Różnice wyznaniowe wśród forumowiczów

zapraszam do oddania głosu i wypowiedzi

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Miryam, weź wreszcie przestać się tym szczycić i wszędzie wyszukiwać błędy, nawet tam, gdzie ich nie ma. Szczególnie, że przynajmniej JESZCZE tą muzułmanką nie jesteś, tylko chcesz nią być.
 

cfc004

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Świętokrzyskie
Błąd jest i to oczywisty! Nie ma czegoś takiego jak Mahometanizm.
A skąd wiesz, że nie jest Muzułmanką?
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Katolik, jak kazdy z mojej rodziny. Dobrze mi z tym i tak już zostanie.
 

slowami_bywam

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
gdyby powiedziała, że katoliczka to byłaby to poczęci hipokryzja bo nie uczestniczę w sakramentach a one są kluczowe dla wiary w kościele katolickim, więc może powiem wierzę w istnienie Absolutu i obraz chrześcijański jest mi najbliższy.
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja bym tylko chciała, aby wbrew wszelkim religiom, wyznaniom oraz proroctwom - albo i zgodnie z ich doktrynami, każdy wierzący i niewierzący odznaczał się szacunkiem w stosunku do innych i tolerancją wobec tych, którzy mają inny światopogląd, wierzenia czy wartości. Takie marzenia ściętej głowy.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
na tym forum staram się pilnować aby wszyscy odnosili się do siebie z szacunkiem, nie zawsze się to udaje
 
M

Monixa752

Guest
nie wiem hehe czym się różni wolny chrześcijan od katolika, więc wzięłam wolny chrześcijan bo wierzyć wierzę mocno, ale mam swoje zdanie, że wiele jest bzdurnych zasad i ich nie stosuję i rzadko mocno bywam w kościele :) ale podstawa jest też taka jak ktoś krytykuję moją religię denerwuję się łatwo :)
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Z tego co wiem, to wolny chrześcijanin to wyznawca protestantyzmu, a przynajmniej jednej z jego odmian.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Nie mam pojęcia :p
Ale na pewno trzeba rozróżniać chrześcijaństwo i katolicyzm, bo to dwie różne rzeczy.
 

Active_Angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
228
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Universe
Jestem katoliczką, ale mam własne spojrzenie na otaczajacy mnie świat. Nie zamykam się w sztywnych ramkach wiary. Filozofuje i sama dochodzę do prawdy :)
 
Do góry