Różnica wzrostu

malikov

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Chciałbym się dowiedzieć od was (szczególnie od kobiet ;) co sądzicie o różnicy wzrostu miedzy dziewczyną a chłopakiem. Piszę z pewną 'lubą' od jakiegoś czasu, tak tylko piszę (jeszcze się nie spotkaliśmy). Dogadujemy się niesamowicie fajnie, ona ma to coś :) Kiedy okazało się że ona ma 175 a ja 170 , powiedziała że jej to absolutnie nie przeszkadza- że liczy się wnętrze a uroda to dodatek ;) Mi osobiście też by to nie przeszkadzało, ale wiem że dziewczyna chce być przy chłopaku bezpieczna i nawet jeśli ona o tym nie wspomina to ja swoje wiem i nie chcę żeby się zawiodła. Co o tym myślicie? Pozdrawiam :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Sam Twój wzrost nie zapewni jej bezpieczeństwa. Skoro powiedziała, że jest to dla niej obojętne to nie masz się czego obawiać :]
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
poruszyłeś jedną z ważniejszych kwestii - bezpieczeństwo

Wzrost może być jednak tylko dodatkiem, jeśli jesteś pewny siebie, masz swoje zdanie i swoje zasady, będziesz postrzegany jako dominujący, to zapewnisz bezpieczeństwo.

Jeśli jesteś zgadzasz się ze wszystkim co ona mówi, nie masz swojego zdania lub często je zmieniasz, to pewnie będziesz chłopcem od rozmów :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Chciałbym się dowiedzieć od was (szczególnie od kobiet ;) co sądzicie o różnicy wzrostu miedzy dziewczyną a chłopakiem. Piszę z pewną 'lubą' od jakiegoś czasu, tak tylko piszę (jeszcze się nie spotkaliśmy). Dogadujemy się niesamowicie fajnie, ona ma to coś :) Kiedy okazało się że ona ma 175 a ja 170 , powiedziała że jej to absolutnie nie przeszkadza- że liczy się wnętrze a uroda to dodatek ;) Mi osobiście też by to nie przeszkadzało, ale wiem że dziewczyna chce być przy chłopaku bezpieczna i nawet jeśli ona o tym nie wspomina to ja swoje wiem i nie chcę żeby się zawiodła. Co o tym myślicie? Pozdrawiam :)

Bylam kiedys z nizszym chlopakiem. mimo wszystko czulam sie bezpiecznie, bo ufalam mu. Warto sprobowac, skoro Wam to nie przeszkadza. Dla mie wzrost ma male znaczenie.
 

malikov

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dobrze piszecie ;) Nie jestem raczej typem 'macho' i lubię dużo z kobietami rozmawiać ('chłopiec od rozmów' ;D)-ale może to ma tez swoje plusy ;). Temat ten napisałem właśnie żeby poznać zdanie kobiet ponieważ z tą moją o tym wzroście nie piszę. Mimo iż się trochę tym przejmuję to myślę, że nie mogę jej tego dac po sobie poznać :)

Bylam kiedys z nizszym chlopakiem. mimo wszystko czulam sie bezpiecznie, bo ufalam mu. Warto sprobowac, skoro Wam to nie przeszkadza. Dla mie wzrost ma male znaczenie.
Spróbuję napewno :eek:k: lepiej spróbować niż pozniej żałować i myśleć : 'a może akurat by się udało'. :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dobrze piszecie ;) Nie jestem raczej typem 'macho' i lubię dużo z kobietami rozmawiać ('chłopiec od rozmów' ;D)-ale może to ma tez swoje plusy ;). Temat ten napisałem właśnie żeby poznać zdanie kobiet ponieważ z tą moją o tym wzroście nie piszę. Mimo iż się trochę tym przejmuję to myślę, że nie mogę jej tego dac po sobie poznać :)


Spróbuję napewno :eek:k: lepiej spróbować niż pozniej żałować i myśleć : 'a może akurat by się udało'. :)

Oczywiscie :)
 

Panna O.

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
wzrost?? mysle ze kobieta najlepiej czuje sie przy wyzszym chlopaku. ale nie zawsze tak jest. nie mozna przekreslic milosci bo on jest nizszy. tez mialam nizszego chlopaka. swietnie sie czulam bo naprawde byl dla mnie wazny i nie przeszkadzalo mi to ani troche.:)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Wzrost wcale nie jest decydującym czynnikiem który sprawia, że dziewczyna czuje się przy chłopaku bezpiecznie. Sam znam kilku kolesi którzy nie mają nawet 1,70 m wzrostu a sieją postrach :]
 

zielona_oliwka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Boat City
Jestem dosyć wyrośniętą babą (178cm), dlatego niekiedy znalezienie faceta, który jest wyższy jest trudne. Jednak powiem Ci, że pamiętam chłopaka... 3 cm niższy ode mnie, ale miał cudowny charakter. Traktował mnie naprawdę wyjątkowo. Czasem jak sobie pomyślę, to mnie mierzi, że tacy jeszcze chodzą po tym świecie.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jestem dosyć wyrośniętą babą (178cm), dlatego niekiedy znalezienie faceta, który jest wyższy jest trudne. Jednak powiem Ci, że pamiętam chłopaka... 3 cm niższy ode mnie, ale miał cudowny charakter. Traktował mnie naprawdę wyjątkowo. Czasem jak sobie pomyślę, to mnie mierzi, że tacy jeszcze chodzą po tym świecie.
Nie jest tak zle Oliwko, jest mnóstwo wysokich meżczyzn musisz sie tylko dobrze rozgladać.
 

Nefretete.

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
52
Punkty reakcji
2
Jestem dosyć wyrośniętą babą (178cm), dlatego niekiedy znalezienie faceta, który jest wyższy jest trudne. Jednak powiem Ci, że pamiętam chłopaka... 3 cm niższy ode mnie, ale miał cudowny charakter. Traktował mnie naprawdę wyjątkowo. Czasem jak sobie pomyślę, to mnie mierzi, że tacy jeszcze chodzą po tym świecie.
łącze się z Tobą, tyle, że ja mam te 2cm więcej, niestety ;/

Wzrost nie świadczy o tym czy mężczyzna może zapewnić kobiecie bezpieczeństwo. Jeśli jej to nie przeszkadza to bardzo dobrze. Zaczęliście od rozmów, piszesz, że dobrze się dogadujecie więc trzeba próbować.
 

Interek

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jak chcesz już tak bardzo zapewnić jej bezpieczeństwo fizyczne to zacznij trenować Krav Mage :p Ja trenuje z 2 lata już i raczej nie miał bym problemu obronić wybranki ;) Polecam heh.. ;)
 

zielona_oliwka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Boat City
łącze się z Tobą, tyle, że ja mam te 2cm więcej, niestety ;/

Wzrost nie świadczy o tym czy mężczyzna może zapewnić kobiecie bezpieczeństwo. Jeśli jej to nie przeszkadza to bardzo dobrze. Zaczęliście od rozmów, piszesz, że dobrze się dogadujecie więc trzeba próbować.


To już było, minęło. Teraz jestem w związku z kimś innym.
Ale tamte chwile wspominam z sentymentem. :)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Na pewno ;) nie wierzę zeby jakaś kobieta czuła się komfortowo z kurduplem, no chyba że niektórym braki wzrostu, wyrównuje grubosć portfela. :papa:
 

zielona_oliwka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Boat City

Hahaha, tak. O tamtym "niższym" myślałam tylko i wyłącznie w relacjach koleżeńskich, ale cóż, nie wyszło, bo nie chciałam niczego ponadto.

Dziewczyny, nie róbcie tego błędu co ja. Jeśli facet jest naprawdę do rany przyłóż, to warto dać mu szansę. Nie ograniczajcie się do wzrostu. Potem możecie swojego wyboru żałować :).
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Na pewno ;) nie wierzę zeby jakaś kobieta czuła się komfortowo z kurduplem, no chyba że niektórym braki wzrostu, wyrównuje grubosć portfela. :papa:

Eee przestan, ja jak mowilam mialam chlopaka nizszego i naprawde bylo mi dobrze :) I rozpadlo sie jak pisalam nie przez wzrost. Nie mialam jednak takiego poczucia, ze nie czuje sie bezpiecznie. Naprawde mi na tym chlopaku zalezalo.Aaa i bogaty tez nie byl, wrecz przeciwnie.
 
Do góry