Sesja- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :-)

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Gratuluje wszystkim ktorzy sa na kolejnym semestrze :) i trzymam kciuki za te wszytskie poprawki :)
 

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
zostal mi jeszcze jeden egzamin i jeden wpis...do poniedzialku musze zdac indeks
jeszcze tylko dokonczenie pracy mgr, obrona i po studiach :D
 

poppy

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Ah.. ja mam juz 4 egzaminy niezdane.... a mialam nadzieje na wolny wrzesien :)

Nika, a jaki masz tytul pracy, jesli mozna wiedziec ?:)

Nika, a jaki masz tytul pracy, jesli mozna wiedziec ?:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Polityka pamięci i za przyklad mam miejscowość w której się urodziłam
generalnie cięzko było z materiałami :]
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja tez już tydzień po egzaminach i czekam tylko na obronę pracy :D
 

firek

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Hmm, żadnych wrześniowców nie ma? Dziwne, w okolicach tydzień-dwa tygodnietemu by tu była masa ludu wylewajacego łzy - czy to szcześcia, czy smutku :)
Ja tylko żałuję, że ćwiczeńnie da sie we wrześniu poprawiać. Czy w ogóle powtarzać :/ Nie, muszę na zajecia z anglika lazic - i znowu nudaaaaa ;(
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
no to ja odświeżam topic wrześniowe łzy zażegnane czas na na SESJĘ ZIMOWĄ!!!! widzę ten tłum uradowanych ludzi na samą myśl o zarwanych nocach, czerwonych oczach z nie wyspania ect. czy część z was otrzymała już plany egz zimowych bo ja niestety tak i kiepsko to widzę :/ kiedy zaczynacie sie uczyć??
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja miałem uczyć się już wczoraj, ale jakoś nie wyszło ;). Na razie muszę skompletować skrypty-pierwszy egzamin koło 23 stycznia. Razem mam ich cztery. A do sesji podchodzę z dystansem, jeśli bliżej terminu to zakuwam, ale staram się być spokojny. Bowiem na roku krąży spora grupa osób siejących zawsze panikę, straszących, że egzaminy są nie do zdania etc. A jak komuś się noga podwinie to tragedia w trzech aktach.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
No ja tez mialem sie uczyc... mialem :p Mam kola za tydzien jakis wiec trzeba sie bedzie wziasc za siebie. Ta sesja u mnie nie wyglada az tak zle. W sumie jeden ciezki egzamin reszta to przedmioty do wyboru wiec gitara gra (oby :) ). Gorzej wyglada sesja letnia ale tym sie bede martwil pozniej.

Pzdr i zycze powodzenia.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Ja ma jutro kolosa z calego semestru ale zacznę się uczyć dopiero dziś bo mnie święta rozleniwiły. Do tego nie mam żadnego egzaminu w tej sesji tylko same zaliczenia z przedmiotów, żyć nie umierać.
 
Do góry