Rozstępy i cellulit - jak się ich pozbyć?

Juliab4

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poznań
Ehh... Ja mam rozstępy na udach ;( a jestem drobna ale wprawdzie bardzo urosłam w porównaniu z poprzednim wzrostem BB)
Czytałam kiedyś że rozstępów NIE da się zlikwidować chyba że laserowo ale za duże koszty <_< I można jednak tylko zrobić żeby zbielały, moje właśnie zbielały ;) Ale nadal je widać :( :( A rozstępy można do blizn porównać bo nie można ich się pozbyć i też są wypukłe :niepewny:
 

madziula131

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
A powiedzcie mi jak zrobic ten peeling kawowy...
I jak sie masujecie, jakimi ruchami?
Np na piersiach to slyszalam ze trzeba od wewnatrz do zewnatrz...
I jak moze wicie to ile kosztuje laserowe usowanie??
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Bierzesz kawę, dodajesz trochę wody żeby nie była taka sucha, masujesz tym ciało i najlepiej jeszcze owinąć się folią i zostawić to na parę minut. Potem spłukujesz. I gotowe :)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ja mam inny sposób.
Fusy z zaparzonej kawy + kefir/olejek/oliwka/olejki co mam pod ręką i masuje suchą skórę.
Nie owijam się folią, bo nagrzewanie np nóg nie jest zdrowe, powstają pajączki itp... (oczywiscie nie kazdemej osobie musza zaraz pajaczki się zrobic)
Następnie spłukuje, Na biust raczej nie polecam jest zaostry, zaszorstki, do biustu i dekoldu powinno si euzywac pilingów takich jak do twarzy.
 

madziula131

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam Was dziewczyny po raz kolejny!
I serdecznie dziekuje ze przepisy na ten peeling kawowoy! Poprostu rewelka!
Stosuje go trzeci dzien dpiero a juz golym okiem widac efekty!
Jest swietny, odrazu po nim jescze myje sie żelem z daxa antycyllulitowym, tez jest fajny i tre tarka...
Jescze tylko balsamu fajnego nei znalazlam.
Kiedys miałam z msteli i byl fajny, ale drogi..
Czy macie jakies swoje sprawdzone ktore moglybyscie polecic?
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
no tak mustela jest drogi.
Niestety nie mam nic sprawdzonego na rozstępy, zawsze polecam poprostu smarowanie, wcieranie masaze w salonach masazu na rozstępy.
Co do wyszczuplajacych to u mnie króluje soraya. Daje efekt ale jak si ejej uzywa, wyszczuplające efekty.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Olejek rycynowy jest straszny, używałam go do paznokci. Jeśli chodzi o pazurki to super, ale na więcej zabiegów się nie zdecyduję. Od samego zapachu chciało mi się wymiotować :bag:
 

madziula131

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Hm nie rozumie o co chodzi z tym olejkiem bo ktos chyba jeden post skasowal...

A czy polecacie jakies kapsilki rozbijajace tluszcz od srodka???
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Naprawdę od owijania folią nóg powstają pajączki?


a gdzies czytałam ze sie nie poleca.
Hm nie powinno sie rozgrzewac łydek i nóg, szybciej wtedy powstają żylaki itp.
Z reguły preparaty np do łydek są chłodzące, a z koleji wyszczuplające balsamy rozgrzewają (przynajmniej ten mój).
Ale zabiegi w salonach kosmetycznych sa przeprowadzane własnie z folią wiec juz sama nie wiem, to raczej kwestia indywidualna, nie kazda kobieta ma zylaki.

A tabletki, to niestety nie pytanie do mnie,poprostu nie uzywałam nigdy.

Co do olejku rycynowego(tez nie wiem o co chodzi bo ktos post skasował) to ma duuzo zastosowan, nieskreślałabym go odrazu :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ale są przyjemniejsze sposoby dbania o urodę, choćby oliwa z oliwek. Ten olejek jest obrzydliwy.
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ey, wiem, ze były już o to próźby, ale ja naprawde potrzebuje skutecznego środka na te rozstępy!!! Jestem w drużynie pływackiej i wątpie żeby w czasie treningu nikt tego nie zauważył, więc chce je jak najszybciej zlikwidować:( Są czerwone, osadzone na udach i troche na...piersiach. POMOCY!!! Okropnie się z tym czuję;( proszę o coś sprawdzonego:(

HELP!!!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Kremy, najlepsze opinie ma Eveline i Oriflame. Nie zlikwidujesz ich na 100% tylko staną się mniej widocznie.
 

salma

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
brwice
ja stosuję krem z avonu a dodatkowo suplement Recellox i powoli widzę pozytywne efekty -wkońcu!!!!!
 

jente

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jest sporo zabiegów na cellulit i rozstępy w gabinetach kosmetycznych. Jak ktoś jest niesystematyczny albo kremy na niego nie działają, to może warto?
Na cellulit to "żelazko antycellulitowe" (masaż próżniowy) albo pompa termiczna Thermal Shaper.
A z rozstępami można walczyć aparatem do peelingu, sonoforezy i mikrostymulacji (Ultrasonic) :)

Takie zabiegi trochę kosztują, ale za to można liczyć na lepsze efekty niż przy użyciu kremów i balsamów. Co Wy o tym sądzicie? Lepiej tańsza i bardziej czasochłonna, czy droższa, ale dająca lepsze i szybsze efekty?
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Co do peelingu ciała to polecam sól gruboziarnistą, do twarzy, szyji i dekoltu- cukier. A na same rozstępy dobrze działa mycie szrym mydłem (poważnie) i smarowanie czymkolwiek na rozstępy a potem zawinięcie w folię i pod kołdrę.
 

kameleon88

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wypróbuj na cellulit silny krem Bio Plante System z serii Naturalna Sylwetka na cellulit. Krem jest bardzo skuteczny, szybko likwiduje grudki, bo mocno drenuje skórę, ma aż 10 aktywnych składników (wyjątkowy, żaden inny kosmetyk antycellulitowy nie ma takiego składu), w tym CLA czy hodeol.
Naprawdę ujędrni Ci skórę, skóra będzie sprężysta i zlikwiduje to, co nieładne. Najlepiej możesz go kupić na www.pharm24.pl
 
Do góry