Seks Analny

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Pewnie niektórzy się kiedyś z czasem przekonają :D


Czasem warto otworzyć się i próbować pewnych nowości w sprawach seksu :)
Może się okazać,że to do czego kiedyś byliśmy na 'nie' nastawieni dziś sprawia przyjemność :)

Ale tak jak mówi Nika...nic na siłę :)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
mam pytania:
-hmm jakby to ująć... wiadomo że pochwa dziewicy jest węższa od pochwy kobiety uprawiającej długi czas seks w różnych pozycjach, więc interesuje mnie czy tak samo jest z tą drugą dziurką, czy się powiększa?
-jak często uprawiacie taki seks? Można uprawiać go kiedy się chce ?
-jakie mogą wystąpić problemy ze zdrowiem (pczynając od hemoroidów po jelito grube)?
-czy partner wchodzi tak głęboko jak ma ochotę?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wydaje mi sie że się nieznacznie rozciąga no i ponoć nie można za często, bo to niezdrowe :]

ostatnio jest u mnei ze tak napisze w stanie wstrzymania :]

a co do ostatniego to radze najpierw powoli i po kawałeczku i sama zobaczysz ;)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
mam pytania:
-hmm jakby to ująć... wiadomo że pochwa dziewicy jest węższa od pochwy kobiety uprawiającej długi czas seks w różnych pozycjach, więc interesuje mnie czy tak samo jest z tą drugą dziurką, czy się powiększa?
-jak często uprawiacie taki seks? Można uprawiać go kiedy się chce ?
-jakie mogą wystąpić problemy ze zdrowiem (pczynając od hemoroidów po jelito grube)?
-czy partner wchodzi tak głęboko jak ma ochotę?
nie wiem czy się powiększa, ale myślę, że to możliwe
mi już bardzo długo się to nie zdarzało, kiedyś czytałam, że można jak kobieta wie, że ma pustą odbytnicę, bo w przeciwnym razie byłoby niefajnie
co do powikłań- nie wiem
hmm... myślę, że jak powiesz mu, że za głęboko, to zrozumie, bo fizycznie to chyba może wejść tak głęboko jak chce.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
zainteresowałam się seksem analnym ponieważ nie mam orgazmu pochwowego, a 'zabawa' związana z drugą dziurką sprawia mi przyjemność kierującą się ku orgazmowi(normalny seks również sprawia mi wiele przyjemności, ale takiej która nie prowadzi do orgazmu)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mam pytania:
-hmm jakby to ująć... wiadomo że pochwa dziewicy jest węższa od pochwy kobiety uprawiającej długi czas seks w różnych pozycjach, więc interesuje mnie czy tak samo jest z tą drugą dziurką, czy się powiększa?
-jak często uprawiacie taki seks? Można uprawiać go kiedy się chce ?
-jakie mogą wystąpić problemy ze zdrowiem (pczynając od hemoroidów po jelito grube)?
-czy partner wchodzi tak głęboko jak ma ochotę?

jezeli bardzo czesto kobieta uprawia seks analny,odbyt sie rozszeza. uprawialm ale juz nie uprawiam.
jezeli bedzie sprawialo to ci przyjemnosc,mozesz uprawiac ile zechcesz.. ale mozesz uszkodzic zwieracz odbytu co powoduje w pozniejszych latach niezdolność kontrolowania oddawania kału,możliwośc zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową, w szczególności wirusem HIV...
 
Do góry