rodzice....

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
aj ja czasami moich rodzicow mam juz dosc...ale szanuje ich, czasami powiem cos w zlosci(jak kazdy zapewne) no ale coz to oni sprawili ze chodze po tym swiecie wiec za to im dziekuje;) heh
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
tata nie żyje od kilku dobrych lat, ale jak żyl bylo wszystko w porządku, z mamą bardzo dobry kontakt, praktyczni sie nie kłócimy, zawsze potrafi przyznać się do błędu :), traktuje mnie bardziej jako przyjaciólke a nie córke:)
 

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
Moi są w miare normalni...
Chociaż często działają mi na nerwy ..
Ogolnie to z Tatą nie mam wspolnych tematów,jakoś z nim nie gadam zbyt często..
Ale z Mamą mogę pogadać ,choć ona mnie do konca nie rozumie ,mamy inne spojrzenia na świat,czasem ją coś ugryzie i się na mnie wyrzywa ... heh ... Kiedyś się tym przejmowałam,ale teraz to wale szczerze.
Kiedyś wszystko robiłam dla nich,ale nie byłam doceniana .. więc teraz żyje dla siebie heh :) ,ale kocham ichmimo wszystko,wiemze chcą dla mnie jak nalepiej .. Ale żyją innym życiem niż ja...
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Ja nie wiem jak was tak układają, to dziecko lepsze a to gorsze-paranoja.

Jak widzisz można...
Masz rodzeństwo ? Być może jesteś jedynakiem?

Mimo że rodzice mnie nie rozumieją ,kłócą się itp. To nie jest źle bo mną się przestali interesować już bardzo dawno ...
Mogłabym się podpalić i nikt by nie zauważył :bag: xD
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
u mnie jest nawet ok. Tylko najgorzej jak mama wpadnie w szał wtedy możemy sie kłocić kilka dni,a potem jakos samo przechodzi, nie zdazyło sie jeszcze żeby mnie przeprosiła zreszta ja jej też, jakoś sie samo wyjaśnia . A z ojcem to sie dogaduje bez słow bywały małe spięcia ale nie takie jak z mama ;]

ogolnie jest wporzadku na innych bym nie wymieniła :D
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Z mama bardzo dobrze zyje... Stary wiecznie pije i czeeesto sie z nim kloce nawet zdarza sie ze mu :cenzura:.ne szczegolnie jak czepia sie cos mamy...
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Z mamą jestem bardzo zżyta może dlatego, że przez parę dobrych lat byłam z nią sama po tym jak odszedł ojciec. Rozmawiam z nią prawie o wszystkim, staram się być wobec niej szczera. Jednak jakiś rok temu poznała faceta - z nim kłócę się w sumie na okrągło. Czasami nasze spory wynikają z zupełnie błahych powodów. Ja i on mamy ostre charakterki co jeszcze zazwyczaj pogarsza całą sprawę. Zazwyczaj kończy się tak, że wychodzę z psem na godzinny spacer i po powrocie zaszywam się w pokoju. <_<
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Staram się... do niego nic nie dociera. Niby mnie słucha, a jednak mówię jak do ściany.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Jak widzisz można...
Masz rodzeństwo ? Być może jesteś jedynakiem?

Mimo że rodzice mnie nie rozumieją ,kłócą się itp. To nie jest źle bo mną się przestali interesować już bardzo dawno ...
Mogłabym się podpalić i nikt by nie zauważył :bag: xD
Nie jestem jedynakiem-mam rodzenstwo.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
No na pewno inne wy ;) U mnie jest całkiem inaczej mozna powiedziec ze rodzina z prawdziwego zdarzenia.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
dzieci gorszego boga. ehee.. moj barciszek mh.. 12 lat, ajc ten najlepszy,. A aj gorsza, bo nie chce zyc tak jak oni. Nie wyjechalam z nimi, a teraz pozostaje nikim dla nich. Chyba tak. Wspolne wypady na wakacje ferie, czasmi swieta.. i to nazwya sie rodzina. chyba nie. Ale czy mi zle z tym ze rodziny brak, chyba nie ;X
 
Do góry