Robert Kubica

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wszystko ładnie pięknie ale pewnie znowu zapanuje jakaś wieśniacka kubicomania... Strasznie mi te wszystkie mody w ogladaniu sportu przeszkadzają...
 

kamil87krb

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
B-stok
w czym ci przeszkadzają :lol: albo jest sie kibicem albo nie (nie zaleznie od wynikow ) a to ze osoba ktora odnosi sukcesy staje sie bardziej rozchwytywana to nic nowego wiec ocb ci to nie wiem .....
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Wszystko ładnie pięknie ale pewnie znowu zapanuje jakaś wieśniacka kubicomania... Strasznie mi te wszystkie mody w ogladaniu sportu przeszkadzają...
Po prostu w Polakach jest głód sukcesów sportowych bo nie ma się co oszukiwać za wiele ich nie mamy, gdybyśmy mieli takie jak chociażby Niemcy to nie byłoby małyszoimani czy kubicomani.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
3 miejsce dobre jest szkoda że po takich kwalifikacjach nie mogło być przynajmniej jedno oczko wyżej no ale nie ma co narzekać...
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
3 miejsce dobre jest szkoda że po takich kwalifikacjach nie mogło być przynajmniej jedno oczko wyżej no ale nie ma co narzekać...
Dokładnie, możemy jedynie ponarzekać na znacznie słabszy bolid - niższa prędkość na prostych niż w przypadku Ferrari. Poza tym niefart na samym początku wyścigu - sam Robert na konferencji prasowej narzekał na uślizgi tylnych kół i rozlany olej co zważyło na słabszy start.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
@up, zgadam się, jest praktycznie pewne, że bolidy BMW dogoniły "konstrukcyjnie" McLarena, a Hamilton to jednak "papierowy tygrys", ale gdy nie ma już najszybszego bolidu, gdy nie pomagają mu sędziowie to kierowcą jest średnim... Jak na dobrego lub bardzo dobrego kierowcę popełnia zbyt wiele błędów.

Mam nadzieję, że z czasem mechanicy/projektanci BMW poprawią przyspieszenie, niedoskonałości swoich maszyn.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
a ja mysle ze wkocu Kubica zajmie miejsce Kovalainena albo Hamiltona w Mclarenie.

A co do Hamiltona to cytujac kogos (ni pamietam kogo, kogos ze studia F1) to Lewis jest troche bojazliwy i szybko traci glowe, wygrywa wyscigi gdy startuje z pierwszej linii i ma wszystko od poczatku do konca pod kontrola, gdy trzeba troche powalczyc szwankuja jego umiejetnosci ktorych jednak nie kwestionuje

a poki co Saubery moga wachac spaliny ferrari przy starcie bo zaden bolid nie ma takiego startu jak Ferrari
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
4 miejsce oczywiście bardzo dobre ale szkoda mogło być lepiej szczególnie start Robert miał trochę nieudany i może to zaważyło na tym ze nie było trochę lepiej...
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
I znowu czwarte miejsce chyba najgorsze dla sportowca tym razem star był idealny, biorąc pod uwage problemy Kubicy przed wyscigiem w Turcji to i tak świetne miejsce. Ciekawe czy w przyszłym sezonie Polak zmieni team?
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Raczej niezmieni teamu i to będzie błąd bo w przyszłym sezonie BMW będzie za Ferrari i Maclarenami napewno a też bardzo prawdopodobne że także za Hondą i Toyotą...
 

Bakly

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
Skad ta pewnosc ???
Jeszcze rok temu trudno bylo pisac o wywalizacji BMW - Maclaren a dzis nie jest to dziwne...

Mysle ze jak team Roberta zrobi 2 taki przeskok z roku na rok to w Formule 1 moze wreszcie byc ciekawie :)
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Nie wierz w cuda...

Od nowego roku są nowe przepisy i bedzie trzeba zbudować zupełnie nowe bolidy od podstaw...

Wiadomo że kto ma więcej kasy ten teoretycznie będzie mógł zbudować lepszy bolid... gdyż im więcej pracy się włoży tym bolid będzie lepszy a praca kosztuje...

Mclaren i Ferrari zatrudniają dużo więcej ludzi niż BMW i mają po dwa tunele aerodynamiczne... BMW ma tylko jeden...

Nie wiem jak Honda i Toyota ale napewno mają więcej kasy niż BMW..
Sądzę żę tą zmiane przepisów BMW będzie nadrabiało przez kolejnych kilka sezonów...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Czwarte miejsce to czwarte miejsce. Gdyby na pudle były cztery miejsca inaczej byś gadał. Takimi rzeczami przejmować się mogą sportowcy z niezrównoważonym ego.
 
Do góry