Skini

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Ekhem...Wziąwszy pod uwagę dzialania ich "pana" Hitlera zrobiłabym to co on. Ustawiła tych wszystkich skinów pod ścianą i rozstrzelała xD Ale to tylko mój pomysł ^^
 

UnitedW&P

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
BIAŁYstok
Ekhem...Wziąwszy pod uwagę dzialania ich "pana" Hitlera zrobiłabym to co on. Ustawiła tych wszystkich skinów pod ścianą i rozstrzelała xD Ale to tylko mój pomysł ^^

He? Tu jestes w bledzie polmozgu. Chociaz jestem skinheadem gardze wyzej wymienionym panem jak i toba. Swoje pomysly i sugestie zachowaj dla siebie. :papa: A i jeszcze 1, rodzice cie bija czy w jakis inny sposob krzywdza?
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
He? Tu jestes w bledzie polmozgu. Chociaz jestem skinheadem gardze wyzej wymienionym panem jak i toba. Swoje pomysly i sugestie zachowaj dla siebie. :papa: A i jeszcze 1, rodzice cie bija czy w jakis inny sposob krzywdza?



Nie przejmuj się ja też Tobą gardzę, tak jak i resztą Twoich koleżków ^^ Mam zachowywać to dla siebie? Wybacz, ale od tego jest forum by dzielić się swoimi przemyśleniami. Rodzice mnie nie biją w przeciwieństwie do Ciebie. Mam kochającą rodzinę, która potrafiła mnie należycie wychować. Dzięki temu wychowaniu nie wyzywam innych od półmózgów.

A i jeszcze jedno. Nie lubię Twojej subkultury. Wasze ideologie sa dla mnie po prostu chore, i mam prawo o tym mówić. Tak jak Tobie nie podobają się inne subkultury i je obrażasz, tak ja mówię o skinach.
 

UnitedW&P

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
BIAŁYstok
(...)Rodzice mnie nie biją w przeciwieństwie do Ciebie. Mam kochającą rodzinę, która potrafiła mnie należycie wychować. Dzięki temu wychowaniu nie wyzywam innych od półmózgów.(...)

Ale ustawilabys ludzi, o ktorych nic nie wiesz pod murem i rozstrzelala. :)


(...)Nie lubię Twojej subkultury. Wasze ideologie sa dla mnie po prostu chore, i mam prawo o tym mówić. Tak jak Tobie nie podobają się inne subkultury i je obrażasz, tak ja mówię o skinach.

Dziewczynko, co ty wiesz o naszej ideologi skoro hitlera nazywasz "panem" calej subkultury skinheadow? :)
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Powiem tak...Nie mam zamiru błyszczeć tu jakąkolwiek wiedzą na temat waszej subkultury, bo to nie o to tu chodzi. Swoje wiem i to mi starcza.
Silny nacjonalizm. Hasło "Polska dla Polaków". Nienawiść w stosunku do obcokrajowców (szczególnie Żydów) i punków. Oto Wasze ideologie w skrócie. Jeśli wszystkie wymienione przeze mnie rzeczy są Ci obce- nie jesteś skinem a zwykłym pozerem, któy myśli, żę jak się zgoli na łyso to od razu jest skinem.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Hola, koleżanko! Czekam na logiczne uzasadnienie Twojego stanowiska!


EDIT:


No właśnie widzę, że nie zamierzasz błyszczeć tutaj wiedzą. :D
 

UnitedW&P

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
BIAŁYstok
@Wraith, przekonywanie dzieci co do jakiejkolwiek ideologii wydaje mi sie glupie i bezsensowne. Bedziesz jeszcze miala na to czas. Na PW podrzuce ci temat o teletubisiach bo w tym temacie cos slabo se radzisz.
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Hola, koleżanko! Czekam na logiczne uzasadnienie Twojego stanowiska!EDIT:No właśnie widzę, że nie zamierzasz błyszczeć tutaj wiedzą. :D
Nie będe błyszczeć bo nie mam siły tyle pisać. JEśli chcesz żebym uzasadniła swoje stanowisko to proszę bardzo. Nie lubię skinów, bo jako jedyna subkultura chcą mi wpier**** za to jakiej muzyki słucham. A przeciez Polska wolny kraj i można sluchać czego się chce czyż nie? Kleny powód dla ktorego ich nie lubię. Hmmm...Za wygląd. Dla mnie wyglądają jak skazańcy, którzy dopiero co opuścili więzienie. A po trzecie, to...hmmm...nie wiem jak to ująć. Jak widzę taką grupke skinów, którzy idą ulicą to aż mnie obrzydzenie bierze. śmierdzi alkoholem na kilometr, fajkami zresztą też. Nie, nie lubię ich. Ktoś mógłby to określić margines społeczny, i banda niewykształconych jełopów. Ja tak nie powiem, bo nie chcę obrażać tych jednostek, które jednak cośtam osiągnęły.
Kolezanko Wraith, na PW podrzuce ci temat o teletubisiach, w tym temacie slabo se radzisz.
Wpisz sobie "skini" w google i poczytaj ^^ Ja nie mówię, że o skinach wiem wsyzstko. Swoje poglądy opeiram przede wszystkim na znajomym. Chłopak mojej...eee..koleżanki jest skinem. Jego poglądu są identyczne, jak szablonowych skinów(opisywanych na stronach poświęconych subkulturom itp). Nawet jeśli się nie znam(bo moja wiedza może być np nieaktualna)to i tak Was nie lubie. Za sam wygląd chociażby.
 

UnitedW&P

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
BIAŁYstok
(...)Nie lubię skinów, bo jako jedyna subkultura chcą mi wpier**** za to jakiej muzyki słucham.(...)

1 slysze zeby skinheadzi uganiali sie za 15letnia dziewczynka bo slucha jakiejs tam muzyki(nawet nie wiem jakiej).


Wpisz sobie "skini" w google i poczytaj ^^


Juz wiem skad taka szeroka wiedza na ten temat. Musialas odwiedzic strone "Nigdy Wiecej" lub jakiegos innego badziewia.
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Zaskoczę Cię, bo nie odwiedziłam strony "Nigdy więcej".
I nie 15 letniej tylko 16 letniej, dla mnie to różnica ;).

Słuchaj(no czytaj) uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Ty bedziesz uważał mnie za gówniarę, która :cenzura: wie o Twojej subkulturze, a ja i tak nie polubię skinów.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ekhem...Wziąwszy pod uwagę dzialania ich "pana" Hitlera zrobiłabym to co on. Ustawiła tych wszystkich skinów pod ścianą i rozstrzelała xD Ale to tylko mój pomysł ^^

Przeciez i tak tego nie zrobiłabyś więc po co pleciesz głupoty sadystko wannabe?
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Przeciez i tak tego nie zrobiłabyś więc po co pleciesz głupoty sadystko wannabe?

Gdybym miała taką możliwość, i gwarancję braku późniejszych konsekwencji to czemu nie...? Sadystko powiadasz? No cóż...Czasami xD


Przeprasza Was, ale nie mam siły się kłócić. Każdy ma czasem gorszy dzień. Tak, więc żegnam na razie. Kiedyś napewno tu jeszcze zajrzę.

W.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Gdybym miała taką możliwość, i gwarancję braku późniejszych konsekwencji to czemu nie...? Sadystko powiadasz? No cóż...Czasami xD
Przeprasza Was, ale nie mam siły się kłócić. Każdy ma czasem gorszy dzień. Tak, więc żegnam na razie. Kiedyś napewno tu jeszcze zajrzę.

W.

Ojej biedna dziewczynko, zanim tu wejdziesz to dorośnij.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wraith. Z kilkudziesięciu stron internetowych i kilku książek o subkulturach wszystkich na raz i każdej z osobna, które przeczytałem tylko nieliczne nie sypały stereotypami. A prawda jest taka, że gó*no wiesz o skinach. Najbardziej rozbawiło mnie to, że skinowi próbujesz przedstawić błędnie jego ideologię i jeszcze się z nim kłócisz, że masz rację. To tak jakbyś próbowała wmówić prawdziwemu metalowi, że linkin park to metal, bo ty tak mówisz i tak Ci wikipedia powiedziała. Uwierz, że niejeden skin jest bardziej wykształcony od Ciebie. Zamiast sypać stereotypami lepiej przejrzyj na oczy i sama coś zaobserwuj. Śmierdzi fajkami i alkoholem? To co to za skini byli? Nowy odłam? DS (Drunk Skins)? Każdy może sobie czasem chlapnąć a ty przez pryzmat tego, że spotkałaś (o ile w ogóle sama sobie tego nie wymyśliłaś) pijanego skina oceniasz całą subkulturę. Mądre posunięcie. 16 lat powiadasz? Starsza ode mnie i gó*no wie. Suuuper. Dowartościowałaś mnie tym. Trzymam stronę skinów... No cóż, czasem trzeba.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Wraith. Z kilkudziesięciu stron internetowych i kilku książek o subkulturach wszystkich na raz i każdej z osobna, które przeczytałem tylko nieliczne nie sypały stereotypami. A prawda jest taka, że gó*no wiesz o skinach. Najbardziej rozbawiło mnie to, że skinowi próbujesz przedstawić błędnie jego ideologię i jeszcze się z nim kłócisz, że masz rację. To tak jakbyś próbowała wmówić prawdziwemu metalowi, że linkin park to metal, bo ty tak mówisz i tak Ci wikipedia powiedziała. Uwierz, że niejeden skin jest bardziej wykształcony od Ciebie. Zamiast sypać stereotypami lepiej przejrzyj na oczy i sama coś zaobserwuj. Śmierdzi fajkami i alkoholem? To co to za skini byli? Nowy odłam? DS (Drunk Skins)? Każdy może sobie czasem chlapnąć a ty przez pryzmat tego, że spotkałaś (o ile w ogóle sama sobie tego nie wymyśliłaś) pijanego skina oceniasz całą subkulturę. Mądre posunięcie. 16 lat powiadasz? Starsza ode mnie i gó*no wie. Suuuper. Dowartościowałaś mnie tym. Trzymam stronę skinów... No cóż, czasem trzeba.
No i Jacobbs pełen szacunek za wypowiedź. Widać, że nie jesteś tumanem. Nie raz się spieralśmy, nie raz Cię denerwowałem, ale w jednym się zgadzamy. Najgorsza jest ignorancja.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nienawidzę jak ktoś wypowiada się na temat, o którym nie ma zielonego pojęcia i jeszcze na siłę próbuje udowodnić swoją rację. Jestem przeczulony na stereotypy bo sam nie raz padłem ich ofiarą.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Człowiek myślący samodzielnie, mający poczucie własnej wartości i zdający sobie sprawę z tego kim jest, przeważnie nie zgadza się z tym co serwowane jest jako światopogląd i inne tego typu sprawy cechujące daną subkulturę. Tylko twórcy tego typu rzeczy jak subkultury są do końca tym człowiekiem którego chcieli stworzyć i pokazać więc co za tym idzie możliwe, że na swojej drodze spotykamy niby tych samych ludzi ale jednak innych, jeden bije, drugi tego nie robi bo woli się nachlać a trzeci z kolei ma swoje poglądy uderzające w rejony danej subkultury a siedzi w domu z herbatą przed komputerem.Nie można uogólniać takich spraw jak subkultury, porównywanie metali i skinów nie ma najmniejszego sensu, ponieważ nie porównujemy subkultur tylko ludzi, ludzi z danych terenów. Skin skinowi nierówny i metal nierówny metalowi.
 

UnitedW&P

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
BIAŁYstok
Człowiek myślący samodzielnie, mający poczucie własnej wartości i zdający sobie sprawę z tego kim jest, przeważnie nie zgadza się z tym co serwowane jest jako światopogląd i inne tego typu sprawy cechujące daną subkulturę. Tylko twórcy tego typu rzeczy jak subkultury są do końca tym człowiekiem którego chcieli stworzyć i pokazać więc co za tym idzie możliwe, że na swojej drodze spotykamy niby tych samych ludzi ale jednak innych, jeden bije, drugi tego nie robi bo woli się nachlać a trzeci z kolei ma swoje poglądy uderzające w rejony danej subkultury a siedzi w domu z herbatą przed komputerem.Nie można uogólniać takich spraw jak subkultury, porównywanie metali i skinów nie ma najmniejszego sensu, ponieważ nie porównujemy subkultur tylko ludzi, ludzi z danych terenów. Skin skinowi nierówny i metal nierówny metalowi.

Piwa mu! :piwosze: A nawet krate.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sie zastanawiam, w ktorym momencie historii w to wszystko wmieszali sie metale, nie chodzi mi o tych nazi, tylko zwyklych, uznawanych za wrogow nr 1 razem z anarchopunkami? bo na przyszlosc jak mam po ryju dostac to przynajmniej chce wiedziec za co :)
 
Do góry