Romantyczny Plan :)

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
no jak nie możesz nam zdradzić..?! :D
ja tu z wypiekami na twarzy czytam i nagle zonk...

Ale.. więcej szczegółów kolejnej odsłony mojego niecnego ( czyt: w dobrych intencjach ) planu tutaj nie mogę zdradzić

...aaa, to przynajmniej na PW :D bo mnie pozamiata ;]
nie no dżołk... jak będziesz chciał to napiszesz ;)
powodzenia!!
 

Faustyna

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bydgoszcz
Krajstofie! Nie poddawaj sie! Jesli kochasz ta dziewczyne, to najbardziej chcesz jej szczescia. A taka chwila na pewno ja uszczesliwi. Nie wiadomo czy w jej serduszku pojawi sie chęć, aby bylo z tego cos więcej, ale na pewno będzie to pamiętać przez cale życie. Pomysł jest cudowny i to, że chcesz wlożyć w to przedsięwzięcie tyle pracy na pewno świadczy o Twoim zaangażowaniu. Rady datnera traktowalabym ostrożnie, bo gdyby Twoja ukochana dowiedziała się, że są jeszcze inne gwiazdy przeznaczone dla potencjalnych przyszłych... :/ Pozdrawiam i trzymam kciuki!!
 

hhhermenegilda

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
warszawa
Jejku ja też chce takiego romantycznego faceta;];] :p Jejkcius od razu ci mówie, ze ci się rzuci w ramiona i pocałuje mocno w usteńka. Ja bym przynajmniej tak zrobiła. Dlaczego mnie nigdy takie cos nie spotkało??
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
No widzę, że nie tylko ja jestem MEGA romantyczna... A co za tym idzie... odpowiedz... No sie domyśl ;) Będę 3mała kciukasy, zeby się udało ;)

Więcej romantyków na świecie!!

Fajnie jak w związku jest choc jeden romantyk ( dziewczyna czy chłopak)wnosi do związku coś pięknego...Takiego innego i bardziej zmysłowego...
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
oczywiscie - jestem o tym przekonany - ze gwiazda ta ktora wybrales to CZARNA DZIURA (BLACK HOLE) :D

fakstrycznie very romantycznie hihihihi :lol:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ale to bylo w filmie... a jak ta dziewczyna ogladała ten film to bedzie wiedziala ze zgapiles ten pomysl z filmu. Lepiej juz samemu cos wymyslec
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
ale to bylo w filmie... a jak ta dziewczyna ogladała ten film to bedzie wiedziala ze zgapiles ten pomysl z filmu. Lepiej juz samemu cos wymyslec
racje masz 'top secret girl'
wszystko juz bylo ([size=-1]Akiba ben Joseph (Rabbi Akiva or as he is called in the Talmud Rebbi Akiva)[/size]) :D
wlasny pomyslunek to co sie liczy najbardziej!
zabierz ja do zoo i nazwij jej imieniem krokodyla (bylo) pytona (bylo) dyrektora zoo (nie bylo) :sexy:
 
Do góry