Seks Analny

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Temat jush byl... ale aktualnie jest zamkniety. Ogolnikowo bylo tesh w temacie "pierwszy raz" wiec w wyniku zaistnialych okolicznosci zakladam jeszcze raz :p.
A wiec - wszystko co macie do powiedzenia na temat seksu analnego. Podoba sie ? nie bardzo ? jakiekolwiek spostrzezenia beda mile widziane. Owocnego postowania.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm homoseksualiscie męscy chyba inaczej oprócz 69 sobie nie poradza wiec istniec musi... osobiscie nie preferuje
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja mysle ze jest to dodatkowe urozmaicenie
wiadomo ze nie jest to sposob seksu na codzien
ale jako dodatek - czemu nie ;)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Dodatkowe urozmaicenie może się przekształcić w problemy zdrowotne u kobiety. Wg mnie z umiarem i dystansem do tego trzeba podchodzić. Ja osobiście może i jestem tradycjonalistką ale nigdy sobie na ten rodzaj miłości nie pozwolę.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Dodatkowe urozmaicenie może się przekształcić w problemy zdrowotne u kobiety. Wg mnie z umiarem i dystansem do tego trzeba podchodzić. Ja osobiście może i jestem tradycjonalistką ale nigdy sobie na ten rodzaj miłości nie pozwolę.

w sumie ja tez bym nie chcial z kobieta ten teges... wole jednak ten tradycyjny, albo raczej pasujący... hmm... "otwór" :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
ponury a mężczyznom podobno sprawia to więcej przyjemności :) Z uwagi na większą ciasność :p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ponury, ale ja o kobietach mówiłam :) I o tym, że w odbycie jest ciaśniej niż w pochwie, większy ucisk sprawia większą przyjemność :) podobno :p
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
jezeli obie strony nauczą się czerpać z tego przyjemnosc to nie widzę nic złego
pamietajcie! to ma byc urozmaicenie, a nie codzienny chleb
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
a feeee - nigdy !!! brrrr
Wogóle nie wiem JAK TO SIE W TAKI SPOSÓB robi - i nie chce wiedzieć :/

Jakoś mnie ostatnio zaczyna brzydzić seks.... a TYM BARDZIEJ analny brr
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ehhh Troche źle to napisałam... Nie ten zwykły stosunek... ROmantyczna i namietna chwila... Tylko te (jak dla mnie) nietypowe pozy... - do nich nalezy ANAL

poza tym słyszałam ze do ANALA trzeba jakies specjalne kremy nawilzające kupic.......
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Jestem zdecydowanie ZA, oczywiście, gdy obie strony wyrażają zgodę. Wszystkiego trzeba spróbować :).
 
Do góry