Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Właśnie wystukałam sobie 1 poprawkę :/
Ciekawe co będzie dalej...
 

Prromyczekk

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
38
No ja jestem w trakcie sesji i zamiast sie uczyć na bardzo podniecający egzamin z anatomii ( w piatek brrrr) siedze sobie na forum i czytam różne tematy, dołączam kolejne posty a w miedzyczasie gadam ze znajomymi na gg i wysyłam smsy do ludzi z grupy jakiego mam lenia i ze słowami otuchy hehe.....no ale nie jest źle jeszcze tylko ta anatomia i mam sesje z głowy :) mam nadzieje że sie uda, bo na razie mam wszytskie egzaminy do przodu :) PoWoDzEnIa wszystkim zycze... a jak sie nie uda to zawsze jest drugi termin ;)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja to mam juz normalnie dosc... :/
od poniedziałku mam codziennie po 2-3 zaliczenia... tak wszystko na zr... jakby nie mona było tego wszystkiego w czasei jakos rozłozyc... juz wymiekam normalnie... mało spie... non stop na kawach... o kurcze jak co sesje jest masakra.... jeden wielki wyscig szczurów... a to juz przedostatni semsstr i tzreba sie jakos trzymac... nie wiem czy dam rady... bede sie pewnie meczyc ztym wszystkim do konca lutego... zeby mi sie tylko sesje nie zazebiły... :/
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Nika19 ta na 100%
Poprawkę mam w Walentynki :/ :mruga:
Jutro 4 egzamin - na 5 roku 6 egzaminow normalnie chyba kogos zdrowo zrąbało :/
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
a ja sie do tego wszystkiego pochorowalam :(
jednej zerowki nie zaliczylam i w poniedzialek mam kolejny termin i nier wiem czy zdolam sie nauczyc
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Karotka też jestem chora :/
Zdałam kolejny egzam :D
3:1 dla mnie
1 dla profesorów niestety :p
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Kuźwa narazie nie jest źle ale mogloby byc lepiej, :/ . Nienawidze testow z koła. Taki jeden mialem i dostałem tylko 4 fuck :/ :]. Była by 5 to byłbym zwolniony z egz fuck fuck fuck :/ . musiałem jakos to odreagować sorcia. Juz mykam by by
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja sie zalamalam uczylam sie caly tydzien, dostalam kartke i cala wiedza mi gdzies wyparowala, poprawka na 100% :(
 

Bajka:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Jutro mnie czeka filozofia współczesna, a nie nie umiem. Jak mi pytania nie podejdą to będzie źle,
a potem jeszcze 3 egzaminy...A tak mi się nie chce...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Tylko 4 morfeusz ty to masz ambicje :p
Nika19 tez tak miałam - z tego oblanego egzaminu - osoby które uczyły sie połowę tego co ja zaliczyły...
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
i tu Carmen na suwa sie wniosek ze jednak nadmiar wiedzy jest równie szkodliwy jak jej brak niestety
czasem nie oplaca sie za duzo uczyc
pozdrawiam
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jestem taka zla :( i smutna, czytalam ksiazki, przeczytalam konstytucje inni nic nie zrobili i zalicza, a mi sie taki mix zrobil :( trudne jest prawo, a raczej podstawy wiedzy o panstwie i prawie :(

no a z informatyki sie nie uczylam i mysle ze jakos poszlo, ja tego nie rozumiem
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
uszy do góry Nika!! bedzie dobrze:)
przeciez jeszcze tak nie bylo zeby jakos nie bylo wiec sie nie martw na zapas
o ile sie nie myle to jest twoja pierwsza sesja wiec pewnie jeszcze nie uslyszalas stwierdzenia ze kazdy zdaje ale kazdy w swoim czasie
mowie ci bardzo pocieszajace zwlaszcza na 3 terminie z fizyki(ustnyyyyyy podkreslam) wiec nie martw sie i nie bierz na 100% serio tego co tam wyzej nagryzmolilam ;)
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Dla mnie wkurzajace jest własne to ze wkuwasz tydzień a jeden z drugim wystarczy ze poczytają sobie (tu kładę nacisk na słowo poczytają) notatki 2 dni przed i otrzymaja tą sama ocenę bądx lepszą. Tyczy sie to zwłaszca testów na kołach. ehh. :/. gardze testami, wole ustny. :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
test to nie byl, byly proste pytania a ja tak to zwalilam :(
Karotka, ale na pierwszym semestrze podobno warunkow nie ma :(
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
ty mi tu nie wyjezdzaj z zadnym warunkiem tylko pozytywne nastawienie i jedziemy:)
a ja dzisiaj mam poprawke i mam wrazenie ze nic nie wiem i jeszcze sie musze stresowac przez godzine
chyba umre z nerwow
buuuuuuuu
 
Do góry