Romantyczny Plan :)

basia2b

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hmmm jezeli chodzi o mnie to mnie by to nie ruszylo bo ja romantyczna nie jestem... a jeżeli ona jest choć troche romantyczna to ją dźgnie ;D i napewno Ci sie uda
 

Lilly88

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
ja ci powiem, że na mnie by podziałało ^^. eh. dlaczego ja nigdy nie byłam z żadnym romantykiem? :<
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
to albo nie jestes romantykiem albo powinienes juz dawno umrzec :lol:

...

hahh; ]]] wesolych swiat :pP
 

Aneti1982

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Swietokrzyskie
O kurcze jestem pod wrazenie, ze w ogole tacy goscie jak Ty jeszcze istnieja!!! Nawet nie masz sie nad czym zastanawiac tylko chlopie dzialaj poki nie jest jeszcze za pozno. Powodzonka ;)
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
bardzo ładnie :) kochaniutki masz dziewuszkę w garści ;) :p
Tylko upewnij się czy ona tym zachwyci i czy w ogóle się zna na takich sprawach bo może się okazac że będzie zielona jak jabłuszko w tym temacie i wtedy moze byc trochę lipnie. Ale myślę że wszystko będzie oki oki :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Witam wszystkich forumowiczów.... a w szczególności dziewczyny ponieważ to do Więc wpadłem na pewien pomysł..... Jest możliwość nazwania gwizdy czyimś imieniem.. znalazłem stronę na której da się to zrobić .....Jest to zapisywane w międzynarodowym rejestrze gwiazd i już na zawsze tak zostaje.... A mójplan wygląda następująco:

Moim zamiarem jest nazwanie gwiazdy Jej imieniem. U nas w mieście jest stadion który bardzo ładnie wygląda. Chciałbym ustawić na samym środku tego stadionu teleskop, skierować go na tą jedną gwiazdę, poprosić kogoś aby tam poczekał i popilnował teleskopu kiedy ja bym po nią poszedł... Chciałbym Ją zaprowadzić na ten stadion..... aby najpierw spojrzała przez teleskop, a potem pokazać jej certyfikat który stwierdza że gwiazda którą właśnie oglądała Nazywa się tak jak ona!!!! Potem mam zamiar wyznać jej co naprawdę do niej czuję..... Oto moje pytanie: Czy takie coś by się Wam spodobało?? Czy w naturze dziewczyny jest aby taka romantyczna sytuacja sprawiła że jej uczucia do mnie ( jeśli takowe są ) wzrosły??!!!??? .... Jestem romantykiem i takie wizje są dla mnie idealne.... A jak jest z dziewczynami??

Pozdrawiam Wszystkich :*

EDIT: Tak jeszcze na marginesie dodam że fajnie by było ( oczywiście to już nie w mojej mocy ) aby był śnieg :) Taki śnieżny wieczór byłby jeszcze bardziej romantyczny + para z ust :) Ahhhhhhhhhhhh..... rozmarzyłem się :)

Czy Ty ogladales ,,SZkole Uczuc" Jak tak to gratuluje, takiego chlopaka ze swieczka w reku szukac. Znakomity pomysl i zazdrosze tej dziewczynie :)

Dzisiaj pokaze ten temat mojemu chlopakowi moze da mu to do myslenia...
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Plan godny samego Kopernika!

Mam następujące uwagi i rady:

1. zanim zapłacisz za gwiazdę dowiedz się, czy to nie jest jakaś umierająca gwiazda..wiesz to się czasem zdarza w kosmosie..mamy wielkie bum i robi się czarna dziura..a jak masz pecha, to może się to teoretycznie stac nawet wtedy, jak laska będzie ziorać przez lunetę..porażka :(

2. sprawdź, czy można kupić kilka i czy wtedy jest zniżka..jeżeli tak, to weź ze trzy, widzę po postach że dziewczynom się pomysł podoba..kto wie co jeszcze Cię czeka..? Nazwiesz sobie gwiazdę wedle bieżącej fascynacji :) i msz gotowca, możesz też odstąpić mniej romantycznemu koledze i jeszcze zarobisz :eek:k:

3. uważaj, żeby sprawy nie polożyła kwestia wypożyczenia teleskopu..również przy wyborze gwiazdy musisz znać jego zasieg, bo najtańsze gwiazdy widać tylko przez te wielkie talerze NASA w Colorado.

4. śnieg załatwią armatki takie jak na stoku narciarskim.

Ośmielam się podsunąć te pomysły, bo widzę że przy całym romantyźmie jesteś jednak człowiekiem praktycznym, skoro nie zapomniałeś tworząc wszak plan w uniesieniu, o konieczności pilnowania teleskopu na stadionie :D
Pozdrawiam, przeslij mi na PM cennik gwiazd, dowiedz się czy można zamówić zaćmienie słońca BB)
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
O kurcze jestem pod wrazenie, ze w ogole tacy goscie jak Ty jeszcze istnieja!!! Nawet nie masz sie nad czym zastanawiac tylko chlopie dzialaj poki nie jest jeszcze za pozno. Powodzonka ;)


No wiec.... Jest juz za pozno ..... Od dzisisj mozecie mnie szukac w kaciku zlamanyh serc :( .... ale mimo wszystko dzeki za wszystkie odp. na moj post.... I za slowa otuchy....

Pozdrawiam!!
 

Luqs

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sledzielem ten tema i Gz stary za pomysl (bylem pewien ze Ci sie uda) to co sie stalo(tak dokladniej)...
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Sledzielem ten tema i Gz stary za pomysl (bylem pewien ze Ci sie uda) to co sie stalo(tak dokladniej)...

Co sie stało..no przecież ostrzegałem!

Pewnie czarna dziura zamiast gwiazdy :( albo facet pożyczył teleskop i drżące dłonie zawiodły..trzask, plask o glebę i z lunety można teraz najwyżej zrobić rurę do kanalizacji..wiesz ile taka rzecz kosztuje..?

Lecę do kącika złamanych teleskopów..możesz na mnie liczyć kolego :(
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Co sie stało..no przecież ostrzegałem!

Pewnie czarna dziura zamiast gwiazdy :( albo facet pożyczył teleskop i drżące dłonie zawiodły..trzask, plask o glebę i z lunety można teraz najwyżej zrobić rurę do kanalizacji..wiesz ile taka rzecz kosztuje..?

Lecę do kącika złamanych teleskopów..możesz na mnie liczyć kolego :(

Twoj pierwszy post byl smieszny... ale ten juz nie jest!! :(



A co do tego co zaszlo.... Niestety... nie wytrzymalem.... Wygadalem sie wczesniej.... Nie o tym co zamierzalem zrobic, ale o tym co czuje..... Chociaz ... teraz wydaje mi sie ze nawet gwiazda z nieba by nie pomogla... ;/ Jednak wielka szkoda .... mimo wszystko ze nie wprowadzilem mojego planu w zycie.... Nie powiem ze '' i tak nie byloby warto'' ... bo byloby!! Poprostu chcialem jej pokazac jak bardzo mi na niej zalezy ..... Ale teraz niestety tego nie zrobie... Bo wydaje mi sie ze Ona i tak wie ze bardzo mi zalezy .... ale..... nie wszystko uklada sie w zyciu tak jak czlowiek by chcial.... teraz .. musze zyc z mysla ze Jest pewna osoba... ktora jest blisko, wrecz na wyciagniecie reki..... a ja jej nigdy nie dosiegne!! Na pewno nigdy nie przestane jej kochac... bo jak juz raz sie kochalo to nie mozna nie kochac... ale bede sie musial nauczyc z tym zyc ... To moze brzmiec tak ze sie poddaje.... ale to nie to ... ja sie nie poddaje.... poprostu... nie chce jej sprawiac przykrosci narzucajc sie..... a po drugie... ( jak zreszta napisalem w temacie ) wole ja miec "chociaz" jako przyjaciolke, niz nie miec jej wcale.... Miejsce w jej serduchu nie jest mi przeznaczone ( Jezu... ja naprawde gadam jak desperat i samobojca :D ) jako kogos wiecej niz przyjaciela.....

Dziekuje wszystkim za slowa otuchy ( nawet Tobie datner :mruga: ) Nawet nie wiecie jak badzo mnie na duchu podniesliscie :) Specjalne Thx dla Sniacego.... :)

Jedyne co teraz musze zrobic.... to nie dac sie ..... "Dont let your memories kill you " Jesli bede sie tego trzymal to wszystko bedzie ok :)


P.S. To nie jest list samobojczy.... :D Mimo ze troche wyglada ;D


P.S. II .... no to ktora z Was dziewczyny chciala gwiazdke? :) Hehe.... zarcik ;P
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No szkoda że nie ułożyło się tak jakbyś chciał.
Ale gratuluję że włożyłeś całe serducho w ten plan. :)

P.S. II .... no to ktora z Was dziewczyny chciala gwiazdke? Hehe.... zarcik ;P
Ja !! :D żarcik.
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Przemyślałem sprawę :) ... Jednak to zrobię :D Bez względu na wszystko... :) ... Tylko lekko to ubarwię :D I trochę dłużej poczekam.. bo do wakacji :D Ale teraz .. to będzie dopiero suprise :D

Napisałem wcześniej że się nie poddam.. no i tego nie robię... a czy takie coś można nazwać narzucaniem się?? BB) I don't think so :sexy:
Za bardzo kocham tą dziewczynę aby sobie odpuścić :) Ale.. więcej szczegółów kolejnej odsłony mojego niecnego ( czyt: w dobrych intencjach BB) ) planu tutaj nie mogę zdradzić BB)
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Nie no ja to bym sie rozplynela chyba jakby ktoś coś takiego dla mnie zrobił ....
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Ale.. więcej szczegółów kolejnej odsłony mojego niecnego ( czyt: w dobrych intencjach BB) ) planu tutaj nie mogę zdradzić BB)
Krajstof moj forumowiskowy Dalaj Lama ma problemy :mruga: no nie moge...
Nie mam pojecia czemu ale Twoje wypowiedzi czasem mnie rozwalają. Jesteś bardzo nieprzeciętnym człekiem i chwała Ci za to. Do tego trochu wrażliwości i pomysłowości no i mamy MAJSTERSZTYK ;)
Ale nie róbmy tu kąciaka wzajemnej adoracji :p i wracając do tematu: Słusznie, nie poddawaj się bo szkoda by było zmarnowac taki plan na poderwanie dziewczyny. A swoją drogą, ona chyba nie wie co traci :bag:
Trzymam kciukasy za Was :eek:k:

Aha, no i napisz chociaz na prv jaki ten plan bo potarga mnie z ciekawosci, coś Ty tam znowu wymyślił :)
 
Do góry