Różnice wyznaniowe wśród forumowiczów

zapraszam do oddania głosu i wypowiedzi

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Po co poszukiwać, jak się znalazło? Zejście z dobrej drogi będzie dopiero złą postawą.

Też jestem chrześcijanką, katoliczką i nic tego nie zmieni mam nadzieje.
Teraz uważasz tę drogę za dobrą, ale człowiek rozwija się całe życie. Oczywiście dobrze jeżeli znajdziemy coś w czym czujemy się dobrze, ale nie powinno się zakładać, że kiedyś nie znajdzie się lepsze.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Jestem katoliczką, choć muszę przyznać ze jestem otwarta na inne religie, i zawsze mnie to cieszy kiedy mam szanse poznać ludzi o innym światopoglądzie
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Jestem katoliczką, choć muszę przyznać ze jestem otwarta na inne religie, i zawsze mnie to cieszy kiedy mam szanse poznać ludzi o innym światopoglądzie
No i prawidłowo - żeby więcej takich było.

Sam byłem kiedyś katolikiem, lecz obecnie nie przynależę do żadnego konkretnego wyznania - po prostu wierzę w Boga.
 

doomsmoker666

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Z tym się zgodzę, chociaż według mnie nie jest to zjawisko którym należy się specjalnie przejmować. Jeśli mówię komuś, że inspiruje mnie filozofia satanistyczna, a on potem szepcze ludziom za moimi plecami że zarzynam zwierzaki ku chwale Szatana, to świadczy tylko o jego niezbyt wysokim poziomie intelektualnym.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mam znajomego 2,12 wzrostu on ma wyższość...
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Poza tym chcemy wywalić tych gupich wierzących, zeby się nam nie wtrącali w udawadnianie, że bog to wytwór wyobraźni tych gupich wierzacych
 
A

adullam

Guest
Wolny chrześcijanin. Świadek Jezusa.


- Koniec Bezbożności w Armagedonie.

A to dobre z tym końcem "bezbożności" (cokolwiek to oznacza) w armagedonie.
Huzia na Juzia i pełna doskonałość. O naiwności ludzka!


Łaska i pokój.
 
M

MaxSped

Guest
Wszyscy wiemy, że pragnienie prowadzi do cierpienia, tylko oszukujemy się nie zwracając uwagi na ten fakt bo jesteśmy za słaby by wyrzec się pragnień. Prawdziwa religia to Buddyzm.
 

A.P.W

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak sobie popatrzyłam i widzę że chyba tylko ja w tym gronie jestem Mariawitką :(
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie da się ukryć, że nie jest to popularne wyznanie
 
Do góry