SKANDAL! KORWIN MIKKE OSKARŻONY O NAZIZM

Status
Zamknięty.

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Komentarz pod wywiadem Korwina z tą... z tym babskiem...

Nie dziwcie się kobiecinie. Ma dobrze płatną pracę, to nawet jakby rozumiała o co chodzi p. JKM, i tak zadawałaby te swoje pytanka, dla inteligentnych inaczej, czytelników dziennika Dziennik. A p. JKM to już widzę się nie certoli. I dobrze, bo ile można wytrzymać z tymi politycznie poprawnymi durniami? On im tłumaczy jak dzieciom 20 lat, a oni nie rozumieją, albo udają, że nie rozumieją. I tak to do niczego nie prowadzi, więc może im wygarnąć prosto z mostu co o NICH myśli.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Czy naprawdę można być aż takim idiotą jak ta dziennikarka?? :sciana:

Najpierw dziwiłem się jak ją nauczono czytać i pisać... później przypomniało mi się że i małpe można nauczyć kilkuset słów w języku migowym...
Kiedys jednak, aby ktoś przyjął na redaktora to wymagano od osoby inteligencji, ogłady, oczytania. Przecież ona ma na pewno wyższe wykształcenie!!! I mówi, że jakiś gest jest w Polsce zakazany? Strach.
Na prawde, może cierpie na kompleks Kasandry, ale jest już bardzo źle. Może być gorzej.
Ta babka zarzuca propagowanie czegoś jakiegoś faszyzmu. Sama nie wie o czym mówi, co to takiego faszyzm, ale zgrubsza wie, że rozmówca jest wrogiem ludu. Co to faszyzm? Takich pytań sobie nie zadaje, bo to pytania zakazane, każdemu powinno wystarczyć, że faszyzm jest zły.
Przecież nawet dr Goebels nie marzył o lepszym trybiku w konstruowanej razem z Adolfem machiny.
 
P

Październik

Guest
przeczytałem jedną, pierwszą stronę i dalej mi się was czytać nie chce, wrwryyyyyyyyyy hahahaha che che che i moja perełka forumowa też dała popis, idźcie do TVN bo macie za:cenzura:iste talenty :D zaraz się popłaczę, humor na 10 dni mam.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
1. Oczywiscie nie ma z czego robić afery, ale skoro kur.wy z telewizorni ja robia, to jest o czym rozmawiać...

2. JKM nie prowadzi już UPRu od kilku dobrych lat... ;)

Wyklucza... Założenie jest takie że nikt nie chce być głosem czegoś co ma w :cenzura:e... :] Dlatego założenie ze pewnie tacy sie znajda... :] :p

Ok, uznaję Twoją rację. UPR nigdy nie leżał w zasięgu moich zainteresować, więc nie wypada mi polemizować. Nie miałbym argumentów. Traktuję ich raczej, jako taki egzotyczny twór o bardzo oryginalnych porównaniach. Ciekawie się czyta jego niektóre wypowiedzi, ale bałbym się, widząc JKM w roli Premiera. :p
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Zauwazcie w tym filmiku jak bardzo kompromituje sie Ikonowicz (posluchajcie jakie bzdury gada i jak wielkim jest klownem poltycznym) :lol:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Najpierw przeczytałem wywiad przeprowadzony przez dziennikarkę "Dziennika", a dopiero potem obejrzanego fragmentu wywiadu, dochodzę do wniosku że JKM na własną prośbę stał się małpką medialną. Jeżeli jakiś dziennikarz chce mieć malutki skandalik to wystarczy że po niego sięgnie. JKM czasami najpierw mówi, potem myśli, a na końcu ma pretensje że niektórzy nie zrozumieli jego intencji. Może w końcu przestanie "robić kilka głębokich analiz tygodniowo", a skupi się na jednej z pożytkiem dla swego wizerunku i zrozumienia jego idei.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
JKM czasami najpierw mówi, potem myśli


Myślę ze nerwy mu puściły... Jak już pisałem nie dziwie mu się...


a na końcu ma pretensje że niektórzy nie zrozumieli jego intencji.


Głupota widza jest winą JKMa ???? :przestraszony:




Może w końcu przestanie "robić kilka głębokich analiz tygodniowo", a skupi się na jednej z pożytkiem dla swego wizerunku i zrozumienia jego idei.


A w czym przeszkadza większa ilosc analiz tygodniowo ??? :mruga:



JKM na własną prośbę stał się małpką medialną.


A może na polecenie postmagdalenkowiskich kacyków... ??? <_<
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Czyly ma siedzieć i nic nie robić, a manipulacje mediów to jego wina, tak... ??? <_<

Rydzyk też pewnie uważa że go szkalują. Ale nie wypowiada się dla innych mediów, poza swoimi. Oprócz kasy ma instynkt samozachowawczy.
Jeżeli JKM uważa media głównego nurtu za bandę głupców, to niech się tam nie pokazuje, bo jak wiadomo głupiec sprowadza wszystkich do swego poziomu.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Jeżeli JKM uważa media głównego nurtu za bandę głupców, to niech się tam nie pokazuje, bo jak wiadomo głupiec sprowadza wszystkich do swego poziomu.

A jak wystąpi i dziennikarze coś odwalą, to wina jest JKMa... ???

Rydzyk też pewnie uważa że go szkalują.


A gdyby Rydzyk wypowiedział sie dla Polastu, i jego wypowiedź została by zmanipulowana, czy uczepiono by się Bogu ducha winnego słowa czy gestu - jak w przypadku "faszysty" Korwina, to Polsat byłby czysty jak łza, tak ??? <_<
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
JKM na własną prośbę stał się małpką medialną.
A może z własnej głupoty? Jak gdzieś próbują mnie oszukać, to tam się nie wybieram.
Rydzyk też pewnie uważa że go szkalują. Ale nie wypowiada się dla innych mediów, poza swoimi. Oprócz kasy ma instynkt samozachowawczy.
Jeżeli JKM uważa media głównego nurtu za bandę głupców, to niech się tam nie pokazuje, bo jak wiadomo głupiec sprowadza wszystkich do swego poziomu.
Powiem Ci tak : Mało wiesz a dużo mówisz. JKM jest chyba jednym z rozsądniejszych polskich polityków, choć też nie we wszystkim i nieraz plecie bzudy ale w porównaniu z resztą polityków to jest to kropla w morzu.
Jak ktoś twierdzi, że Korwin Mikke propagował faszyzm tym gestem to przepraszam bardzo ale jest idiotą !
 
Status
Zamknięty.
Do góry