SKANDAL! KORWIN MIKKE OSKARŻONY O NAZIZM

Status
Zamknięty.

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Kodeks karny nakłada karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 za publiczne propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa i nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych czy wyznaniowych.
Gdzie w zachowaniu Korwina jest propagowanie lub nawoływanie do faszyzmu pytam się ?
Czysty idiotyzm.
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
A ja powiem tak:
Za ten gest trochę stracił u mnie szacunku Korwi (pewnie chciał zwrócić uwagę mediów na siebie) . lecz wnerwiło mnie jedno: Że prokuratura wszczęła śledztwo- przecież jakby nie patrzeć można tylko domyśleć się co chciał zrobić/powiedziec Korwi przez ten gest. Równie dobrze mógł udać cesarza Rzymskiego. Bo przecież nie powiedział przy okazji robiące ten gest- Heil Hiter.

a nawet gdyby powiedział, to co? skoro śpiewanie czy słuchanie "Międzynarodówki" nie jest karane (choć formalnie jest zakazane) to o czym tu w ogóle mowa??
Symbole?? Chyba ważniejsze są czyny. "polscy faszyści" podnoszą do góry rękę, polscy "antyfaszyści" podnoszą na "faszystów" rękę uzbrojoną w pałkę, czy kastet. Karani są ci pierwsi. Paranoja?? Nie k... EUROPA!!!
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
a nawet gdyby powiedział, to co? skoro śpiewanie czy słuchanie "Międzynarodówki" nie jest karane (choć formalnie jest zakazane) to o czym tu w ogóle mowa??
Samo powiedzenie czy gest nic nie daje. Idiotyzmem jest karanie korwina za coś czego nie zrobił.
Symbole?? Chyba ważniejsze są czyny. "polscy faszyści" podnoszą do góry rękę, polscy "antyfaszyści" podnoszą na "faszystów" rękę uzbrojoną w pałkę, czy kastet. Karani są ci pierwsi. Paranoja?? Nie k... EUROPA!!!
Może powiesz, że antifa jest bezkarna ? Chcesz siać propagande ?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
przecież jakby nie patrzeć można tylko domyśleć się co chciał zrobić/powiedziec Korwi przez ten gest. Równie dobrze mógł udać cesarza Rzymskiego
Nie. Chciał ośmieszyć idee jednej waluty w europie i porównał ja do idei faszystowskich. To było przecież ewidentne. Wzmocnił to co powiedział gestem, ale tego gestu mogło nie być. Chodzi o znalezienie kija, bo trzeba zbić psa. A co on zrobił takiego? Unia mu się nie podoba i euro. Każdy kto pobieżnie zna poglądy Korwina wie, że jest wrogiem nazimu i faszyzmu. Problem w tym, że w Polsce rządzą naziści, których wkurzyło to że się z nich nabija i przypomina niechlubne początki. To tak jak w kabarecie: "Nieważne czy on ukradł, czy mu ukradli, grunt, że jest zamieszany w kradzież."
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Korwin podniósł rękę mówiąc: "ein Reich, ein Volk, ein euro". Cała akapit brzmiał: "póki w Ameryce było 25 banków, które drukowały pieniądze, banki konkurowały ze sobą. Kiedy wprowadzono ein Reich, ein Volk, ein euro, to rząd zaczął dodrukowywać pieniądze. Amerykański rząd dodrukowuje pieniądze, a więc psuje pieniądze. To jest niedopuszczalne"."


Pokazał on kto praktykował to co praktykuje sie obecnie... <_< Nie ma tu Ż A D N E G O faszyzmu !!! Czerwony faszysta to Lis...
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Oglądałem program i nie widzę nic zdrożnego w geście Korwin -Mikkiego. Widocznie prokuratura nie oglądała programu. Zajmują się pierdołami za nasze podatki.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Problem w tym ze nie pierdołami - Ci od new world order'a (pfu...) chcą u:cenzura:ć wolnościowców, a stawka jest większa niż życie...

Cały Korwin Mikke, tyle mam do powiedzenia.


Super, przynajmniej Ty nie dałeś się podejść temu ohydnemu faszyście... :niepewny:
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Pozor ;) Gościu z pierwszego postu "narodosciowiec" czy cos tam... o czym ty piszesz, majac w podpisie rasistowski obrazek. Mikke to populista, niegrozny staruszek, a sam gest to wymyslili juz sami Rzymianie. Mąt w szklance wody. Chyba, że nie ma o czym gadać to i pośmiać się można.
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
Może powiesz, że antifa jest bezkarna ? Chcesz siać propagande ?

bo z GRUBSZA biorąc tak jest. Kilka śmiesznych wyroków nic tak naprawdę nie znaczy. A może sie mylę? Podaj przykład.
D. Ratajczak został ukarany za słowa (w dodatku opacznie zrozumiane...jak z Korwinem,dr Ratajczak wyleciał z uniwersytetu i w zasadzie jego naukowa kariera się skończyła). O karaniu w ten sposób za negowanie np zbrodni w Katyniu nie było by mowy.
A kilkanaście min temu dowiedziałem się, że postępowanie przeciwko "Simonowi M." (takich broni prawo, nie można ujawniać nazwiska bo jest PODEJRZANYM)zostało zawieszone. Moleke-znany antyfaszysta uniknie sprawiedliwości. I nikt nie będzie miał odwagi publicznie powiedzieć "ten śmieć już nikogo nie zabije". Za to wszystkich podnoszących prawą rękę napiętnują wszystkie "elity".
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Kod:
Populizm - popieranie lub lansowanie idei, zamierzeń, głównie politycznych i ekonomicznych, zgodnych z oczekiwaniami większości społeczeństwa w celu uzyskania jego poparcia i zdobycia wpływów lub władzy

JKM po raz kolejny pokazał że nie nadaje się zupełnie do polityki. (co wcale nie musi być jego wadą, powiedziałbym że jest to wręcz zaleta).
Nie mamy w Polsce Rona Paula, Amerykanie mają ale i tak zbyt dużo to im nie dało... Wybory i tak wygrają ci co zawsze.

Dziennikarze to albo idioci albo cynicznie wykorzystali kolejną szansę na dokopanie korwinowi (nie lubią ani go ani tym bardziej jego poglądów).
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
A nie jest Mikke populistą?
Dzięki kolego Addam że przypomniałeś koledze z postu powyżej słownika wyrazów obcych ;) nie ma jak to czegoś nie rozumieć ;)
A kolega Mikke poszukuje różnych metod które się spodobają naszemu społeczeństwu. No, cóż nie wychodzi. KM nigdy nie był na topie, ale ważne że próbuje, no bo cóż ma robić ;)
Dziennikarze ze wszystkiego zrobią temat. Za to biorą kasę.
Wcześniej mieliśmy sowiecki styl, teraz amerykanizacja, mediów też ;)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
A nie jest Mikke populistą?
Dzięki kolego Addam że przypomniałeś koledze z postu powyżej słownika wyrazów obcych mruga.gif nie ma jak to czegoś nie rozumieć mruga.gif

ale....................... To ty nie rozumiesz.... :bag:
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Mikke to populista, niegrozny staruszek
Haha, Mikke populistą - dobre, dobre... :bag:
A nie jest Mikke populistą?
Nie, nie jest. Jeśli on według Ciebie jest populistą to w takim razie kim jest Tusk czy Kaczyński ?

A kilkanaście min temu dowiedziałem się, że postępowanie przeciwko "Simonowi M." (takich broni prawo, nie można ujawniać nazwiska bo jest PODEJRZANYM)zostało zawieszone. Moleke-znany antyfaszysta uniknie sprawiedliwości. I nikt nie będzie miał odwagi publicznie powiedzieć "ten śmieć już nikogo nie zabije". Za to wszystkich podnoszących prawą rękę napiętnują wszystkie "elity".
Mole zdycha w szpitalu więc wyrok na niego nic by nie dał. Ale ty oczywiście wolisz sobie to tłumaczyć tym, że był on niby "antyfaszystą".
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Haha, Mikke populistą - dobre, dobre... bag.gif
Nie, nie jest. Jeśli on według Ciebie jest populistą to w takim razie kim jest Tusk czy Kaczyński ?
Też są populistami, a kimże? Jak każdy polityk nim musi byc, a Ty znasz politykę z TV czy z życia? Bo ja z życia... ;)
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Szopie praczu pokaż mi gdzie objawia się ten populizm u JKM? możliwe że jestem zaślepiony i nie dostrzegam rzeczy dla ciebie oczywistych oświeć mnie więc...
 
Status
Zamknięty.
Do góry