Skini

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No i właśnie dlatego, że od razu stawiasz mnie na pozycji przegranej jakakolwiek rozmowa z Tobą nie ma sensu.
 

Loco69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
Wiesz co, prawdziwy męzczyzna jest patriotą, kocha swój kraj jak matkę, a matkę się kocha bez względu czy jest biedna czy bogata. kazdy prawdziwy człowiek z zasadami, etosem stara się dbać o swój kraj jak może i poprawiać na lepsze. Kto zachowuje się tak jak ty jest podszmatą, nie zaslugującą by zyć.

Moze to co mowisz byloby prawdą, gdyby człowiek sam wybierał, w jakim kraju sie urodzi. Jednak niestety, jest to wynik czystego przypadku. Mój kraj? A co to jest? Czy moim krajem jest to coś, co mam wpisane w dowodzie osobistym? Nikt mnie nie pytał, czy chcę należeć do tego narodu. Wobec tego nie czuję się w zupełnie żaden sposób za niego odpowiedzialny, a tym bardziej nie mam zamiaru go bronić, bo niby dlaczego?
Każdy prawdziwy mężczyzna jest patriotą? Dobre, brzmi jak hasło wyborcze LPRu.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
[quote name='Loco '69' post='1171665' date='19.01.2008, 22:44']Moze to co mowisz byloby prawdą, gdyby człowiek sam wybierał, w jakim kraju sie urodzi. Jednak niestety, jest to wynik czystego przypadku. Mój kraj? A co to jest? Czy moim krajem jest to coś, co mam wpisane w dowodzie osobistym? Nikt mnie nie pytał, czy chcę należeć do tego narodu. Wobec tego nie czuję się w zupełnie żaden sposób za niego odpowiedzialny, a tym bardziej nie mam zamiaru go bronić, bo niby dlaczego?
Każdy prawdziwy mężczyzna jest patriotą? Dobre, brzmi jak hasło wyborcze LPRu.[/quote]

Nie skomentuje tego co napisałeś bo dostałbym 3 ostrzezenie. Na pewno nie masz więcej niż 20 lat, jesteś , sterowaną ofiarą różnych sił , którym zależy właśnie na taki rozpływaniu się i zasypianiu narodów, glupiej popkultury, schematów. Śpij dalej, może obudzisz się kiedyś, albo skończysz jak obywatel trzeciej kategorii gdzieś na zmywaku w UK.

W każdym razie kiedyś na pewno z tego wyrośniesz, po prostu Twój mózg nie rozwinął się jeszcze do końca.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Widzisz nuworld nie potrafisz szanować innych. Dla Ciebie każdy kto ma inne poglądy od razu jest śmieciem i nic nie wartym debilem. A istnieje coś takiego jak wolność przekonań o ile się nie mylę.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Widzisz nuworld nie potrafisz szanować innych. Dla Ciebie każdy kto ma inne poglądy od razu jest śmieciem i nic nie wartym debilem. A istnieje coś takiego jak wolność przekonań o ile się nie mylę.

dlaczego znowu przyjmujesz tą wygodną postawę ofiary co? Sam piszesz takie skandaliczne rzeczy ze nie jeden pradziadek przewraca sie w grobie teraz to czytając. Co tu ma szacunek do tego czy jakies personalne podejscie do dyskucji? Po prostu nie mogę nazwać szamba perfumerią no, juz uzywając określeń ojca muchomora.
 

Loco69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
Nie skomentuje tego co napisałeś bo dostałbym 3 ostrzezenie. Na pewno nie masz więcej niż 20 lat, jesteś , sterowaną ofiarą różnych sił , którym zależy właśnie na taki rozpływaniu się i zasypianiu narodów, glupiej popkultury, schematów. Śpij dalej, może obudzisz się kiedyś, albo skończysz jak obywatel trzeciej kategorii gdzieś na zmywaku w UK.

W każdym razie kiedyś na pewno z tego wyrośniesz, po prostu Twój mózg nie rozwinął się jeszcze do końca.

czekam z niecierpliwością. :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Powiem jedno,:cenzura: na kraj który mnie atakuje i ogranicza, nigdy bymnie umierał za kraj w którym takich jak ja nazywa sie brudami szmatami gównem i zerem. Nuword, nie dziw sie ze ludzie nie umierali by za ten kraj, bo to kraj który nie chce takich ludzi jest dla nich niczym.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Skini są w porządku, najczystsza forma pięknych daleko idących poglądów, to, że leją?....ktoś zasługuje to dostaje ;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jakbys sie kilku skinom pod lape napatoczyl to bys tak nie mowil, dostaja takze Ci co nie zasluguja, nie odsiejesz scierwa od inteligentnych juz.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ale od metali nie dostaniesz w pier*ol za nic. A ja się kiedyś na skina źle popatrzyłem i o mało się na mnie nie rzucił.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ale od metali nie dostaniesz w pier*ol za nic. A ja się kiedyś na skina źle popatrzyłem i o mało się na mnie nie rzucił.

Taaa to ciekawe, tylko czemu nawet 10 lat temu w erze dominacji skinów, po kazdym wiekszym spotkaniu punków w moim miescie zbierali ekipe i chcieli "isc na lysych" ?
Co prawda zazwyczaj nic im z tego nigdy nie wychodziło ale napinka była 100%.

A dziś? Ło matko agresja agresja agresja tylko tym zyje antifa i jest to agresja nie wiadomo przeciwko czemu tak naprawde. Może duchom?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To punki czy metale, bo to chyba dwie różne bajki. No chyba, że o czymś nie wiem. To, że ty nie wiesz przeciwko czemu, nie znaczy, że Antifa nie wie.
 

UnitedW&P

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
BIAŁYstok
Ale od metali nie dostaniesz w pier*ol za nic. A ja się kiedyś na skina źle popatrzyłem i o mało się na mnie nie rzucił.

Moj znajomy w tamtym roku w lecie przechodzac przez park dostal wpier*ol od metali(mieli przewage 4:1). A wiesz za co? Nawet on tego nie wie. Skonczylo sie butelka na glowie i sladami po glanach na calym ryju, niezaciekawie to wygladalo. I co, skoro ty i kilku innych piep*zycie o zlych skinheadach, ja mam bebnic po necie o zlych metalach, ktorzy bija wszystkie przypadkowo napotkane osoby? Zenada :bag: :bag: I czego sie zalisz, ze skinhead chcial na ciebie wyjechac? Wy na nas tez wyjezdzacie tyle, ze ze znaczna przewaga, w innym przypadku uciekacie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko my się chyba nie rozumiemy bo ja metalem nie jestem. Ale prawda jest taka, że skinheadzi mają większą skłonność do agresji niż metale. Zaprzeczysz? Agresja rodzi więcej agresji. Znasz takie powiedzenie?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ale od metali nie dostaniesz w pier*ol za nic. A ja się kiedyś na skina źle popatrzyłem i o mało się na mnie nie rzucił.
mialesz szczescie ktorego mi zabraklo, takze za spojrzenie :D a tylko sie przyjzalem bo wspomnienia ozyly, dwa lata wczesniej razem do klasy chodzilismy :p jaki ten swiat smieszny, kiedys sobie gadalismy o filmach serialach, zapuscilem wlosy i od razu sie rzuca :) w zasadzie ilu metali znam, to tylko raz szli kogos pobic za to bo ten chcial zlac jednego z tych metali, a ile razy dostali wpier.. i puscili w niepamiec. i to my jestesmy agresywni?
 
Do góry