Rozstępy i cellulit - jak się ich pozbyć?

awaria

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
polegam gabke antycelulitowa- syrena, kosztuje grosze, swietnie myje i likwiduje pomaranczowa skorke :)
 

endo12345

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
:( :( mam straszny problem....na nogach i pupie mam rozstepy i cellulit..nie wiem jak mam sie go pozbyc
znacie moze jakies skuteczne sposoby

pomocy :( :( :(
Ja używam naświetlania pulsacyjnym światłem czerwonym i podczerwonym, aparatem lightmed, dla mnie rewelacja ,widoczne efekty po 6 dniach
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A słyszałyście o metodzie stop-cellulit? Ja się spotkałam z bardzo wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego programu i zastanawiam się czy któraś z was już go próbowała? Z tego co dowiedziałam się na stronie polega on na odpowiedniej suplementacji, diecie oraz terapii falą akustyczna na miejsca objęte problemem. Myślę, że może to być skuteczniejszy sposób niż używanie wszelkich balsamów.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Jolcia05 - no właśnie też słyszałam o tej metodzie i byłoby bardzo fajnie jakby ktoś podzielił się opinią jeśli poddał się terapii. Cellulit dotyczy ogromnej większości kobiet i mam nadzieję, że w końcu zostanie wymyślona skuteczna metoda na pozbycie się go... Zwłaszcza, że balsamy i kremy wcale nie są skuteczne... Niestety.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Prawda jest taka, że tematyka jest bardzo obszerna, bo cellulit można zwalczać (lub próbować) na tysiące różnych sposobów. Jeżeli chcecie wybrać odpowiednią metodę, to zapytajcie np. w gabinetach medycyny estetycznej, albo poczytajcie sobie więcej tutaj: http://www.estetica.pl/usuwanie_cellulitu/
 

KibaM

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Krioterapia powinna być idealna. "Cały organizm uaktywnia się do maksimum. Mięśnie wydają się rozluźnione, skóra gładziutka jak nigdy dotąd, stawy zyskują większą ruchomość." W zaciszu domu, możesz robić sobie masaże prysznicem, na zmianę lodowatą i gorącą wodą. Natalia 1986 ma rację. Cellulit można zwalczyć na bardzo dużo sposobów, ważne aby próbować i odnaleźć ten najlepszy dla nas.
 

MaxAnia-1980

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja chyba skuszę się na zrobienie testów Dna. Chcę się dowiedzieć jakie mam predyspozycje do wystąpienia ciężkiej postaci cellulitu. Moja mama ma taki na udach że boli ją nawet dotykanie .
 
D

Dziubek_1

Guest
krążą pogłoski (niesprawdzone) że rozstępów i cellulitu pozbyć się nie można. Można tylko zamaskować.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
pływanie, bieganie ;)odpowiednia dieta: zero fastfoodów, i bezwartościowego jedzenia.
oczywiście efektów nie będzie widać od razu to chyba jasne. skuteczność zależy od stopnia zaawansowania cellulitu.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ciężko jest się pozbyć obu tych rzeczy. ja leczenie cellulitu zaczęłam od sprawdzenia w czym jest tak naprawdę problem. Okazało się, że mam zastoje i powinnam przede wszystkim dążyć do poprawienia ukrwienia skóry. Po wielu masażach widzę poprawę.
 

LittleDragon

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Z cellilitem i rozstępami ciężko wygrać. ;/ W sumie jak tam patrzę, to co druga dziewczyna ma to lub to, albo obie rzeczy. Ja na razie wstrzymuje się z usuwaniem, poczekam aż do po ciąży (a na razie nie planuję;P), bo po niej też na pewno coś się pojawi nowego ;/, więc wtedy sobie usunę rozstępy na pewno. Na razie robię rozeznanie w nowościach, co warto co nie, bo lubię taką tematykę, ponadto lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć :D, bo to w końcu chodzi o nasze ciało, a w zdrowym ciele zdrowy duch.
 
L

libelule

Guest
endo12345 napisał:
sad.gif
mam straszny problem....na nogach i pupie mam rozstepy i cellulit..nie wiem jak mam sie go pozbyc
znacie moze jakies skuteczne sposoby

pomocy
sad.gif
sad.gif
Ja używam naświetlania pulsacyjnym światłem czerwonym i podczerwonym, aparatem lightmed, dla mnie rewelacja ,widoczne efekty po 6 dniach
Przede wszystkim zdrowa dieta i ćwiczenia (basen i rowerek działa cuda). Na rozstępy są kremy po których są one mniej widoczne (używałam po ciąży), a z cellulitem walczyłam za pomocą właśnie diety, ćwiczeń i Detocellu Slim. 3 miesiące to trwało i już prawie nic nie ma.
 
D

Dorka123

Guest
Moje rozstępy z czasem same zbladły, teraz sa widoczne tylko przy odpowiednim (a właściwie nieodpowiednim) świetle i pod pewnym kątem. W każdym razie pogodziłam się z nimi i zupełnie mi nie przeszkadzają. Za to z cellulitem walczę z każdej strony, od środka detocellem, od zewnątrz masażami i smarowidłami, a do tego zmiana diety i ćwiczenia. Jest super :) Trzeba tylko pamiętać o systematyczności.
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja od dwóch miesięcy walczę z cellulitem. Zaczęłam od biegania, zmieniłam dietę, piję dużo wody. Codziennie staram się ćwiczyć, albo chociaż iść na szybki spacer. Wyeliminowałam sól, którą zastąpiłam ostrymi przyprawami. Nie jem białego ryżu ani makaronu. Z pieczywem też nie przesadzam (tylko pełnoziarniste). Kupiłam też tabletki, które mają w tej walce pomóc. Póki co idzie mi nieźle. Dwa razy w tygodniu robię sobie maskę z kawy i codziennie (prawie ;)) masuję się szczotką lub bańką chińską. Grunt to systematyczność.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Dieta, unikanie niektórych pokarmów napewno nie jest bez znaczenia dla walki z cellulitem. Detocell wspomniany wyżej znam i używam ale szczerze niewiele oprócz masażu robię dla swojego cellulitu. Choć i tak powiem Wam, że widzę poprawę bo skóra jest inna, bardziej napięta, sprężysta. Ale co ważne trzeba być systematycznym, to chyba najważniejsza zasada.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
slonko000 napisał:
Mam straszny problem....na nogach i pupie mam rozstepy i cellulit..nie wiem jak mam sie go pozbyc
znacie moze jakies skuteczne sposoby

pomocy
sad.gif
sad.gif
sad.gif
Też miałam ten sam problem. Nawet nie chcę wymieniać na forum, ilu sposobów na pozbycie się cellulitu próbowałam. Masakra. Pomogła mi dopiero doktor Brumer, która doradziła mi karboksyterapię. Zabieg nie jest najprzyjemniejszy, ale efekty? WOW! Jestem za to niezmiernie wdzięczna pani doktor.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Na cellulit chyba najlepsza jest siłownia..ja niestety nie mam w sobie zaparcia i konsekwencji, by systemattycznie ćwiczyć..kosmetyki i inne szybkie, latwe sposoby na pozbycie się cellulitu uważam za mało skuteczne i jest to tylko strata pieniędzy :/

Większą udręką są dla mnie rozstępy, niestety po ciąży mogę już na zawsze się pożegnać z bikini :(
Nie wiem czemu nikt jeszcze nie wynalazł czegoś na to paskudztwo, byłby milionerem :)
 
D

Dobrawa

Guest
Ja mam pilling do ciała antycellulitowy Yoskine Body, który kupił mi moj facet. Najpierw chciałam go udusić, ale kosmetyk jest na prawdę świetny, więc wybaczyłam mu to faux pas :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja teraz wzielam udzial w konkursie Bielendy, mozna wygrac zestaw kosmetykow na cellulit :D moze to jest jakies rozwiazanie,do tego troche ruchu, mniej slodyczy i bedzie ok :)
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Ja miałam 15 kg nadwagi i niestety bardzo duży celulit. Udało mi się zrzucić póki co 8 kg, dietą, masą ćwiczeń. Na celulit stosowałam masaż na sucho oraz balsam taovital.pl/cellurase-balsam-anty-celulitysowy-z-kofein-lypocare-l-karnityn-i-bodyfit-x28100mlx29-249-p.asp
Teraz lubię odkrywać swoje nogi, a gdy patrze w lustro prawie nie widzę celulitu.
Masa ludzi twierdzi, że balsamy nic nie dają. Ciężko wymagać cudów i zaniku celulitu gdy się leży przed TV i wcina chipsy. Na pewno stosowanie balsamów trzeba połączyć z odpowiednim nawodnieniem, zdrową dietą, aktywnością fizyczną i masażem. Trzeba spróbowac i być cierpliwym, a to zaprocentuje.
 
Do góry