Seks Analny

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Asica, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz... Może jak będę trenować to będzie coraz lepiej... Skoro trening czyni mistrza...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wlasnie princess poczatki nie sa zbyt przyjemne, ale nie mozna sie zniechecac, pozniej jest znacznie lepiej
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A kiedy zacznie robić się przyjemniej? :D heh
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mialam cos takiego ze najpiwer robilam to przez jakis czas i nie bylo to przyjemne, a pozniej zrobilam to po dlugim okresie czasu i od tej pory zaczelam czerpac z tego przyjemnosc
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Acha... No to nie pozostaje mi nic innego jak TRENING :)
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nika, dzięki za rady... Gdyby nie Ty nadal żyłabym w niesmaku do tego rodzaju sexu... A teraz wiem że trzeba próbować a nie od razu się zrażać...
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ok, ale nieprędko będą rezultaty, bo widuję się ze swoim facetem jedynie w weekendy... i zawsze musimy się sobą nacieszyć w ten tradycyjny sposób :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
rozumiem, rozumiem
ja wlasnie zaczelam w ten sposob, potem dopiero tradycyjnie i wtedy analny poszedl na jakis czas w odstawke i wlasnie po tej dluzszej przerwie zaczelo mnie to podniecac
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja zaczęłam tradycyjnie i dopiero po 2,5 roku zdecydowaliśmy się spróbować analnego, zraziłam się totalnie bo było to bardzo nieprzyjemne a momentami nawet bolesne, mimo iż stosowałam nawilżenie. Od tej próby minęło ponad pół roku, więc może u mnie będzie podobnie jak u Ciebie :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dam Ci tylko taka rade, robcie to bardzo powoli- tzn niech on wchodzi w CIebie powolutku, zebyscie mogli odpowiednio zmieniac kat, bo to w analnym jest bardzo wazne i jezeli zrobicie to za szybko to nie bedzie zadnej przyjemnosci, tylko sam bol
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a pozniej oczywiscie czekam na jakis opis wydarzen!
my zawsze robilismy to w pozycji na pieska, ale musze stwierdzic, ze na jezdzca jest chyba wygodniej, w innych (no jeszcze jezdziec tylem) nie probowalam
 

Debussy

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Salem :)
A ja się zastanawiam jak można o takich sprawach pisać na forum, tak żeby czytali to inni ... Czy to nie jakiś rodzaj ekschibicjonizmu ?
Zwłaszcza, że prowadziłyście dialog, mogłyście przejść z tym na priv, albo na gg.
Pozdrawiam ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja bys przeczytala wczesniejsze wypowiedzi, a nie tylko te ostatnie to zauwazylabys, ze nie tylko my piszemy w tym temacie, na PW rozmawia sie na rzeczy nie zwiazane z tematem, a my caly czas piszemy na temat!!!!!!!!
rowniez pozdrawiam
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
No właśnie, inni też mogą czytać i wiele się nauczyć z tych rozmów :)
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Ewa31 dziekuje za poradnik przyda sie zeby przekabacic moja kobietke :p a tak pozatym seks analny rulez , tyllko na poczatku powoli i delikatnie przyda sie troche lubrykantu :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
kurcze wszyscy sie tego tak boja, a mnie nikt namawiac nie musial, bo sama to zaproponowalam chlopakowi :p
 
Do góry