Smak nasienia

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
"Kochanie, dzisiaj na śniadanie kanapka z ananasem, na obiad ziemniaki z ananasem, na podwieczorek ananas w sosie własnym, no a na kolację ananas zapiekany w cieście
Ach, zapomniałabym, w międzyczasie popijaj sok z ananasa...
To wieczorem będą dla odmiany lody :D :D :D"
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Tylko najpierw muszę się dowiedzieć, czy to naprawde coś da, bo jak nie, to nie mam co mojego pana i władcy katowac taką dietą :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Bez przesady, ananas to nie jakies straszne pozywienie aby wywolac jakies reakcje niepozadane, pozatym nie musisz chyba go tym karmic caly dzien :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Mój mężczyzna ma kłopoty z żołądkiem, więc różnie by to sie mogło skończyć ;)
A musiałabym cały dzień go tym karmić, żeby mieć pewność :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Mogą być i ananasowe ;)

Słyszałam już dawno o tym, że ananasy jednak mogą wpłynąć na smak nasienia, ale do tej pory nie znalazłam potwierdzenia tego faktu, na moim mężczyźnie też jeszcze tego nie wypróbowałam :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Trafne, przyznaję. Nie wierzę, że ananasy mogą wpłynąć na smak nasienia.

Słyszałam już dawno o tym, że ananasy jednak mogą wpłynąć na smak nasienia, ale do tej pory nie znalazłam potwierdzenia tego faktu, na moim mężczyźnie też jeszcze tego nie wypróbowałam :D

Jak az tak Was to interesuje to macie tylko jeden sposob by to sprawdzic <_<

A kilka pan na tym forum potwierdzilo chyba te "prawidlowosc".
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jak az tak Was to interesuje to macie tylko jeden sposob by to sprawdzic <_<

Ja w najbliższym czasie będę się mogła chyba tylko opierać na doświadczeniach innych, bo sama nie mam póki co okazji tego sprawdzić :( ale to już nie na temat
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
owszem zawiera cukier ale z chemicznego punktu widzenia nie wszystko co nazywamy cukrem jest słodkie proponuje wpisać laktoza w Google i poczytać a to czy sperma jest na końcu czy na początku języka to nie ma znaczenia:)
 

Jarmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Pyrlandia
owszem zawiera cukier ale z chemicznego punktu widzenia nie wszystko co nazywamy cukrem jest słodkie proponuje wpisać laktoza w Google i poczytać a to czy sperma jest na końcu czy na początku języka to nie ma znaczenia:)
A co ma laktoza do fruktozy obecnej w spermie ?
 

ukaszi

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Dolnyśląsk
"Chcesz mieć białe zęby? Pij codziennie kubek spermy" xD Ale ubaw niezły klasa musiała mieć :)
 
Q

quid pro quo

Guest
A ciekawe ile później jej koleżanek w klasie sobie pomyślało: "też chciałam to powiedzieć, ale byłam wolniejsza. Ale fuks"? :lol:
 

Jednoskrzydły

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
170
Punkty reakcji
5
Kiedyś na biologii nauczyciel powiedział, że sperma zawiera cukier. Jedna dziewczyna zapytała, dlaczego, w takim razie, nie ma słodkiego smaku. Kiedy się zorientowała, co powiedziała, zaczerwieniła się jak ostatnia cegła. Wtedy nauczyciel powiedział, że słodki smak można wyczuć tylko przednią częścią języka, a nie fragmentem bliżej gardła. Dziewczyna się poryczała i wybiegła z klasy :D

hahahaha epic fail
 
Do góry