Romantyczny Plan :)

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Witam wszystkich forumowiczów.... a w szczególności dziewczyny ponieważ to do Was jest pytanko :) Więc słuchajcie ....
Jakiś rok temu poznałem pewną dziewczynę.. Na poczatku traktowałem ją jako znajomą. Jest to była dziewczyna mojego sąsiada, był z nią niespełna 3 tygodnie ;/ .... Ale to już nie mój problem :) No więc.... na wakacje wyjechałem za granice.... i wtedy się zaczęło .... Zaczęliśmy rozmawiać na GG.... rozmawialiśmy czasami nawet po 10 godzin ..... :D :eek: O wszystkim i o niczym!! Powoli zacząłem ją traktować jako przyjaciółkę, a potem jeszcze jako kogoś więcej..... Jak wróciłem spotykałem się z nią kiedy tylko mogłem.... ona również jak tylko była w pobliżu chciała się ze mną spotkać .... Kiedy sobie uświadomiłem dokąd to zmierza.. było już za późno!!!!!! ZAKOCHAŁEM SIĘ!!
.. Chciałbym jej to powiedzieć jednak wiem że są dziewczyny które po takim wyznaniu mogą się po prostu odwrócić i odejść.... A myśl że jej miałoby zabraknąć w moim życiu by mnie chyba zabiła... wiem że Ona taka nie jest ale wciąż mam wątpliwości.... Po prostu boję się ją stracić nawet jako przyjaciółkę, mimo iz czasami wydaje mi się że ona też chce czegoś więcej ale nie potrafię utwierdzić się w przekonaniu że na pewno!!
Ostatnio,jak odprowadzałem ją do domu, na niebie nie było żadnej chmurki.. niebo było przejrzyste i świeciło blaskiem gwiazd...stanąłem i zacząłem się w nie wpatrywać, a ona wraz z ze mną.... Powiedziała że chciałaby kiedyś odnaleźć swoją gwiazdę..... Więc wpadłem na pewien pomysł..... Jest możliwość nazwania gwizdy czyimś imieniem.. znalazłem stronę na której da się to zrobić .....Jest to zapisywane w międzynarodowym rejestrze gwiazd i już na zawsze tak zostaje.... A mójplan wygląda następująco:

Moim zamiarem jest nazwanie gwiazdy Jej imieniem. U nas w mieście jest stadion który bardzo ładnie wygląda. Chciałbym ustawić na samym środku tego stadionu teleskop, skierować go na tą jedną gwiazdę, poprosić kogoś aby tam poczekał i popilnował teleskopu kiedy ja bym po nią poszedł... Chciałbym Ją zaprowadzić na ten stadion..... aby najpierw spojrzała przez teleskop, a potem pokazać jej certyfikat który stwierdza że gwiazda którą właśnie oglądała Nazywa się tak jak ona!!!! Potem mam zamiar wyznać jej co naprawdę do niej czuję..... Oto moje pytanie: Czy takie coś by się Wam spodobało?? Czy w naturze dziewczyny jest aby taka romantyczna sytuacja sprawiła że jej uczucia do mnie ( jeśli takowe są ) wzrosły??!!!??? .... Jestem romantykiem i takie wizje są dla mnie idealne.... A jak jest z dziewczynami??

Pozdrawiam Wszystkich :*

EDIT: Tak jeszcze na marginesie dodam że fajnie by było ( oczywiście to już nie w mojej mocy ) aby był śnieg :) Taki śnieżny wieczór byłby jeszcze bardziej romantyczny + para z ust :) Ahhhhhhhhhhhh..... rozmarzyłem się :)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Jak jej sie nie spodoba to mozesz do mnie przyjechac i dla mnie cos takiego zrobic....gwarantuje ze skocze Ci na szyje z radosci :D :D :D fajny pomysl i bardzo romantyczny a dziewczyny lubia romantyzm :zakochani:
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Człowieku na 95% jest Twoja...... A dla Ciebie ogromne brawa za GENIALNY pomysł!! Ta dziewczyna ma ogromne szczęście że takiego faceta w swoim życiu spotkała, szczerze wątpie aby tego NIE doceniła. Jeśli JUŻ czegoś więcej do Ciebie nie czuje to z pewnością po takiej akcji POCZUJE.
Powodzenia w przygotowaniach!!
 

Natalia20

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Powinno jej się spodobac nawet jak nie jest typem romantyczki. Mam nadzieje ze nam pozniej opowiesz jak wyszło.., Pozdro
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Jak nie wypali to trudno (chociaż szkoda by było :( ) Ale mam jeszcze kilka innych pomysłów w zanadrzu :D .... A o całej akcji i o jej efektach na pewno poinformuje :D Dzięki za słowa otuchy :*
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Plan masz bardzooo romantyczny, dla mnie bomba.
Życze powodzenia i czekam na wieści jak poszło:):)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
super pomysl :)
zazdroszcze dziewczynie
romantyk z Ciebie i w dodatku nie masz oklepanych pomyslow
widac,ze bardzo Ci na niej zalezy,skoro az tak sie postarales,ona tez to na pewno zauwazy... zycze powodzenia :*
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Romantyczne :D
Ale pomysł z filmu "Szkoła Uczuć"
Mimo wszystko fajny pomysł :)
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Ja uważam że pomysł jest naprawde fajny a tylko jedno pytanie skad weźmiesz teleskop masz w domu?
No wiesz patrzac z mojego punktu widzenia to raczej powinno Ci się udać sam fakt że rozmawialiście ze soba po 10 godzin to już o czyms świadczy...
 

szopcia

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
dokładnie.... wzięte ze szkoły uczuć :)

ale planik bomba :)
nie ma co... zrob to jak najszybciej :)
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Ja uważam że pomysł jest naprawde fajny a tylko jedno pytanie skad weźmiesz teleskop masz w domu?
Hmmm.... Ja osobiście nie mam w domu teleskopu.. ale mój dobry kolega ma i zapewne mi go użyczy na jakiś czas :)

Ale pomysł z filmu "Szkoła Uczuć"

Co do szkoły uczuć.... Fakt... ten film mnie zainspirował do zrobienia tego pomysłu :) Zapewne bym go nie robił gdyby nie fakt że ona "chce znaleźć Swoją gwiazdę" :) A zależy mi na niej cholernie i chcę spełnić jej marzenia!!!! :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
o wyborny pomysł ! Tym lepiej, że ze Szkoły Uczuć, wielbię ten film ;).

Szczęściara z Niej. życze powodzenia i działaj, szybko ;).
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Noo pomysł baardzo fajny. Ale coś wspomniałeś o certyfikacie. A skad chcesz go wziaść? xD i moze przeczekaj te odwilze.. xD bo stojąc w mokrych butach, jak wokół szaro i buro to będzie już tak romantycznie xD
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Jeju !
Pomysł świetny, żeby każdy facet miał takie pomysły.
Po takim czymś, ja bym się sama zakochała. :p
Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki żeby wszystko się udało. :)
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Noo pomysł baardzo fajny. Ale coś wspomniałeś o certyfikacie. A skad chcesz go wziaść? xD i moze przeczekaj te odwilze.. xD bo stojąc w mokrych butach, jak wokół szaro i buro to będzie już tak romantycznie xD

Jest możliwość wykupienia gwiazdy... Jest pewna strona internetowa ( polska ) na której można wybrać sobie gwiazdę ( w zależności od jej jasności ) i nadać jej imie patrona.... Otrzymuje się certyfikat o autentyczności tego zjawiska... Zresztą... jesli jest ktos zainteresowany to zapraszam na GG (9159667).... podam stronkę na której można nazwać swoją gwiazdę :) A jak już wspominałem ten stadion jest pięknie oświetlony więc buro i szaro nie będzie :) A jeśli buty będą mokre.. to gotów jestem ją na rękach nosić aby jej nie przemokły :)

A oto jak wygląda taki certyfikat:

dyplom_big.jpg


Zbieżność nazwisk i sytuacji przypadkowa ;] .... To jest tylko wzór..
 

Qbi

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Bielska-Bialej
heh tez jestem romantykiem i mam ruzne pomysly ale na to jeszcze nie wpadlem cos o tym ze mozna nazywac mi sie obilo o uszy bd musial zbadac sprawe i moze sie to przydac THX :D
 
Do góry