Siódmy miesiąc

Status
Zamknięty.

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Tak mi się zdaje, że Codreanu ma źle staty, tzn. Za mało ich jest :) Powinno być niby 28(?), on ma mniej ;P
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Sprawdzałem KP i powinno być ok.

Post się pojawił.

Co do mapy to wyjaśnię tylko (bo to początek itd.)

Raylan nie wie dokładnie gdzie jest bo przegrał test na orientację a mapy nie ma.

Najemnicy wiedzą gdzie są (choć mapy nie mają) bo fabuła dla nich rozpoczęła się w okolicy, w której rezydują, ale żadna z postaci nie posiada w ekwipunku mapy.

Jackey odnalazł drogę "+/-" bo wygrał dwa testy na orientację w terenie.

Same znaki drogowe itd. Nie zawsze pomogą, ale nie martwcie się w pierwszych postach przybliżę Wam system tak jak teraz to częściowo zrobiłem.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Będę się starał odpisać raz dziennie, ale żebym to zrobił musicie wcześnie odpisać. Tzn. jeśli jesteście na forum i widzicie posta to odpisujcie od razu. Jeśli koło 19-20 będą wszystkie odpisy to będę dawał posty co dziennie. Wczoraj i dzisiaj się zasiedziałem przy tych odpisach, ale to już ostatni raz. W przypadku gdy posty pojawią się później sprawę odpisu zostawię na następny dzień, czyli generalnie będzie tak, że co dwa dni się pojawi nowy wpis. Dlatego mówiąc krótko - chcecie tempo jeden odpis co dziennie to odpisujcie tak do wieczora (do tej 20 powiedzmy).
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
A gdy przez dłuższy czas, lub podczas ważnej dla jednego/dwóch/trzech graczy akcji inni nie odpiszą, to czy jesteś w stanie odpisać tylko tym osobom :D?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie ma problemu. Jeśli ktoś będzie maruderem to mogę zostawić dla niego odpis lub popchnąć postać dalej bez konsekwencji. Z tym że jeśli ktoś będzie wiedział, że go nie będzie dzień, dwa czy dłużej to fajnie by było napisać w temacie z nieobecnościami żeby sprawa była jasna.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop czy mogę KP aktualizować w sygnaturze? Ułatwiłoby to sprawę, np. czasem nic się tam nie zmienia, a trzeba całość wciąż kopiować.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
To ja to samo zrobię, bo za pierwszym razem zapomniałem wkleić ;P A zedytować sygnaturę szybciej ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Haren - uwagi co do swoich zachowań (jeśli nie wynikają z opisu) to pisz tutaj a nie w temacie z sesją. To tak na przyszłość. Co do testów to jako że jakby na to nie patrzeć stworzyłem ten system to wiem jakie atrybuty będą brały udział w teście.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Bishop szczerze mówiąc mogłeś dać reszcie szansę na reakcję :/
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie wiem o co ci chodzi. Mieliście okazje rozpoznać teren, przygotować się. Dogadać i potem działać. To ty zacząłeś strzelać. Zresztą i tak powoli rozwijam akcję.


Łuk 1 obrażeń.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Zaraz wyjeżdżam. Wrócę jutro koło wieczora (16-18). Do tego czasu bez neta.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ok.

bati - bardzo dobry post. Chodzi mi o to, że chciałeś wykorzystać bonusy do rzutów. Bardzo dobrze opisane o coś takiego mi właśnie chodzi. Pech chciał, że akurat nie zdałeś testu na podejście na tą pozycję, o której pisałeś, ale nie zniechęcaj się. :eek:k:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop umawiamy się, że zacząłem z naładowanym pistoletem czy amunicję odejmować bezpośrednio z tych dwóch magazynków w ekwipunku?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Przyjrzałem się twojej KP jeszcze raz i są dwie sprawy (wcześniej mi to mogło umknąć). Po pierwsze ten tłumik możesz "wyciągnąć" z ekwipunku i zostawić przy opisie broni. Skoro jest i tak przy pistolecie to go nigdzie nie nosisz. Po drugie jeden magazynek powinieneś mieć przy opisie broni bo i tak jest załadowany. W ten sposób zyskujesz dwa miejsca w ekwipunku.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Spoko. Rozumiem, że te 8 slotów to maks, jaki możemy ze sobą nosić bez plecaków?

Może być jak teraz, czy jeden magazynek usuwam z samego ekw.?
 
Status
Zamknięty.
Do góry