehe :lol: wogle uwazam ze widok podniecajacego mezczyzny jest slodki:)zreszta tak jak mezczyznie widok podniecajacej sie kobiety :lol:
 

Visca El Barca

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Barcelona / Warszawa
Kiedyś na biologii nauczyciel powiedział, że sperma zawiera cukier. Jedna dziewczyna zapytała, dlaczego, w takim razie, nie ma słodkiego smaku. Kiedy się zorientowała, co powiedziała, zaczerwieniła się jak ostatnia cegła. Wtedy nauczyciel powiedział, że słodki smak można wyczuć tylko przednią częścią języka, a nie fragmentem bliżej gardła. Dziewczyna się poryczała i wybiegła z klasy :D


Nauczycielka mogła pocieszyć dziewczynę że sperma zawiera także witaminy :lol:
 
S

Spamerski

Guest
Dlaczego nie?
Gdyby nie podbicie tematu, pewnie nie trafiłbym tu, a czytają posta miałem niezły ubaw.

Jarhead może byś się nie bawił w moderatora? To też chyba nie jest zgodne z regulaminem.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Bo tak pisze w regulaminie.
Nie znalazłem w regulaminie takiego zapisu, jak to ująłeś "nie można bawić się w moderatora".
Poza tym ja się w niego nie bawię. Przypominam tylko innym użytkownikom o zasadach tu panujących (swoją drogą ciekawe kto rejestrując się przeczytał cały regulamin...)
Temat nie należy do grona które można czasem odświeżać.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
chodzi o to, żeby nie odświeżac tematów które nie sa aktualne- np dotycza czyjegos problemu sprzed 3 lat
ten jest zabawny wiec ok
tematy ogolne tez można odżwieżac ;)
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
a tam się nabijacie :) laska po prostu szczera była :) hehe:) nieświadomie ale jednak szczera. A co do smaku spermy to ja raczej się wypowiadać nie mogę ... znaczy narzekań nie słyszałem :) ale co jak co próbować nie będe
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
e po co zmieniać szkołę, podokuczają jej i kiedyś to się skończy ;]
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
A mówią, że wszystkiego trzeba spróbować :sexy:

Choć ja bym się nie mogła ku temu skłonić i przełamać,
dzięki Bogu mój facet też.
 

blondyneczka125

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Wuppertal
Dlaczego jestescie tacy zbulwersowani przypadkiem tej dziweczyny z klasy?Przeciez wielu z Was sie tu oficjalnie chwali swoimi doswiadczeniami ze sperma (tez mi powod do dumy!).Poza tym piszecie nie na temat. Smak,gestosc i kolor spermy zalezy od odzywiania,uzywek,kondycji a nawet stanu zdrowia meskiego organizmu.A juz podstawa jest meska higiena!
 
S

Spamerski

Guest
Ja nie jestem zbulwersowany, ale temat mnie rozśmieszył, a laska swoim zachowaniem (wybiegnięcie z klasy) potwierdziła, że jest głupia, bo mogła po prostu obrócić to w żart, albo coś w tym stylu :).
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Ja za tym smakiem nie przepadam...ale czego się nie robi dla chłopaka:)? Czasem jak już tak bardzo mnie prosi to jakoś się przełamuje. Ale nie połknęłam nigdy-nie wiem na wymioty mi się zbiera. Wolę ją mieć na brzuszku bądź piersiach:).
 
Do góry