Rozstępy i cellulit - jak się ich pozbyć?

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ale może słonko 000 sąą potrzebne...
To nie jest Twój temat! :mruga:
Po za tym body mix jest chyba dla wszystkich.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Jasne...
Że Ty się bedziesz grejpfruitami obżerać, to Ci przejdzie. :mruga:
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
ja zaczęłam przedwoczraj ostrą walkę !
co drugi dzień peeling kawowy połączony z masażem gumową rękawicą,2 razy dziennie serum eveline slim extreme-na cellulit
2 razy dziennie cepan na rozstepy :]
ponadto : duuużo wody,odpowiednie jedzenie i najważniejsze,czyli ruch :D
 
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
mankid ja tez stosuje ten sam schemat działania co Ty :) mam nadzieje, że pomoże. Peeling z kawy jest boski :) a i serum eveline'a tez mi sie podoba super chłodzi, no i nie jest drogi :). Na razie widzę, że skóra jest bardziej jędrna- ale cell dalej się panoszy...oby do lata się zmniejszyl :p Powodzenia wszystkim!
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
mankid ja tez stosuje ten sam schemat działania co Ty :) mam nadzieje, że pomoże. Peeling z kawy jest boski :) a i serum eveline'a tez mi sie podoba super chłodzi, no i nie jest drogi :). Na razie widzę, że skóra jest bardziej jędrna- ale cell dalej się panoszy...oby do lata się zmniejszyl :p Powodzenia wszystkim!
to uczucie chłodu jest boskie ;P
właśnie zrobiłam sobie peeling,wysmarowałam się i teraz siedze w ciepłych getrekach i piżamce co by się wygrzac,żeby sie lepiej wchłonęło :D
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Aha.
Ale myślałam, że to temat o cellulicie, nie grejpfruitach. :]
 
K

Kulka83

Guest
najlepsze dlA mnie jest masazyk szczotka z naturalnego wlosia male koliste ruchy i na to kremik mi sluzy nivea tylko ze trzeba to roi regularnie ostatnio wspomagam sie clarinolem cla firmy walmark zabijam drania od srodka.jesli czynnoscie sa systematycznie wykonywane to bedzie efekt daje slowo:)
 

aska_ga

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nibylandia
Polecam wam zel antycelluitowy Nivea "Goodbye cellulite". Nie wiem czy ogladalyscie, ale byl taki program co robiono test konsumencki na takie kremy. Ten krem wygral, gdzie konkurowaly krem z Vichy i nawet Dior. Zel "goodbye cellulite" nie jest wcale taki drogi-kosztuje 33 zl w Rossmanie. Nie kupujcie w Super Pharm bo tam kosztuje 43:/ przesada, 10zl przebitki. Po za tym zelem polecam gimnastyke- przysiady zwykle i wykroczne. Oczywiscie woda, woda i woda:) Powodzenia!!
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ja dzis ogladałam reklamę jakis garnier. Nawet nie wiem co bo moj dziadek zaczął gadać :(
 
A

Alek06

Guest
na cellulit z czystym sumieniem moge polecic Inneov , jest w formie do picia i cyba teraz w tabletkach.Co do rozstepów to nie mam zielonego pojecia bo na szczescie ich nie mam ,ale z celulitem miałam nielada problem.Ale Inneov sobie pradził.Kosztyje cos około 90 zl ale naprawde warto je wydac zamiast kupowac drgie kremy ,które akurat na mnie nie działały.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Oooo ^_^
Dzisiaj w gazecie coś znalazłam, a mianowicie: ' ' Wiosenne porządki z ciałem za pomocą wyłącznie naturalnych wspomagaczy. Drenują(?) , pobudają krążenie, oczyszczają z toksyn, a w rezultacie od środka rozprawiają się z cellulitem i pomagają w odchudzaniu. ^^ '' Spróbujcie np. MethoDraine, w tabletkach i płynie o smaku jabłkowym, 120 zł albo Forte Pharma 72 zł/ 10 fiolek.
 
A

Alek06

Guest
Oooo ^_^
Dzisiaj w gazecie coś znalazłam, a mianowicie: ' ' Wiosenne porządki z ciałem za pomocą wyłącznie naturalnych wspomagaczy. Drenują(?) , pobudają krążenie, oczyszczają z toksyn, a w rezultacie od środka rozprawiają się z cellulitem i pomagają w odchudzaniu. ^^ '' Spróbujcie np. MethoDraine, w tabletkach i płynie o smaku jabłkowym, 120 zł albo Forte Pharma 72 zł/ 10 fiolek.


znacznie drozsze niz Inneov , ale nie oznacza ze przez to skuteczniejesze.ja juz wole Inneov ,sprawdzony o nei spotkałam sie jeszcze z negatywnymi opiniami.
 
Do góry