Smak nasienia

dziwnajakas

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
spokojnie, ja tez tak kiedys myslalam i sądze, ze wiecej osob tak do tego podchodzi, ale jak przychodzi juz do tego momentu to blokady mijaja, moze nie od razu ale stopniowo na pewno tak :)

Ja też tak miałam. Kiedy byłam ze swoim pierwszym chłopakiem, to nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym połknąć jego nasienie. Nigdy nie pieściłam go oralnie do końca, bo nie chciałam, żeby miał wytrysk do mojej buzi. A od kiedy jestem z moim skarbem, to nie mam żadnych oporów i cieszę się, że mogę mu sprawić taką przyjemność ;)
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
ja sie nigdy nie pytalem jak smakuje, czy lubi etc i juz nie musze pytac, wystarcza mi wasze odpowiedzi :]
sytuacji jaka wyszla w tej szkole nie skomentuje ;)
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Jako mężczyzna powiem tak. Sprowokuje dyskusję i powiem, iż konsumpcja czy wytrysk do ust kobiety uważam osobiscie za dziwne etycznie i moralnie przy całej złożoności innych pieszczot. Wszystko ma swoje przeznaczenie Panowie i Panie. Kupa do klopa, mocz do klopa a sperma coż .. do pochwy. Sory za dosadność. (celowa) Resza to częstokroć wypaczenia seksualne w tle podświadomności psychologicznej mężczyny czestokroć poniżające kobietę "w trakcie" i przakonujące jednocześnie, że to mi przecież sprawia przyjemność wiec o co chodzi ?

Kto dojrzały ? Kto zrozumiał ? :)
 

matrix17

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja to doskonale rozumiem i mam podobne zdanie ale uwierz mi ze jak tego doswiadczasz i potem o tym myslisz to jest to podniecajace i zaczynasz bic sie z myslami ze jezeli jej to odpowiada to czemu nie. To jest na podobnej zasadzie jak mezczyzna "moczy" jezyczek w pochwie jednym to przeszkadza innym nie. To sa juz sprawy dotyczace danej osoby i jest to jej prywatna sprawa. Nie etyczne to jest dlatego ze mowi sie o tym w dzisiejszych czasach dosyc otwarcie, a mezczyzni traktuja to jak szybki numerek na dyskotece z przypadkowa panna, ktora ich "obsluzy". Jakby nie bylo wszystko zalezy od upodoban, wychowania i co wazne od wlasnego braku kompleksow, czyli posiadania wiedzy na temat swojej duzej wartosci. Jesli obie strony sie darza prawdziwym uczuciem opartych na normalnych cieplych relacjach z pelnym szacunkiem to moga spokojnie wlaczac swoja druga nature, czyli ta dzika i korzystac z tego typu uciech bo w takim zwiazku nie ma mowy o ponizaniu, wtedy nie jest to dziwne etycznie czy tez moralnie.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Ja to doskonale rozumiem i mam podobne zdanie ale uwierz mi ze jak tego doswiadczasz i potem o tym myslisz to jest to podniecajace i zaczynasz bic sie z myslami ze jezeli jej to odpowiada to czemu nie. To jest na podobnej zasadzie jak mezczyzna "moczy" jezyczek w pochwie jednym to przeszkadza innym nie. To sa juz sprawy dotyczace danej osoby i jest to jej prywatna sprawa. Nie etyczne to jest dlatego ze mowi sie o tym w dzisiejszych czasach dosyc otwarcie, a mezczyzni traktuja to jak szybki numerek na dyskotece z przypadkowa panna, ktora ich "obsluzy". Jakby nie bylo wszystko zalezy od upodoban, wychowania i co wazne od wlasnego braku kompleksow, czyli posiadania wiedzy na temat swojej duzej wartosci. Jesli obie strony sie darza prawdziwym uczuciem opartych na normalnych cieplych relacjach z pelnym szacunkiem to moga spokojnie wlaczac swoja druga nature, czyli ta dzika i korzystac z tego typu uciech bo w takim zwiazku nie ma mowy o ponizaniu, wtedy nie jest to dziwne etycznie czy tez moralnie.

Całkiem dojrzały post. Ale nie można wytrysku bądź co bądź mało smacznej substancji do ust kobiety porównywać z pieszczotami jęczyka. Zgadzam sie ze móienie w sposób otwarty bez tej otoczki tajemniczości, czynienie z seksu chleba powszedniego, ograbia go z tego co w nim najważniejsze. Ale to już inny temat.
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Dzastin :) Nic co ludzki nie jest mi obce. Seks nie jest grzechem a dla mnie nie ma tematu tabu. Twoje pytania uznałem poprostu za jakieś dziecinne podniecanie się przed monitorem i właśnie utratę kontroli o której piszesz.

Kaznodzieyo tudziez _Wielebny_ predzej bym sie spodziewal ze mi cegla w drewnianym kosciele na glowe spadnie anizeli Ciebie w dziale o sexie. Dales nam tu przyklad wewnetrznego zepsucia moralnego i staczajacej sie na manowce zewnetrznie swietobliwej osobowosci. Zabierajac glos w temacie o tym jak smaukje sperma potwierdziles nam tylko fakt ze juz ja miales w ustach. Moge sobie wyobrazic ze jestes zboczencem ubranym w ornat. Smutne ale prawdziwe. Nie przecze w istocie byles niegdys dla mnie niepodwazalnym autorytetem na innych forach lecz tutaj ukazales mi cale swoje zepsute i zgnile wnetrze. Zawiodles mnie! Zaprawde wiec powiadam Ci strzez sie Twych pokus wszak kara jaka na Ciebie czeka jest niesamowita. Trzymaj swoj penis za rozporkiem i wracaj skad przybyles. Zycze Ci tego z calego serca _Wielebny_.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Kaznodzieyo tudziez _Wielebny_ predzej bym sie spodziewal ze mi cegla w drewnianym kosciele na glowe spadnie anizeli Ciebie w dziale o sexie. Dales nam tu przyklad wewnetrznego zepsucia moralnego i staczajacej sie na manowce zewnetrznie swietobliwej osobowosci. Zabierajac glos w temacie o tym jak smaukje sperma potwierdziles nam tylko fakt ze juz ja miales w ustach. Moge sobie wyobrazic ze jestes zboczencem ubranym w ornat. Smutne ale prawdziwe. Nie przecze w istocie byles niegdys dla mnie niepodwazalnym autorytetem na innych forach lecz tutaj ukazales mi cale swoje zepsute i zgnile wnetrze. Zawiodles mnie! Zaprawde wiec powiadam Ci strzez sie Twych pokus wszak kara jaka na Ciebie czeka jest niesamowita. Trzymaj swoj penis za rozporkiem i wracaj skad przybyles. Zycze Ci tego z calego serca _Wielebny_.

Nic nie zrozumiałeś albo nie chciałeś. Sądząc po Twojej reakcji to poprzednią wypowiedzią trafiłem w dziesiątkę a twoje załosne pomówienia synu na mnie nie działają. Jeżeli jest tu ktoś popsuty to jedynie ty sam.


a teraz śmiało ... dalej ... obnarz się jeszcze bardziej :)
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Jak dla mnie dzastinowi brakuje już argumentów...
Co w tym dziwnego, że Kaznodzieya, jeśli jest duchownym (nie jestem pewien, jak coś to przepraszam) siedzi w takich tematach. Moja siostra jest katechetką i żeby przygotować się na lekcje czasami musi właśnie poszukać w takich rzeczach...
To nic dziwnego jak dla mnie... Praca...
W każdym bądź razie nie widze czemu miało być od razu takie halo...

Ale koniec offtopu...
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Mnie nie brakuje nigdy argumentow! Wiem dokladnie kto sie ukrywa pod postacia niejakiego Koznodziey'i. Wiem bo znam jego wypociny tez z innych for, nie jest tym za kogo sie podaje. Jest zepsutym wewnetrznie czlowiekiem szukajacym pokrzepienia w necie. Z obnazaniem to ja nie mam zadnych problemow w przeciwienstwie do Ciebie. Wyloz karty na stol przyjacielu, pokaz nam swe prawdziwe oblicze! Skad jestes? Skad przybywasz? Dokad zmierzasz? Jestes tylko marnym robaczkiem na tej nedznej ziemi, zywiacym sie odchodami innych istot. Spedzasz dlugie chwile przy kompie regularnie marszczac freda a na zewnatrz dla Twego otoczenia jestes zacnym i poszanowanym mezem, ojcem, glowa rodziny. Zepsucie Twe jednak jest bezgraniczne i procesu tego nie da sie pohamowac gdyz jest jzu za daleko posuniety. Giniesz pod brzemieniem wlasnego warcholstwa, topisz sie w fekaliach bo straciles grunt pod nogami. Ja Cie rozgryzlem i wyjawilem Twoje moralne zepsucie. Czekam teraz tylko na Twoja pozycje w powyzszej sprawie.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
To offtop i gdyby odemnie zależało powinieneś już dawno mieć bana za całokształt na forumowisku.


Żal mi Cię oraz szkoda mi czasu na dyskusje z Tobą.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mam propozycje dzastin założ temat w smietniczku dzastin vs Kaznodzieya i bedzie okej
to tutaj robisz tylko OT i ja przestaje to tolerowac :/
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Sorrki Nika. Nie chcialem Ci tu narobic syfu ale teraz widac ze niejaki Kaznodzieya wychodzi powoli z siebie i grozi banem. Prawda boli! Wstaw mi czola a zmieszam Cie z fekaliami. Zycze milego Sylwestra.
 

sir_user

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Widzę, że temat umarł offtopem w sylwestra :)
Miło się dowiedzieć, że jest sporo dziewczyn, które lubią smak nasienia i takie zabawy na koniec.
nika19 - bijesz wszystkich na głowę: na twarz, do ust, na tyłeczek, na piersi :) takiej maniaczki spermy jeszcze nie widziałem :) Gratuluję swobodnego podejścia do seksu i nieskrępowania w zabawach!!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dziękuje sir user :)
jak jest się z kimś długi czas to można sobie na takie zabawy pozwolić ;)
z resztą sperma to samo zdrowie, więc dlaczego rezygnować z jej drogocennych właściwości? :)
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Też bym się popłakała po takim tekście.
Ale wcześniej walnęła bym z liścia temu profesorkowi;-)
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
Gorzka gorzka i jeszcze raz gorzka xD
Ja staram sie nie połykać , zdarzyło mi sie to z jakieś 3 razy :)
Mam jakieś opory przed nią...po prostu bierze mnie na wymioty czując jej zapach...a kiedy mam ją w ustach najczęściej podnoszę język do samego podniebienia żeby nie czuć smaku...
Nie wiem czemu tak mam...
 
Do góry