Robert Kubica

*ArAs*

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Kiedys oglądałem F1 i zastanawiałem sie czy kiedyś bedzię jakiś Polak.... Tylko żeby z Kubicy nie zrobili gwiazdora..... I jak mu cos nie wyjdzie to już koniec i nie oglądają F1.....Pozdro... :papa:
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
teraz mam nadzieje ze Kubica bedzie jechal dobrze w kolejnych wyscigach, teraz gdy juz wiadomo ze w teamie BMW zostali tylo Kubica i Heidfeld :)
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Kiedys oglądałem F1 i zastanawiałem sie czy kiedyś bedzię jakiś Polak.... Tylko żeby z Kubicy nie zrobili gwiazdora..... I jak mu cos nie wyjdzie to już koniec i nie oglądają F1.....Pozdro... :papa:

sporo osób mowi ze dopiero teraz zaczalem sie interesowac formułą i ja ogladac ze względu na Kubice. a to nieprawda, bo wczesniej tez lubilem obejrzec sobie wyscigi ale teraz zwlaszcza bede oglądal :D i mam nadzieje ze nie bedzie jak z Małyszem, gwiazdor, gwiazdor, a potem zostaje zupelnie sam jak mu cos nie wyjdzie :D
w przeciwienstwie do skokow F1 moge ogladac w nieskonczonosc :D wiec ja nawet jak mu nie bedzie szlo to bede mu kibicowal :D


pozdroofka
 

Olka_Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Własnie zakończylo sie GP Turcji, Robert zajął w nim 13 pozycję. Mogło być lepiej, ale pamiętajmy, iż był to dopiero jego drugi występ w Formule 1, a na torze w Turcji jeszcze nigdy nie jeździł. Szacuneczek dla Roberta :D Oby tak dalej :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Kubica dopiero zaczyna, ale może coś osiągnąć!
To dobrze, że i w tym sporcie mamy Polaka ;]
 

ihtisaman

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Ma naprawdę duży talent i jest odważny. Jeździ bez respektu dla wielkich nazwisk. Szkoda, że niektórzy utalentowani Polacy muszą wyjeżdżać żeby coś osiągnąć.
 

Olka_Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dlaczego uwazasz, ze Robert jezdzi "bez respektu dla wielkich nazwisk"? Mam odmienne zdanie, wydaje mi sie, iz Kubica darzy ogromnym szcunkiem innych kierowcow. A to, ze nie boi sie walki z nimi wcale nie oznacza braku respektu...
 

Załamany:(

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A co Wy na to, ze w trzecim wyscigu w karierze zdobył 3. miejsce, za takimi sławami jak Schumacher i Raikkonen?? Z niego bedzie maszynka do wygrywania na miare Schumiego, takie jest moje zdanie!
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
No i po dzisiejszym dniu jest co oglądać.

Wiem wiem... archeolog ze mnie xD
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Tak jak powiedział. "Jesteśmy 1 zespołem grupy B", mając na myśli, że Ferrari i McL należą do grupy A ( co z resztą widać w wyścigach)
 

mati123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Turek
Ale Hamilton się przejechał - takiej szansy może już nie mieć...
Kubica dziś jechał naprawdę dobrze, tylko ta taktyka dziwna na 3 tankowania!!!
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Ale Hamilton się przejechał - takiej szansy może już nie mieć...
Kubica dziś jechał naprawdę dobrze, tylko ta taktyka dziwna na 3 tankowania!!!
Gdyby nie to, że Hamilton miał problemy z autem na początku wyścigu, mogłoby być różnie. Jednak o jego słabości świadczy to, co stało się na starcie - od razu strata pozycji, a potem puściły mu nerwy i wyjazd poza tor. Taki kierowca nie zasłużył na mistrzostwo świata. Zresztą za dużo było kontrowersji i nieuczciwego wspierania młodego Anglika, by mógł zdobyć najwyższy laur w tym sezonie. Dobrze się stało - Raikkonen na przestrzeni całego sezonu prezentował się najlepiej. Szkoda mi tylko Alonso, że nie zajął w generalnej klasyfikacji 2 miejsca.
Co do Kubicy - sezon należy ocenić pozytywnie, natomiast jego prawdziwą wartość poznamy dopiero wtedy, gdy będzie mu dane kończyć większą liczbę wyścigów.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Roberto pięknie rozpoczął.Ma ponoc nowego mechanika,z którym się lepiej dogaduje.Myslę że jutro będzie świetne widowsko.Ten sezon napewno będzie ciekawszy.Obstawiam 2-3 miejsce Robercika jutro.A Wy?
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Tylko żeby nie złapał syndromu Małysza świetny w kwalifikacjach a w samym wyścigu już nie tak dobrze. Mam nadzieję ze pędzie pudło.
 
Do góry