Różnica wzrostu

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Dziewczyny, nie róbcie tego błędu co ja. Jeśli facet jest naprawdę do rany przyłóż, to warto dać mu szansę. Nie ograniczajcie się do wzrostu. Potem możecie swojego wyboru żałować :).
Oliwko ale co ja na to poradzę jesli nie lubię jak facet podczas tańca ma oczy na poziomie mojego biustu. ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Oliwko ale co ja na to poradzę jesli nie lubię jak facet podczas tańca ma oczy na poziomie mojego biustu. ;)
Może za mały biust ? :D ;) :p

A tak mówiąc już bardziej poważnie. Jak przypadkiem poznana dziewczyna jest wyższa to raczej sam widze, że nic z tego nie będzie, więc nie nakręcam się zbytnio na nią. Inna sprawa, że czasem to różnie wychodzi bo to nie nakręcanie się, automatyczne schładzanie ;) siebie powoduje, że siłą rzeczy zachowuję się znacznie luźniej, co potrafi czasem pomóc w osiągnięciu niezamierzonych rezultatów ;)

No ale ogólnie wolę niższe ode mnie dziewczyny, tym bardziej, że lubię jak mają na nogach szpilki , szpileczki, obcasy... :) Choć to też zależy - czasem niby jest różnica, ale jej prawie nie widać bo para mimo wszystko jakaś taka proporcjonalna jest. Myślę, że pare cm różnicy jest "do przeżycia". Przy większej różnicy raczej sam bym się już źle czuł bo jak już sobie coś mój mózg ubzdura to nie da rady z nim wygrać :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No, moze i na poczatku znajomosci to peszace, lecz gdy ja np tanczylam z tym bylym, ktory byl nizszy, to bylo cudnie i nie mialam wrazenia, ze gapi sie w biust, raczej bylismy wtuleni, jak podczas wolnego tanca. To jak juz sie saobie spodobalismy.Ja np za malego biustu nie mam absolutnie ;) lecz wiadomo, ze nie lubie jak byle kto mi sie tam gapi .
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Na tyle ile znam facetów to w deski raczej zagladac nie lubią. :p

Tez prawda ;) Chociaz nie uogolniajmy, kazdy biust ma swoje zalety, sa tez milosnicy malych biuscikow :)

no ale tez mam taka ciekawa ksiazke, lecz bardziej naukowa i nie sa pewni czemu wielu panow lubi duzy biust, ale podejrzewaja, ze to kojarzy sie podswiadomie z wieksza plodnoscia partnera
a panowie chca miec coraz wieksze sprzety, poniewz wiadomo chca czuc sie mescy, mimo ze kobiete moga zadowolic nawet nieduze gabaryty tak naprawde no i tez jest poglad, ze taki duzy sprzet latwiej zaplodni :D :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie musza chasmko zagladac, moga zwyczajnie spojrzec.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To fakt! u płaskich musi się skupić, żeby nie pomylic pleców z przodem.

Ej no nie badzmy tacy uszczypliw, naprawde nie ma powodu :) Nie tylko duze sa ladne, kobiety z malym biustem nie powinny byc dolowane :) i tak na to co najbardziej sie patrzy to twarz :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Czyżbym Cię obraził ? :lol:

nie. Zawsze pisalam, ze mam sredni biust i mnie to nie dotyczy. Jestgem zadowolona z siebie, jednak wychodze z zalozenia, ze nie powinno sie nikogo obrazac, tym bardziej za to jak wyglada itp, poza tym uwazam, ze moze byc atrkacyjna nawet kobieta z malym biustem i sa panowie ktorzy wola nawet ten maly i to jest prymitywne by obrazac kogos za to bo matura mu czegos poskapila
zawsze sie temu przeciwstawiam , niezaleznie czy dotyczy mnie to czy nie :)
Tacy netowi napinacze .. jak Ty, Drad..
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ee nie myślę, że ktoś bierze to na poważnie. O ile piersi są dość proporcjonalne do reszty ciała właścicielki to nie widzę problemu :) Zresztą, ja i tak najpierw patrzę na twarz, potem sylwetka, nogi i dopiero wracam do piersi. Jak nie są jakieś mikroskopijne to już jest ok :) Tak naprawde to mogą być i mniejsze, ale niech będą młode, jędrne, sprężyste :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Moniko spokojnie nikt nikogo nie obraża, dyskusja jest wynikiem zadawanych pytań przez Greega ;)

No niby tak, lecz i tak wychodzi obrazanie ludzi, ktorym poskapila natura, a poza tym nie ten temat. :)

No po prostu nawet w zartach nie lubie takich tekstow :) Lepsze sa zarty ktore nikogo nie obraza :)

No co prawda to prawda, ja mam biust C, nie raz o tym pisalam i na pewno nie sa mikroskopijne, jakby np vampirek chcial wiedziec :D No ale wiadomo twarz w kobiecie jest najwazniejsza, taka prawda.
 
M

Machoman

Guest
Ee nie myślę, że ktoś bierze to na poważnie. O ile piersi są dość proporcjonalne do reszty ciała właścicielki to nie widzę problemu :) Zresztą, ja i tak najpierw patrzę na twarz, potem sylwetka, nogi i dopiero wracam do piersi. Jak nie są jakieś mikroskopijne to już jest ok :) Tak naprawde to mogą być i mniejsze, ale niech będą młode, jędrne, sprężyste :)


One wszystko biorą na poważnie, także lepiej uważaj :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Oczy partnera na poziomie biustu to nadal temat o wzroście, a wiec wszystko :eek:k:

No ok, powiedzmy,. wiesz ze Ciebie cenie, nie mam do Ciebie zalu :) Ja po prostu nie lubie typu pewnych zartow np tkaich ktore zartuja z czyjegos wygladu, nie wiem wyznawanej religii czy stylu ubierania sie. Uwazam, ze sa krzywdzace. ale moze po priostu przesadzam, nie wiem. Zawsze mowili, ze nie mam poczucia humoru . Trudno :D Moj chlopak mnie w tym uzupelnia :) Mimo wszystko nadal uwazam, ze ten angel91 nic nie wnosi do tematow i od tej pory bede go olewac, moze mu sie znudzi jak ludzie zaczna go olewac, kolejne dziecko neo :D i on ma 19 lat.. phiii

Pozdrawiam :papa:
 
Do góry