Rozstępy i cellulit - jak się ich pozbyć?

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
No, chciałam pomóc. :)

Znowuu coś znalazłam ^_^
A dokładniej to '' antycellulitowy peeling w formie żelu do mycia pozwoli na rozpoczęcie batalii przeciw pomarańczowej skórce już pod prysznicem, Lirene 13 zł.''
Żel wyszczuplający pomoże w zgubieniu zbędnych centymetrów w obwodzie bioder i ud Lipometric Vichy Laboratories 99 zł :eek:
I intensywnie ujędrniający żel Dove z algami.
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Mama się ze mnie śmieje, że mam początek cellulitu bo ona w moim wieku nie miała. To wszystko przez słodycze :p A może w tamytych czasach nie było takiej roznorodnosci ;P

Podobno najlepszą kuracją jest masowanie pod prysznicem nóg najlepiej jakąś szortską gąbką itp. UDOWODNIONE :) Ale trzeba robic to regularnie, a ja na to jestem zbyt leniwa ;/

Więc podkradam mamie Eveline bodajże cos tam wyszczuplajacy, likwidujacy cellulit i rozstepy.
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
a ja polecam 'fisan' na rozstępy(nie jest tani ale warto zainwestować mi pomógł zmniejszyc białe rozstępy powstałe w wyniku zbyt szybkiego wzrostu zaś siostrze mej w ciąży też pomaga) ktoś tu powiedział że jak są czerwone to musztarda po obiedzie a to bzdura właśnie najlepszy moment na ich sie pozbycie całkowite w przypadku białych to fakt...juz zostaje jakiś zabieg chirurgiczny ale czerwonych sie pozbyć można:) co do celuitu wiele kobiet sobie go wymyśla
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
To prawda... Może być spowodowany nawt przez stres! Najlepiej to zrezygnować z używek( papierosów, alkoholu i kawy). Jest jeszcze takie coś jak Good Bye Cellulite, prawda??
 

prolongatum

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
na roztepy jest dobrze nasmarowac sie czyms tłustym np jakas oliwka mi takie cos pomaga i praktycznie nie widac ich:)
 
K

Kulka83

Guest
na cellulit polecam massaze domowe lub rozbicie go od srodka kapsulkami anty cellulitowymi np clarinol cla firmy walmark mi pomagaa a cellulit tez nie lubi zimnej wody:)
 
A

Alek06

Guest
To prawda... Może być spowodowany nawt przez stres! Najlepiej to zrezygnować z używek( papierosów, alkoholu i kawy). Jest jeszcze takie coś jak Good Bye Cellulite, prawda??


Jest ,ale mnei nie bardzo pomógł.To co ja oprócz Inneov moge polecic to domowy peeling z mleka i soli.Robimy papke ,nakladamy na posladki i po 10 min spłukujemy.Przez 2 razy w tyg mozna sobei stosowac taki domowy zabieg.Tylko troszke piecze ale pomaga.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mi Nivea wysłała w tamtym roku to GoodByeCellulite i nic mi nie pomógł.
Fajny jest taki zwykły ujędrniający z Avonu - ja mam taki w świątecznym opakowaniu, ale skóra po nim jest super :)
 
K

Kulka83

Guest
hmmm...kremy trzeba stosowac kiedy skora jest nastawiona na wsiakania czyli po prysznicu najlepiej cielplo zimnym i masazu bo inacze polowa kremu sie zciera i czesc.poza tym drogie sa .z doswiadczenia wiem najtansze najlepsze.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A mi się bardzo dobrze wchłania. Ja mam teraz żel peelingujący, po peelingu najlepiej. Zapach mi się nie podoba, ale właściwości są ok.
A z tymi najtańszymi nie zawsze tak jest.
 
K

Kulka83

Guest
ja lubie kremy ziaji bardzo ladne zapachy dobre dzialanie .ale moj cellulit jest dosc zaawansowany choc i tak wyglada mega dobrze .ja musze brac kapsulki zeby go rozbic od srodka.
 
K

Kulka83

Guest
jak staniesz tylem do lustra i scisniesz pupe z calej sily i zrobia sie dziurki to jest niedobrze .ja mialam kiedy doly na pupie tylek uratowaly mi doslownie masaze profesjonalne ale babeczka doradzila mi zeby cellulit rozbijac od srodkka i wlasnie ona mi clariniol cla polecaila. teraz jest kiepsko ale nienajgorzej warto dbac o siebie bo czasem jest tak powaznie ze nie da sie juz go usunac do konca,.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dałam swoje nogi kumpeli do sprawdzenia :p Powiedziała, że nie mam cellulitu :O Ale to dobrze. Będę się smarować zapobiegawczo :D
 

monaa13

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mam właśnie problem z rozstępami. Mam 16 lat i pojawiły mi się rozstępy...już może rok temu je miałam ale w mniejszej ilości. pojawiły się na wewnętrznych stronach ud i ciągną sie od bioder aż po kolana:( Wyglądają strasznie i ja się z nimi strasznie czuję. Nie mogę krótkich spodenek nakładać bo bardzo się rzucają w oczy....a o pływaniu to już nie ma mowy.
Byłam u lekarza i powiedział, że to normalne w moim przypadku bo szybko rosnę (16 lat i mam 1,79cm) próbowałam różnych kremów np. ujędrniających, przeciw rozstępom ale nic nie dają!! Proszę pomóżcie!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Może wypróbuj z Oriflame? Antycellulitowy jest super, więc przeciw rozstępom też powinien być dobry.
Albo Eveline. Słyszałam wiele dobrych słów o tej firmie.
 

monaa13

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zakupiłam MASŁO DO CIAŁA ZIAJA CZARNE,podobno bardzo pomaga bez względu na wiek. Może ktoś to stosował? Jeśli tak to byłabym wdzięczna o opinie.;)

a zapomniałam dodać, że rozstępy mam również na piersiach.............:/
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Mam właśnie problem z rozstępami. Mam 16 lat i pojawiły mi się rozstępy...już może rok temu je miałam ale w mniejszej ilości. pojawiły się na wewnętrznych stronach ud i ciągną sie od bioder aż po kolana:( Wyglądają strasznie i ja się z nimi strasznie czuję. Nie mogę krótkich spodenek nakładać bo bardzo się rzucają w oczy....a o pływaniu to już nie ma mowy.
Byłam u lekarza i powiedział, że to normalne w moim przypadku bo szybko rosnę (16 lat i mam 1,79cm) próbowałam różnych kremów np. ujędrniających, przeciw rozstępom ale nic nie dają!! Proszę pomóżcie!

heh przede wszystkim liczy sie systematyczność, i najważniejsze jest smarowanie, wcieranie, zaraz po kąpieli i dłuzej niz normalnie balsam.
Spróbuj tez oliwką do ciała albo oliwą z oliwek:)P)
co do ziaji to czytałam opinie ze dobra ;)

mam kilku letnie rozstępy, kiedy mi sie pojawiły to nawet nie wiedziałam co to jest :(
i po kilku latach sie za nie wziełam, nie znikneły ale troche sie zmniejszyły... wsmarowywałam balsamy.
A... i staraj sie smarowac od dołu do góry ciała, mozesz tez spróbowac piling kawowy jezeli masz cellulit.
to chyba tyle, stosuj sie do innych wskazówek, które są w tym temacie.
 
Do góry