Robert Kubica

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No i miejmy nadzieję, że nie będzie znów: "hamulce/opony/silnik/skrzynia biegów/ufo" niepotrzebne skreślić "mi przeszkodziło". Ale fakt, chłopak zaczął ambitnie, tylko mógłby już dać sobie spokój z tym perfekcjonizmem "gdyby nie błąd mogłem być pierwszy". Kurde, najlepsze kwalifikacje w jego karierze, a on narzeka :mruga: . Rasowy Polak :D
 

Devils

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódzkie
Brawo dla Kubicy jechał równo i bezbłednie,lecz niestety:( Taktyka BMW zawiodła :/ ale jak sluchalem Teisena to dla niego liczył sie tylko wynik Heidfelda co tam Kubica wazne 2 miejsce;( niestety mam nadzieje ze zespoł wreszcie postara sie o 2 zawodników nie tylko o jednego:/ Badzmy dobrej Mysli ^^
 

Devils

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódzkie
No nic nowego ale widać ze bolid teraz ma wieksze szanse na zwyciestwo niz w ubiegłym sezonie...
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Niby tak ale z drugiej strony to nawet "leciutki Kubica" nie mógł odjechać Kovalainenowi.Poza tym realizator pokazał tabelkę max prędkosci i bmw było daleko...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Dla BMW Kubica jest tylko Polaczkiem robiącym im reklamę, dzięki czemu firma sprzedaje w Polsce więcej bryk. Nie opłacałoby się im, żeby miał większe sukcesy niż Heidfeld. Co by deutschlandzkie społeczeństwo powiedziało?
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
No i znowu coś nawaliło jak nie skrzynia biegów to jakiś szalony Japończyk, coś mi się zdaje wszystko jest w Bmw ustawiane pod Heidfelda temu nigdy nic się nie przytrafia.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No i znowu coś nawaliło jak nie skrzynia biegów to jakiś szalony Japończyk, coś mi się zdaje wszystko jest w Bmw ustawiane pod Heidfelda temu nigdy nic się nie przytrafia.

Trzeba zorganizować polski team F1. Skoro Hindusi mogą... Jakiś Romet Syrena F1 Team i wymiatamy BB)
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Trzeba zorganizować polski team F1. Skoro Hindusi mogą... Jakiś Romet Syrena F1 Team i wymiatamy cool.gif
Mi też to od jakiegoś czasu chodziło po głowie ;) do tego profesjonalny tor F1 i jazda, ehh pomarzyć zawsze można.
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje że Hamilton wygra najbliższy wyścig bo moje pieniążki są na niego postawione :p Ciekawe czy Kubica będzie kiedyś pierwszy :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ta..
Pierwszy raz oglądałam F1 i akurat drugie miejsce się przytrafiło Kubicy :lol:
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Nie było kłopotów z bolidem nie było żadnego szalonego Japończyka to i drugie miejsce od razu jest ;) oby tak dalej.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
szczerze mowiac to troche przeczuwalem ze w tym sezonie BMW zrobilo duze postepy i ze beda dobre wyniki, a juz na 100% pewny tego bylem gdy Kubica pokazywal oznaki dobrej formy na treningu w Australii.
Zreszta najlepszym krokiem jaki FIAA moglo przedsiwziac bylo wycofajnia mozliwosci stosowania kontroli trakcji, wyscigi sa teraz bardziej widowiskowe i moim zdaniem bardziej wyrownane.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Zreszta najlepszym krokiem jaki FIAA moglo przedsiwziac bylo wycofajnia mozliwosci stosowania kontroli trakcji, wyscigi sa teraz bardziej widowiskowe i moim zdaniem bardziej wyrownane.
bo teraz liczą sie autentyczne umiejętności kierowcy.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Brawo Robert, nic dodać, nic ująć. Zwłaszcza, że podobno miał gorączkę.
 
Do góry