Real Madrid Cf

Ciarson

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Nie wiem jak Wy, ale Ja już nie mogę doczekać się Pierwszego meczu Realu w sezonie 2010/2011. Skład wydaje się mocny, ale nie zapominajmy, że nowi zawodnicy są krótko z drużyną. Okres przygotowawczy przebiegł pomyślnie, Królewscy nie przegrali żadnego meczu, ale zwycięstwa też nie były jakieś spektakularne. Oczywiście jak każdy kibić Realu liczę na same zwycięstwa i myślę, że w tym sezonie możemy pokonać Barcelonę. Nie zapominajmy kto jest nowym szkoleniowcem Królewskich ;] Hala Madrid!
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
A ja nie jestem takim optymistą, nadal brakuje nam dobrego lewego obrońcy i nadal nie mamy swojego stylu, obawiam się, że ten sezon będzie podobny do poprzedniego.
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
No sory, ale Drenthe to nie ten poziom :lol: Styl Mourinho to bronienie się dziesięcioma zawodnikami, jakoś nie pasuje mi to do Realu, nie wyobrażam sobie Ronaldo harującego w obronie, ale poczekamy, zobaczymy.
 

Ciarson

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Czy Ty w ogóle wiesz jak Mourinho chce grać w tym sezonie? Powiedział, że postawi na ofensywny styl(jak na Real przystało)i do tego trochę taktyki. Gdyby Drenthe nie grał na wysokim poziomie, to nie siedziałby tam tyle czasu. Każdy trener, który trenował w ostatnim czasie Królewskich nie chciał go sprzedawać. Jest jeszcze młody i angażuje się w grę i może grać na lewej obronie, jak i na lewym skrzydle. Ta druga opcja niestety odpada, więc pozostaje obrona, która jest teraz Realowi bardzo potrzebna.
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
To że tak powiedział, nie znaczy, że tak zrobi, to mogło być pod publikę, bo wie, że defensywny styl nikomu w Madrycie się nie podoba. Mou ustawia zespół zawsze tak samo, czyli bramkarz + 8 defensywnych + 1 ofensywny pomocnik + napastnik. Co do Drenthe to zostaje w Madrycie tylko dlatego, żeby był jakiś lewonożny zawodnik w obronie w przypadku kontuzji Marcelo. Wygranie ligi Real będzie mógł zawdzięczać tylko słabszej formie Barcelony, bo póki co nadal jesteśmy od nich słabsi (nie można przecież grać non stop na tak wysokim poziomie i obniżka formy musi przyjść).
 

Ciarson

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Brawa dla Atletico :klaszcz:Juz nawet lokalny rywal ma wiecej trofeow niz Wy :hahaha:

Ma więcej trofeów?! Człowieku nie ośmieszaj się. Nawet Barcelona ma mniej tytułów niż Real:]

eRPe: Mourinho nie jest typem człowieka, rzucającego słowa na wiatr. A jeżeli twierdzisz, że: ''Wygranie ligi Real będzie mógł zawdzięczać tylko słabszej formie Barcelony, bo póki co nadal jesteśmy od nich słabsi'' to jaki z Ciebie kibic? Wierny fan powinien wierzyć do końca w sukces swojego ukochanego klubu, musi wierzyć w zwycięstwo nad mocniejszym rywalami, a nie liczyć na jego potknięcia! Hala Madrid!
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ma więcej trofeów?! Człowieku nie ośmieszaj się. Nawet Barcelona ma mniej tytułów niż Real:]

Po pierwsze mowa byla o czasach aktualnych. Atletico 2 trofea Real 0.

Po drugie, Barcelona ma mniej tytolow bo Realowi kupowal je general Franco. To juz bylo tutaj wykazane nie raz :)

Hała Madryt ! :hahaha:
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
One sa ogolnie dostepne.

Dzieci kibicujace Realowi oczywiscie rzadko kiedy maja pojecie o historii swojegu klubu, jakim lajdackim ten klub kiedys byl i co sie dzialo w relacjach Real - Barcelona, lacznie z grozeniem zawodnikom smierca ktorzy chcieli grac dla Barcy.

Chwalic sie hiostoria Realu moze tylko ignorant albo imbecyl.
 

Ciarson

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Zamknij mordę. Historia to czas przeszły. Ja obecnie skupiam się na zbliżających się rozgrywkach i aktualnych wydarzeniach związanych z klubem.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dziecko takim tonem to mozesz rozmawiac z innymi kolegami z piaskownicy, innymi dziecmi ktorzy kochaja sie w Ronadlku jak ty :lol:

poziom "kibicow" Realu... niezmienny
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ciarson kibicuję Realowi ponad 10 lat, ale jestem realistą, poza tym nie przepadam za Mourinho i wydaje mi się, że on się u nas nie sprawdzi, jak też część nowych zawodników. A ty Trollu idź się ponapinaj gdzie indziej, razem z rzeszą 15-to latków, kibicami sukcesu farsy.
 

Ciarson

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Dziecko takim tonem to mozesz rozmawiac z innymi kolegami z piaskownicy, innymi dziecmi ktorzy kochaja sie w Ronadlku jak ty :lol:poziom "kibicow" Realu... niezmienny

Człowieku, Ty masz jakieś urojenia? Kto Ci powiedział, że kocham się w Cristiano? Takimi wypowiedziami, to Ty pokazujesz jak to się znasz na futbolu.
Takim tonem to Ty możesz w dup* Messiego pojechać. A co do Ronaldo, to nie podobało mi się, że tyle na niego wydali. Tyle w tym temacie :]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Znizam sie do waszego poziomu, przeciez normalnie z kibicami Realu sie nie da rozmawiac, czego slawny marco dal tutaj przyklad, chociaz on przynajmnie trzymal pozom wypowiedzi i tylko pisal straszne bzdury a nie napinal sie.. i nie jestem kibicem Barcelony, tak dla scislosci ;)
 

Ciarson

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Sam zacząłeś... Nie da się rozmawiać? Jak Ty tak z każdym kibicem rozmawiasz, to się nie dziw... Nawet kibice Odry Wodzisław będą Ci tak odpowiadać. Mówisz, że nie będziesz się zniżał do naszego poziomu. Już się zniżyłeś, więc jest po fakcie i z tym tekstem o zniżaniu, to dzieci w szkole podstawowej tak do siebie mówią.
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Pojawiła się opcja zakupu Garetha Bale'a z Tottenhamu. Walijczyk rozpoczął sezon z wysokiego c, więc ten transfer mógłby być przydatny. Nie mógłby jednak grać w Lidze Mistrzów w barwach Realu.
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Ja jestem fanem Realu Madryt, chociaż od bardzo długiego czasu się pozbierać nie może, żeby być takim klubem jak za starych czasów.
 
Do góry