SKANDAL! KORWIN MIKKE OSKARŻONY O NAZIZM

Status
Zamknięty.

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Korwin to oszołom!

Twierdze tak bo osmielil sie pokazac publicznie znak podobny do nazistowskiego.
A że Polacy kojarzą to tylko z jednym, i że Niemców nie trawią i nigdy nie strawią ,wiec i ja sam sie zdziwilem jego zachowaniem. Głupie to było.
i o co ten szum? a że SzopPracz czepial sie tego populizmu,to co? Ma byc bity za to? Niech sobie z tym żyje.

pzdr!
A dziennikarzyna który mówi ,że ten gest jest w Polsce zakazany to nie oszołom Panie Boyanie?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Bacus jest pewnie w Afryce, śladami Stasia i Nel, ale pojawili się godni następcy. A jeszcze co do JKM. Człowiek patologicznie nienawidzący wszelkich socjalizmów został zaliczony do NS. No to już nie paradoks to prawie jak twierdzenie, że Antypody są nie zamieszkałe, po przeczytaniu świętego Augustyna.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
tak,dla mnie to wygladalo jak nazi-gest. Dlaczego mialbym inaczej twierdzic?
Nawet gęba Korwina pasuje do tego haha (sorry,ale zabawny On jest)

Niemców nie lubię ,a kazdy kto uzywac bedzie takich znaczków bedzie dla mnie oszołomem.

Korwin sie juz wliczył.

to moja prywatna ocena, wiec wybaczcie,ale Wasze madrosci nie zmienią mojego stosunku do tego. :)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A po co zmieniać. Znaczki na poczcie tez ktoś musi przyklejać.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Ku**a mać... :bag: A Adam się pytał czy wiesz o co chodzi...



Korwin podniósł rękę mówiąc: "ein Reich, ein Volk, ein euro". Cała akapit brzmiał: "póki w Ameryce było 25 banków, które drukowały pieniądze, banki konkurowały ze sobą. Kiedy wprowadzono ein Reich, ein Volk, ein euro, to rząd zaczął dodrukowywać pieniądze. Amerykański rząd dodrukowuje pieniądze, a więc psuje pieniądze. To jest niedopuszczalne"."


Pokazał on kto praktykował to co praktykuje sie obecnie... <_< Nie ma tu Ż A D N E G O faszyzmu !!! Czerwony faszysta to Lis...



To był paszkwil !!!!!!!!!!!!!!!!!! <_<
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Wnoszę o zbanowanie użytkownika Boyana z powodu rozsiewania i propagowania odmóżdżenia całkowitego.

A jak mi teraz ktoś wyskoczy że wszyscy ludzie są równi to się obrażę za porównywanie mnie do tego matoła.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
tak,dla mnie to wygladalo jak nazi-gest. Dlaczego mialbym inaczej twierdzic?
Nawet gęba Korwina pasuje do tego haha (sorry,ale zabawny On jest)

Niemców nie lubię ,a kazdy kto uzywac bedzie takich znaczków bedzie dla mnie oszołomem.

Korwin sie juz wliczył.

to moja prywatna ocena, wiec wybaczcie,ale Wasze madrosci nie zmienią mojego stosunku do tego. smile.gif
Załamujesz mnie chłopie. Oglądałeś chociaż ten filmik w którym Mikke pokazał znak faszystowski ?
Wątpię. No chyba, że oglądałeś i nie zrozumiałeś. Korwin Mikke jest antyfaszystą i antynasistą , i w tym programie krytykował pomysł Hitlera, czyli wprowadzenie wspólnej waluty w Europie.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Korwin to oszołom!

Twierdze tak bo osmielil sie pokazac publicznie znak podobny do nazistowskiego.
A że Polacy kojarzą to tylko z jednym, i że Niemców nie trawią i nigdy nie strawią ,wiec i ja sam sie zdziwilem jego zachowaniem. Głupie to było.
i o co ten szum? a że SzopPracz czepial sie tego populizmu,to co? Ma byc bity za to? Niech sobie z tym żyje.

pzdr!


Ja pie*dole...
Nie zauważyłeś w jakim kontekście wyciągnął tą rękę JKM? nie zwróciłes uwagi na temat całej rozmowy?!
Lepiej przeczytaj cały temat, a dopiero wtedy pisz.

Gdyby można dawać bana za głupotę lub nie czytanie tematu, to dostałbyś go ty, szop i kanapka (czy jak jej tam było)... No niestety macie więcej szczęścia niż rozumu...

Wnoszę o zbanowanie użytkownika Boyana z powodu rozsiewania i propagowania odmóżdżenia całkowitego.

A jak mi teraz ktoś wyskoczy że wszyscy ludzie są równi to się obrażę za porównywanie mnie do tego matoła.

Naprawdę chciałbym zrobić to ale nie mogę...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja pie*dole...
Nie zauważyłeś w jakim kontekście wyciągnął tą rękę JKM? nie zwróciłes uwagi na temat całej rozmowy?!
Lepiej przeczytaj cały temat, a dopiero wtedy pisz.
Ależ jemu wystarczy, że
osmielil sie pokazac publicznie znak podobny do nazistowskiego
. Kontekst nie ważny. Jak ktos sie nie podoba i jest wrogiem ludu to nieważne co robi i co mówi czyni źle. Po to została stworzona na początku lat 90 kategoria oszołoma. Jeżeli komus sie nasza rzeczywistość nie podoba, to przecież wiadomo, że albo nie mówi tego poważnie, bo jak mu się może nie podobać, albo ma troche nie tego z głową. I to jest główny wyznacznik oszołomstwa. "Albo z nami, albo przeciwko nam". Czyli kiedyś głównie z Wyborczą teraz głównie z TVN. Weźmy takiego Niesiołowskiego. Kiedy był w ZCHN był oszołomem, gdyż nie podobało mu się KLD, UD i ogólnie to co się powinno obywatelowi III RP podobać. Natomiast jak zapisał się do KLD czyli dziś PO, oszołomem być przestał. A czy to znaczy, że zdrówko psychiczne panu Niesiołowskiemu mniej szwankuje dzisiaj?

Podsumowując, gdyby Mikke zapisał się do Platformy to miałby szanse nawet zostać ogłoszony autorytetem.
 

kordian2702

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Korwin-Mikke to komiczny człowiek. Z jego pomysłów można sie tylko śmiać.
Nie wiem jak może wierzyć w tyle teorii spiskowych dziejów. Jest to zdumiewające dla mnie. Hmm... w końcu jest filozofem to trochę szaleństwa w sobie ma.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Boyan i jemu podobni jest ofiarą mediów i prostoty ludzkiej, która powoduje że każdy kto wąs miałby jak hitler byłby nazi (ta, jakby kto z Was w mediach by się tak ogolony pojawił od razu by Was obsmarowali). liczmy na to że pobyt na forumowisku wyprostuje kolegę. Pamiętajmy że i ja byłem mocno skrzywiony uprzedzeniem do skinów spowodowanym zapoznaniem się z małomiasteczkowymi skinkami :)
 

quadx

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ten Korwin-Mikke już po prostu taki jest, jak dobrze pamiętam to nie tak dawno była afera związana z jego wypowiedzią na temat dzieci troche "upośledzonych" (powiedział coś chyba o zakazaniu chodzenia właśnie takich dzieciaków do jednej klasy z innymi, normalnymi :p ). Dla mnie gość jest po prostu żałosny, słabo mi się robi jak cokolwiek o nim oglądam czy czytam. Na szczęście poważną polityką zajmują się bardziej opanowani i mądrzy ludzie, chociaż i oni nieraz nie są lepsi od pana JKM :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
(powiedział coś chyba o zakazaniu chodzenia właśnie takich dzieciaków do jednej klasy z innymi, normalnymi)
Mówił że jego zdaniem nie powinny chodzić (twierdzi że tracą na tym i zdrowe i chore). O zakazach nic nie mówił. Ko-liber i zakazy?? Jak zwolennik w 100% prywatnego szkolnictwa, zlikwidowania przymusu chodzenia do szkoły i ingerowania państwa w program nauczania mógłby mówić o zakazie chodzenia kogokolwiek do jakiejkolwiek szkoły? :D
Widzisz różnicę?

Teraz po wypowiedzi antyfaszystowskiej zilustrowanej prześmiewczym salutem został oskarżony przez dziennikarzy o bycie faszystą...
Czy można wymyślić coś głupszego?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
bo nie powinny chodzić, ale dla swojego dobra, takie dzieci są narażone na stres w takim miejscu, gdzie smarkacze nie potrafiuą zachować kultury
 

quadx

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
No różnica jest, ale i tak facet jest dla mnie kontrowersyjny. Może po prostu tylko dzięki takiemu zachowaniu nadal jest w polityce, chociaż wg mnie w ogóle się do tego nie nadaje :p
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
cały obecny szum wokół Korwina-Mikke, przypomina sytuację gdy uczestnicy wizji lokalnej w tym prokurator i policja zostają oskarżeni o podżeganie do zbrodni. Jak ktoś do tej pory tego nie zrozumiał, to już nie zrozumie. Nie ma co wymagać od ludzi o IQ na poziomie IQ ameby tak "złożonego" myślenia.
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Miałem to "szczęście" oglądać wspomnianą rozmowę i prawdę mówiąc mi to lotto. Wg mnie takie zachowanie nie przystoi człowiekowi, który chce być głosem ludu, dlatego nie uznaję jego tłumaczenia. I to właściwie tyle. Nie widzę sensu w pisaniu o tym artykułów prasowych. Czy w tym kraju wieje taką nudą, że się za takie tematy zabrali? :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry