Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no Karotka moja pierwsza sesja :) aj boje sie, ja nie wyrabiam, a najgorszy jest ten wszechogarniajacy len, moge caly dzien sprzatac byle bym nie musiala do ksiazek siadac :/
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Nika19 właśnie doświadczyłeś jednego z syndromów studenckich :)

"sydrom sesyjny" - robisz wszystko byleby się nie zabrać do nauki
Ja już pocerowałam skarpety, rozebrałam choinkę, przyszyłam guziki, pozmywałam :p

Inny syndrom to "syndrom ksero" :D
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
S.E.S.J.A- System Elimincji Studenta Jest aktywny :p a tak powaznie to juz zaliczone mam wszystko bo to moja ostatnia sesja była i przeszła najbardziej gładko ze wszystkich dotąd :) pozostało mi tylko sie obronic, opic obrone, wytrzezwiec, znowu sie opic i znowu wtzreźwiec a potem to trzeba sie porozgladac za jakąś pracą
 

bluesky

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja mam 4 egzaminy.. najgorszy gramatyka opisowa, histroria literatury, z filozofia chyba nie bedzie zle :p mam nadzieje, ze dam rade.. :) nikt nie powiedzial, ze bedzie latwo :eek:k: zycze Wszystkim powodzenia na egzaminach i zaliczeniach nigdy_nie_wiadomo_co_nas_czeka.gif
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Dla mnie na szczęście ta sesja będzie już ostatnią. Później tylko obrona pracy dyplomowej i wolność. Teraz mam 3 egzaminy, oprócz tych przedmiotów z których mam egzamin, jest jeszcze 3 zaliczenia. Ogól;nie strasznie się stresuje.
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no Karotka moja pierwsza sesja :) aj boje sie, ja nie wyrabiam, a najgorszy jest ten wszechogarniajacy len, moge caly dzien sprzatac byle bym nie musiala do ksiazek siadac :/
wiesz Nika19 cos mi to przypomina...
tylko jakos tak nie potrafie sobie przypomniec co...
chyba sama robie cos takiego tyle ze ja mam tak z gotowaniem potem musze pozmywac no i tak jakos schodzi
chyba ze jest jakas imprezka w planie to wtedy jest pelna mobilizacja i nie ma zlituj trzeba sie uczyc bo nastepnego dnia mozna nie byc tak do konca w stanie
w kazdym razie zycze powodzenia(nie dziekowac zeby nie zapeszyc)
no i mniej stresu jakos bedzie bo jeszcze tak nie bylo zeby nie bylo i wszystko jest do przejscia
:) :eek:k:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie dziekuje Karotka
aj ja mam wrazenie ze jakos nie mam na to wszystko sil
Carmen tez taki syndrom masz, to dobrze ze sama nie jestem :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Nika 19 czas mnie goni a ja wciąż jestem w punkcie wyjścia :p
18 mam egzamin na którego jest najwięcej materiału do nauki - ksiązka i wykłady (50 stron)
Do tego taka nuda, że zasypiam.
A potem wcale nie będzie lepiej, zwłaszcza jak wracam po pracy to już wogóle nie chce mi sie uczyć...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Właśnie...najgorzej jest chyba zacząć...wciąż nie chce mi się otworzyć mich szczątkowych notatek a już tylko jakieś 2 tygodnie mi zostały...założe się, że im bliżej egzaminu..tym więcej nocy zarwanych...


Ahaa:
"bluesky" napisał:
ja mam 4 egzaminy.. najgorszy gramatyka opisowa, histroria literatury, z filozofia chyba nie bedzie zle mam nadzieje, ze dam rade.. nikt nie powiedzial, ze bedzie latwo zycze Wszystkim powodzenia na egzaminach i zaliczeniach

czyżby jakać filologia?? brzmi bardzo bardzo znajomo...zwłaszcza gramatyka opisowa <w moim przypadku jęz. ros.>... :p...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja mma sama polityke, ekonomie i gospodarke co calkowicie mija sie z moimi zainteresowaniami :/
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
Moja pierwsza sesja... jak dotad wszystko szlo gladko, zaliczonka do przodu ;) moze nie bedzie tak zle.. mam 5 egzaminow, jutro zaliczenie z emtodyki pracy (odchamiacz :p ) najgorszy ostatni egzamin z finansow :/ 5 dni kucia na 10 minut egzaminu :eek: 15 pytan testowych wielokrotnego wyboru i punkty ujemne :] az milo sie robi na serduchu heh..
ale wszystko jest dla ludzi.. kazdy egzamin jest do zdania tylko nie wiadomo za ktorym razem ! :p
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
"ale wszystko jest dla ludzi.. kazdy egzamin jest do zdania tylko nie wiadomo za ktorym razem !"

dokladnie Aduś
moj byly juz na szczescie dziekan mawia :"u mnie wszyscy państwo zdacie tylko kazdy w swoim czasie"
no i tak niektorzy u niego zdaja jeszcze na 5 roku egzamin z 3-go
wiec nie ma sie czym przejmowac
pozdrawiam wszystkich studentow!!
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Zostało mi 1 zaliczenie o które będę walczyć w środę i 4 egzaminy.
2 zdałam na 5 i 4+ :D
A jak tam wam idzie sesja :)?
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no wlasnie ja juz wysiadam a sesja dopiero za tydzien ale teraz jeszcze trzeba wszystko pozaliczac no i w tym tygodniu mam 3 kolokwia, zaliczenie na prawach egzaminu i egzamin zerowy wiec stukam caly weekend i mam juz wszystkiego kompletnie dosc.
ratunkuuuuuuu!!!!!!!!!
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Ja mam sesję od jutra, na szczęscie z pierwszego egzaminu jestem zwolniony bo mam "5" z ćwiczeń ale potem jeszcze tzry egzaminy, ale jestem nastawiony pozytywnie....
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
ja mam cąły tydzień..ale co najgorsze..miałem mieć w tym tygodniu jakieś kolosy, jakieś zaliczenia, ale z powodu tego cholernego mrozu odwołali mi zajęcia...i wszystko mi sie niestety poprzesuuuwa....

ach..zapomniałem dodać, zę rośnie mi ciśnienie..<ale sxerowałem już notatki :D >...
 
Do góry