Rozstępy i cellulit - jak się ich pozbyć?

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Co do peelingu ciała to polecam sól gruboziarnistą, do twarzy, szyji i dekoltu- cukier. A na same rozstępy dobrze działa mycie szrym mydłem (poważnie) i smarowanie czymkolwiek na rozstępy a potem zawinięcie w folię i pod kołdrę.


sol gruboziarnistą źle wspominam, podrapałam sobie nogi :niepewny:
z tą folią pod kołdrę hm... ja spróbuje z leginsami, pewnie będzie wygodniej :eek:k:
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
Hej :)
Tez się borykam z rozstępami. Na biuscie mam juz biale i praktycznie ich nie widac, wiec dalam im spokoj, ale niepokoją mnie te nad kolanami. Najbardziej przeraza mnie wizja lata...Mam krem z Eveline i powiem, że jest calkiem dobry (stosuje 2 tygodnie wiec nie ma jeszcze widocznych efektow), ograniczylam slodycze i wogole jedzonko, ale chcailabym wyprobowac jakies cwiczenie. Wiem ze jest ich cale mnowsto, ale orientujecie sie moze ktore z nich sa najodpowiedniejsze na tego typu problemy?
Pozdr.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Niestety mnie tez to dopadlo ... na posladkach, najbardziej mnie wkurza.. ta skora, jak sie przejedzie palcami, czuc takie nierownosci :((
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Na początku moje rozstępy smarowałam jakimś specjalnym kremem. Robiłam to regularnie co dziennie wieczorem i szczerze mówiąc nic mi to nie pomogło ;/ więc nawet nie kupowałam następnej tubki.
Ale pisałyście że woda mineralna pomaga i to prawda :D od kilkunastu miesięcy piję praktycznie wodę niegazowaną i moje rozstępy pojawiają się bardzo rzadko :)
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Kremy i inne specyfiki niewiele pomogą... To jest uwarunkowane genetycznie... niestety...
 

Stodolanka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
cellulit to nie choroba to bardziej typ skóry i jesli go masz to niewazne czy jestes szczupła czy nie, ćwiczysz czy nie i co w siebie wsmarowujesz bedziesz go trochę mieć i trzeba to zaakceptować! A dlaczego dziewczyny na zdjęciach w gazecie go nie mają - bo się retuszuje zdjęcia oraz robi odpowiednie oświetlenie itp....nie ma się czym przejmować po za tym myslę że my kobiety przeceniamy spostrzegawczość facetów.....
 

kama_0206

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Kujawsko - Pomorskie
HEJ
ja niestety tez walcze z rozstepami...
ale mam dla was propozycje. slyszalam o kremie palmers, ktory pomogl wielu osobom. ja mam go od 2 dni i narazie nie widze efektow, ale mysle, że to za krotki okres. Niestety nie jest dostepny w Polsce. Mi przywiozla znajoma z Anglii ( od razu 2 butelki :)), ok. 3 funtow jedna, wiec taniutko. Jeżeli ktos bedzie zainteresowany, to moge podac bardziej szczegolowe informacji.
mysle, że warto sprobowac:)
Ps. Kremy z Ewelin sa do d... :D
 

jovvinka

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
a ja sobie dziś kupiłam serię cellu free z Pharmaceris - pojawiła się nowość, a i tak chciałam zainwestować w coś na cellulit no i tak jakoś trafiło na tę serię pharmaceris. na razie łyknęłam tabletkę - suplement diety z L-karnityną, kwasem CLA i innymi dobroczynnymi składnikami. wieczorkiem się wypeelinguję i posmaruję kremem. jak zobaczę jakieś efekty, to dam znać.
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Eveline to dobra firma jeśli chodzi o cellulit - ja ostatnio zaczęłam też używać takiego błotka z algami z morza martwego - http://mmo.pl/bloto-na-cellulit-p-116.html
tak w ogóle polecam ten sklep bo znajdziecie tam dużo rzeczy na odchudzaniei dużo rad i opinii w opisach produktów- ja tam kupuję zarówno kosmetyki na cellulit jak i np akcesoria fitness
Ale poza tym wszystkim....
Trzeba się dużo ruszać, bo bez tego nie zniknie cellulit:)
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
mi po odchudzaniu zrobiły się rozstępy na piersiach ;(
nie wiem jak się tego pozbyc ;(

ja stosowałam na rozstępu pharmaceris M - krem na rozstępy, o ten: http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=11839 moje rozstępy stały się praktycznie niewidoczne, bardzo polecam :)


a ja sobie dziś kupiłam serię cellu free z Pharmaceris - pojawiła się nowość, a i tak chciałam zainwestować w coś na cellulit no i tak jakoś trafiło na tę serię pharmaceris. na razie łyknęłam tabletkę - suplement diety z L-karnityną, kwasem CLA i innymi dobroczynnymi składnikami. wieczorkiem się wypeelinguję i posmaruję kremem. jak zobaczę jakieś efekty, to dam znać.

ja w ogóle lubię pharmaceris i stosuję różne kosmetyki - do twarzy, na rozstępy, uważam, że jak na kosmetyki "apteczne" mają bardzo przystępną cenę i świetne działanie. serię na cellulit kupiłam kilka dni temu. boski zapach, kolor - o efektach będę się mogła wypowiedzieć za jakiś czas ;) na razie skóra wyraźnie gładsza i jędrniejsza.
 

weronka122

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
polecam Koncentrat redukujący cellulit Plante System z wyciągiem z alg morskich.konsystencja olejku umożliwia łatwe wsmarowanie i działanie.Można stosować na uda, brzuch i pośladki
jest super naprawdę polecam
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
polecam Koncentrat redukujący cellulit Plante System z wyciągiem z alg morskich.konsystencja olejku umożliwia łatwe wsmarowanie i działanie.Można stosować na uda, brzuch i pośladki
jest super naprawdę polecam

ja nie raz już spotkałam się z opinią, że te olejkowe preparaty nie zawsze chcą się wchłaniać o dziwo i zostawiają potem ślady na ubraniu. zresztą z kremami jest podobnie. póki co na razie się na dr Irenie Eris nie zawiodłam, więc od tej strony również mogę polecić ten specyfik.
 

kropelka19

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Na poprzedniej stronie było coś wspomniane o zabiegach u kosmetyczki... Była któraś? Jakie efekty?


JA CHODZĘ NA ENDERMOLOGIĘ COŚ W SAM RAZ DLA LENIUSZKÓW... ZAMIAST SIE MASOWAĆ MASUJE MNIE MASZYNA NARAZIE BYŁAM 3 RAZY I POZA ZMNIEJSZENIEM CELLULITU MAM MNIEJ W PASIE :))) EFEKTY SĄ NAPRAWDE FAJNE CENOWO TEZ BEZ TRAGEDII ZAINTERESOWANYCH ODSYŁAM DO STRONKI ctl.wroc.pl
 
Do góry